Зіграємо з тобою в гру: після дощу у Ковелі неможливо пройти вулицями

25 Жовтня 2018, 16:07
Ковельчанин скаржиться на «побиті» вулиці Ковеля 6145
Ковельчанин скаржиться на «побиті» вулиці Ковеля

Ковельчанин скаржиться на «побиті» вулиці Ковеля, якими неможливо пройти після дощу.

Фото цього опублікував Mixa Gura на сторінці «Ковель Life».

«Цей пост адресований мерам, мабуть, усіх міст України, але в першу чергу мабуть меру цього міста. Хочу запропонувати вам одну цікаву гру. Гра дозволить провести аудит транспортної та пішохідної інфраструктури міста, своїми очима побачити проблеми та виправити їх. У разі перемоги, ви отримаєте непоганий ріст рейтингу, а ваше місто стане зручнішим для жителів», – пише Mixa Gura у дописі.

Він зазначає, що правила гри прості: «Один раз на місяць, комп'ютер випадковим чином вибирає дві адреси у вашому місті. Після цього ви відправляєтесь на прогулянку від однієї адреси до іншої. Умова лише одна – вам не можна використовувати автомобіль! Тільки ноги, велосипед, або громадський транспорт. Ніякої підготовки, ніякого узгодження маршруту. Раз на місяць дві випадкових адреси. Інколи прогулянки будуть довгі, через усе місто, інколи доведеться пройти лише кілька кварталів».

«Запевняю вас, що за декілька годин прогулянки ви дізнаєтеся про місто багато нового», – додає Mixa Gura.

 



























Коментарі
25 Жовтня 2018, 21:07
потрібно щоб кіндерлог, товстига і начальники ЖЕКів ходили на роботу пішком. Не таке вже й велике місто, щоб машиною їздити. Позабирати у них службові авто. Якщо хочуть їздити, то тільки за мвій кошт і своїм транспортом. Тоді будуть знати де у них погана бруківка, де ями, де вода стоїть. А то такими панами поставали що скоро й срати на машині будуть їздити.
25 Жовтня 2018, 21:16
Бют знову гроші вкрав
25 Жовтня 2018, 21:40
Потрібно гнати фірми в яких працюють «совєтські работнікі»
25 Жовтня 2018, 22:01
Пініс верніть гроші партії.
25 Жовтня 2018, 22:03
Пініс верніть гроші партії
25 Жовтня 2018, 22:37
Потрібно щоб кіндерлог,товстига та начальники ЖЕКів не ходили ні на яку роботу і взагалі не ходили по цій планеті.
26 Жовтня 2018, 00:10
Ковель не ремонтується вже давно, а тільки роблять вигляд що ремонтують. Все шматками, латками, а толку немає. Немає ХАЗЯЇНА ! А так, ворюги панують собі і ходять на урочисті заходи, ніби патріоти. А ти зроби щось для Ковеля, обіцяв же багато!
26 Жовтня 2018, 01:43
Таких мега тупих людей я не зустрічав ще. Я в них п@зджу все, а вони хочуть щоб я шось там робив. Ха ха ха. Дебіли, ні@уя я робити не буду!!!! Я крав, краду і буду красти, і мені ніхто нічого не зробить. Я голові суду квартиру дав, прокурору дав. Ну хто ж мене троне? Але й тупі))))
26 Жовтня 2018, 10:13
я трону—хайно-хайно
26 Жовтня 2018, 10:30
І я
26 Жовтня 2018, 11:15
То, ще не кінець, депутати-лохи проголосували за доріжку в музичну школу з Леонтовича!!! Буде нова завалина і відмивання грошей.Це був такий самий дибільний проект,як і сама рада.А хтось був на зборах?І батьки і вчителі будуть глибоко здивовані!!!!ПРОСИЛИ ПІШОХОДНУ ДОРІЖКУ,,,,ХАХА,А ЗРОБЛЯТЬ ЗНОВУ ДОЇЗД,
26 Жовтня 2018, 12:22
це просто ЖАААХХХХХХ!!!! А бо як зараз модно говорити ДИЧЬ!
26 Жовтня 2018, 17:36
Ті всі ями і вулички де воді нема куди стікати, ще при СССР запроектували і уклали з такими ухилами, що суперечить природному водотоку... природні потічки було закидано/перекрито, а нахил вулиць ле не ле такий, що вода просто не тече в напрямку водозливів.<br/>Тепер двійочних Кіндер хоче довершити дурну справу ще засипавши старе русло Турії і поробити там стоянки для нових калюж + перекрити остаточно природній водозлив, що призведе то підтоплення навколишніх вулиць, та підняття рівня грунтових вод!!!!
26 Жовтня 2018, 17:36
Ті всі ями і вулички де воді нема куди стікати, ще при СССР запроектували і уклали з такими ухилами, що суперечить природному водотоку... природні потічки було закидано/перекрито, а нахил вулиць де не де такий, що вода просто не тече в напрямку водозливів.<br/>Тепер двійочник Кіндер хоче довершити дурну справу ще засипавши старе русло Турії і поробити там стоянки для нових калюж + перекрити остаточно природній водозлив, що призведе то підтоплення навколишніх вулиць, та підняття рівня грунтових вод!!!!
26 Жовтня 2018, 23:20
Що це класік в себе в дворі за костьол побудував?
27 Жовтня 2018, 05:02
Шановний пане кіндер виконайте обіцяне перед виборами,вимостіть тротуар на сільмаші біля нового садочка вул. Відродження 12а .після ремонту воді нема куди збігати, яка плине з вулиці вілродження до низу,діти в школу вчителі ходять по багнюці.а ще ,їздять авто до нового садочка добиваючи пішохідну доріжку.зверніть увагу.!
27 Жовтня 2018, 05:12
Кіндеру.зробіть нормальну висипку пішохідного прохода врайоні вулиці відродження12а діти вшколу ходять по багнюці .забороніть їздити поцьому проході автомобілям до дитячого садочка. Між іншим це ваша перед виборча обіцянка!!
27 Жовтня 2018, 05:13