Володимир Андросюк ініціює скликання позачергової сесії Ковельської райради

24 Жовтня 2018, 15:25
Володимир Андросюк 5191
Володимир Андросюк

Фракція «Батьківщина» хоче, щоб сесія прийняла звернення до Президента України щодо негайного скасування урядової постанови про підвищення ціни на газ для населення.

Відповідне депутатське звернення щодо проведення позачергової сесії голова депутатської фракції «Батьківщина» Володимир Андросюк подав голові районної ради Андрію Броїлу, додавши і саму петицію до глави держави.

Цікаво, чи буде подібне звернення від депутатської фракції «Батьківщина» у Ковельській міській раді? Нагадаємо, що пленарне сесійне засідання міських депутатів відбудеться завтра, 25 жовтня.

 



Коментарі
24 Жовтня 2018, 19:14
1000% ПІДТРИМУЮ!
24 Жовтня 2018, 21:20
Треба було до примєра Тимошенко писати звернення, коли вона газ для України підписала з росією по 400 + . Да то не помилка, саме п р и м є р а. Як працювала на посаді так і пишем
24 Жовтня 2018, 23:16
Та "забили" вони на нас з вами. І всі звернення їм до одного місця. І це добре розуміють депутати, які корчать з себе борців за народ. Навіть читати не хочеться....
24 Жовтня 2018, 23:29
ТІМОШЕНКУ до суду.Бютівців заклєйміть позором.
25 Жовтня 2018, 00:53
А для чого таке звернення? Ваша Тимошенко кожен день по телевізору обіцяє, що як стане президентом, то знизить тарифи в два рази, а може і в три. Я особисто на її місці пообіцяв би знизити ціну на газ зразу в десять разів, а може і у двадцять. А що? Язиком молоти, це ж не мішки совати. Головне, щоб людям сподобалось. А якщо серйозно, то люди хочуть реальних дій, направлених на покращення їхнього злиденного рівня життя, а не пустопорожніх нікому не потрібних звернень та нереальних передвиборчих обіцянок.
25 Жовтня 2018, 01:58
Депутати міської ради розуміють ціну таким зверненням тому й не буде його завтра на сесії. Це ж чистої води популізм, а Андросюк хоче й нацьому бали заробити. їдьте під кабінет міністрів і там з юлькою відстоюйте народ...........а так це пустий порожняк.
25 Жовтня 2018, 02:02
Але ж Андросюк з Кіндером одної партії і вказівки їм приходять однакові
25 Жовтня 2018, 02:31
До Адросюка !!! Володя, напиши щоб син не бу співучасником розкрадання і знищення лісів оце буде по чесному .
25 Жовтня 2018, 03:38
В Ковелі мер належить до "Батьківщини". Чомусь він останні два роки підіймав тарифи. То може почати з себе?Нехай покаже приклад і знизять тарифи в два рази!
25 Жовтня 2018, 11:42
Все рівно що в спортлото резолюцію направляти.
25 Жовтня 2018, 13:39
Хай в знак протесту роти скотчем позаклеюють. Тико вуса збрити шоб не зааважали.
25 Жовтня 2018, 16:19
Андросюк-чекай вказівки ЦК кссс.
25 Жовтня 2018, 23:52
Даааа, за вуса влучне побажання. )))