Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Ковельчани здобули командну перемогу на чемпіонаті з вільної боротьби
Ковельчани здобули командну перемогу на чемпіонаті з вільної боротьби

Ковельчани здобули командну перемогу на чемпіонаті з вільної боротьби

15:41 25.10.2018
251

У ДЮСШ управління освіти відбувся чемпіонат Волинської області з вільної боротьби серед юнаків та дівчат, 2003-2006 років народження, за програмою «Волинь спортивна».

Про це повідомляється на сайті Ковельської міської ради.

У змаганнях взяли участь 137 спортсменів з Ковеля, Володимира-Волинського, Ратного, Іванич, Турійська, Любешова, Луцького та Ковельського районів.

Чемпіонат проходив у 11 вагових категоріях.

За підсумками змагань в командному заліку:

1 місце – Ковель (500 очок),

2 місце – смт Іваничі (460 очок),

3 місце – смт Ратне (415 очок),

4 місце – Володимир-Волинський (390 очок),

5 місце – Ковельський район (333 очка),

6 місце – Луцький район (245 очок),

7 місце – смт Любешів (200 очок),

8 місце – смт Турійськ (180 очок).

Відзнаки усіх Ковельських спортсменів.

ДІВЧАТА

  • вагова категорія 33 кг.

1 місце – Діана Рисьова
5 місце – Вікторія Мілєхіна

  • вагова категорія 39 кг.

1 місце – Каріна Лисиця
3 місце – Марта Карпович

  • вагова категорія 50 кг.

1 місце – Ольга Падошик
3 місце – Діана Яринич

  • вагова категорія 54кг.

1 місце – Іванна Буяджи

  • вагова категорія 58 кг

2 місце – Сас Катерина

  • вагова категорія 66 кг.

1 місце – Катерина Ткачук
5 місце – Ангеліна Павлік

  • вагова категорія 70 кг.

1 місце – Валерія Деревянчук.

ЮНАКИ

  • вагова категорія 38 кг.

8 місце – Дмитро Рисьов
10 місце – Дмитро Шарахай

  • вагова категорія 41 кг.

1 місце – Марат Новосад

  • вагова категорія 44 кг.

2 місце – Денис Комісарик
3 місце – Ілля Місюра
3 місце – Максим Єрілін
7 місце – Назар Богданюк
10 місце – Олександр Шкльода

  • вагова категорія 48 кг.

1 місце – Назар Гершун
3 місце – Артем Гурін

  • вагова категорія 57 кг.

1 місце – Дмитро Сомчинський
5 місце – Дмитро Бірук

  • вагова категорія 62 кг.

1 місце – Олександр Кадіра
3 місце – Тимофій Гавайко
8 місце – Даніїл Карасюк

  • вагова категорія 75 кг.

2 місце – Олександр Пацюк

  • вагова категорія 85 кг.

5 місце – Богдан Кушнір.





Коментарі
22 листопада
Сьогодні
Вчора
20.11.2018
19.11.2018
18.11.2018
17.11.2018
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин