Геннадій Кіндер обурювався «гризотою» за павільйон дружини екс-радника мера Ковеля

24 Жовтня 2018, 18:09
Геннадій Кіндер 4175
Геннадій Кіндер

На колегії Ковельської міської ради знову говорили про скандальну споруду директорки МПП «Землемір» Інни Конащук.

Коли під час засідання, яке відбулося сьогодні, 24 жовтня, міський голова Олег Кіндер дійшов до проекту рішення міської ради щодо поновлення договорів оренди двох торгових павільйонів біля «Універмагу», слово попросив його старший брат – депутат від «Батьківщини» Геннадій Кіндер, який обурився, що в даному випадку влада хоче надати оренду терміном до 27 травня 2020 року.

«У нас іде «війна» за ларьок «Землеміра». По вулиці Незалежності, 104-108, стоїть шість ларьків. У березні в них закінчується строк оренди. По Театральній ми теж дали на рік оренду. А чого тут зразу до двадцятого року надати? Якщо підход один, то значить має бути підход один», – заявив Геннадій Олексійович.

Чому до саме до 27 травня 2020 року? Таке питання задав і лідер фракції «Самопоміч» Андрій Мілінчук. Начальник відділу земельних ресурсів Вадим Логвінов пояснив, що там поруч розміщені ще торгові павільйони і в них оренда триває саме до цього дня, а тому відділ і «підігнав» у проекті рішення дату, так би мовити – одну для всіх.

«А потім ми будемо приймати рішення, що з ними далі робити?» – спитав його Андрій Мілінчук і почув ствердну відповідь.

«Ми вже не будемо. Нас уже на той час не буде», – впевнено сказав Геннадій Кіндер, хоча й не «розшифрував», що мав на увазі.

Втім, потім він почав апелювати до голови постійної комісії міської ради з питань регулювання земельних відносин та містобудування, депутата від «Солідарності» Анатолія Кислюка, знову згадавши «Землемір» Конащуків.

«Ваша земельна комісія по квітковому ринку на рік надала оренду. Чого ви «гризете» той «Землемір»? Об’ясність мені. Ви ж там автор проекту рішення», – допитувався Кіндер-старший.

Анатолій Кислюк відповів, що наразі розглядається «не те» питання.

Коментарі
24 Жовтня 2018, 22:06
Геник,на місце знмлеміра впало око іншого бізнесмена, там можна побудувати торговий центр, а Юра 10 років не кує і не меле. Жителям поставити вікна і все буде гаразд.
24 Жовтня 2018, 22:44
Коли під твоїм вікнами зроблять туалет, і на очах у твоїх дітей або онуків безсовісні мужики будуть справляти нужду, а на зауваження ще й крити триповерховем матом, тоді ти зрозумієш, чого "гризуть" той "Землемір!. Якщо ти такий розумник, то ми можемо попросити Конащуків, щоб вони після 28 листопада пересунули свого павільйона під твої вікна. І будеш ти з Конащуком бухать, а Інка вам обом морду бити.
24 Жовтня 2018, 23:22
Най здохне Кнопиха і всі її сподвижники, а хлівчик їм буде склепом
24 Жовтня 2018, 23:23
В тому хлівчику Кнопихи помістяться всі соратники по партії
24 Жовтня 2018, 23:29
Запечатано...
24 Жовтня 2018, 23:32
Маю файні мішки для соління капусти такі самі як був запакований Кнопа у лісі
24 Жовтня 2018, 23:39
За такі діла корупційні та грабунок бюджету їх усіх поквасять
24 Жовтня 2018, 23:42
Тільки за ціни на газ жидомасонів потрібно запечатати і зверху залити сургучом.
24 Жовтня 2018, 23:45
Кнопиха і К висновків не зробили!!!
25 Жовтня 2018, 00:08
То може той Геник що з Кнопихою бухає а потім бухий сідає за кермо
25 Жовтня 2018, 00:10
Ще і на зустрічку виїзжає
25 Жовтня 2018, 00:11
Геник якось не дуже на Мавпа схожий
25 Жовтня 2018, 00:12
Але думають схоже
25 Жовтня 2018, 00:14
Позашляховик НИВА взагалі керма немає
25 Жовтня 2018, 01:29
Через ваші собачі будки пройти по вулиці неможливо
25 Жовтня 2018, 02:09
Це Геник помагав монтувати спиртовий завод по розливу шмурдяку в Классік
25 Жовтня 2018, 02:10
Яка гидота
25 Жовтня 2018, 02:13
Геник говорить те що боїться говорити Олежик. Ох і почнеться ж гризня. Конащук їм цього не подарує, здасть всіх.
25 Жовтня 2018, 02:13
Геник говорить те що боїться говорити Олежик. Ох і почнеться ж гризня. Конащук їм цього не подарує, здасть всіх.
25 Жовтня 2018, 10:14
А Олежик говорить те що боїться говорити Юлька кончена
25 Жовтня 2018, 11:41
поставте будки на кожному кроці і перетворіть місто на базар
25 Жовтня 2018, 13:29
Піде Геник на пенсію буде бухати...
25 Жовтня 2018, 13:41
Нехай Логвінов скаже скільки "будок" разом з Мурай за каденції Кіндера понарозставляли по Ковелю з терміном оренди 25 років!!!
25 Жовтня 2018, 15:41
На ринку і Кіндер має процент