Член виконкому вибачився перед мером Ковеля за свою ініціативу

24 Жовтня 2018, 12:42
Юрій Семенюк 5782
Юрій Семенюк

Міський голова Олег Кіндер переказав свою розмову з членом виконавчого комітету Юрієм Семенюком.

На колегії Ковельської міської ради сьогодні, 24 жовтня, Олег Кіндер згадав проект рішення щодо демонтажу на бульварі Лесі Українки торгівельного кіоску підприємиці Галини Артюшенко, який розглядався на останньому засіданні виконкому.

«На виконком по знесенню, по Артюшенко, прийшли ті ж самі обличчя, які почали переконувати членів виконкому. Да, і зняли це питання про демонтаж по ініціативі члена виконкому Семенюка, який по моєму дорученню взяв на себе ініціативу з М’якотою вирішити питання: знайти другу земельну ділянку. Чим закінчилось, Людмила Любомирівна? А ну розкажіть…», – мовив Олег Кіндер, звернувшись до головної архітекторки міста.

«Сказали, що не погодили, що в судовому порядку будуть вирішувати», – доповіла Людмила Мурай.

«Через три дні Семенюк прийшов, підняв руки і сказав: «Ні-ні-ні. Я вибачаюся, що це була моя пропозиція. Я вибачаюсь. Я перший буду ініціювати і сам перший буду голосувати, щоб демонтувати той ларьок». От яка позиція!», – зауважив ковельський мер.

Нагадаємо, що на виконкомі 11 жовтня, коли Олег Кіндер хотів поставити проект рішення про демонтаж кіоску на голосування, то слово попросив член виконкому, директор ТОВ «Юкон-Продтрейд» Юрій Семенюк, заявивши, що в даній ситуації потрібно шукати компроміс. Мовляв, він проти того, щоб позбавити Галину Артюшенко підприємницької діяльності, і що для її кіоску треба знайти місце. Інший член виконкому, підприємець Петро М’якота запропонував взагалі зняти це питання з порядку денного, підтримавши думку свого колеги. Обидва цих виступи частина присутніх у залі зустріла схвальними оплесками.

Читайте також: Олег Кіндер та його підлеглі «взялися» за кіоски у центрі Ковеля

Коментарі
24 Жовтня 2018, 16:21
Однозначно потрібно перенести в інше місце, його присутність на бульварі псує вигляд вулиці!
24 Жовтня 2018, 16:22
Демонтаж підтримую. Стоїть там як пень серед гарних будівель.
24 Жовтня 2018, 17:04
Ех,Юра....Юра....
24 Жовтня 2018, 17:38
Вигляд вулиць псують мафи з кавою на кожному кроці, бруд, хащі по мікрорайонах та жахливий стан тротуару від універмагу до зупинки 3-ї школи!!!!
24 Жовтня 2018, 18:10
Місто псує Кнопиха
24 Жовтня 2018, 20:44
Ваша Кнопиха поставила нормальний кіоск замість туалетів
24 Жовтня 2018, 21:57
Шановні депутати Юра і Петро. Ви спочатку вивчіть глибше питання,а потім приймайте рішення , бо виборці такий хід запам'ятають. Демонтаж кіоска не позбавляє підприємницької діяльності, тим більше Артюшенко чи члени її родини безпосередньо там не торгують, а всього навсього без дозволу ради здає його в суборенду. Якщо Ви ще не знаєте Галю то не будете раді коли з звяжетесь з нею і з її брехнею, завтра будете в суді доказувати або спростовувати свої слова ті що сказали, і навіть ті, що не казали.
24 Жовтня 2018, 21:59
А якщо і вибачився - то що? Нормальна відкрита позиція.
24 Жовтня 2018, 22:02
Шановні Юра і Петро не є депутатами! Члени виконкому і депутати міської ради, то є люди з різних "парафій".
24 Жовтня 2018, 22:42
Позабирайте скотиняки мафи по центральних вулицях і особливо на бульварі!!!! Що за неподобство понаставляли собачих будок, ця Мурай з кіндером бачу взагалі охреніли .Гол. архітектор видно хоче мерседеса як у мера, то і дає дозволи на забудови на право і на ліво
25 Жовтня 2018, 02:35
Мені пофуй, брала і брати буду. Ідіть усі у фраку.
25 Жовтня 2018, 02:36
<p>[ВИДАЛЕНО ЗА ОБРАЗИ]</p>
25 Жовтня 2018, 13:49
Неозброєним оком видно, що Кіндер і його "каманда" роблять, що хочуть, лоббіюючи (не за просто так!!!) інтереси окремих осіб та підприємців (прізвища також всім відомі), порушуючи при цьому містобудівне та земельне законодавство на кожному кроці.
25 Жовтня 2018, 17:01
Ще там такий чесний та порядний щоСеменюк та Мякота знають їх правду не тільки Галю погану
26 Жовтня 2018, 16:07
Тато злодій та й синок поруч тата вдався !!!!
30 Жовтня 2018, 10:22
та в тому обдертому міськвиконкомі тільки і сидять тупі неосвідчені пособники місцевих міліонерів які тільки і вміють,що то премії собі 100% приписувати, то камери з кондиціонерамикупувати, то будки з кавою по всьому місті розставляти, то перші поверхи на реконструкцію без дозволів надавати, то тендери фвктивні підписувати і т д