«А вуличне освітлення вийде?», – ковельчанин

25 Жовтня 2018, 16:26
У Ковелі скаржаться на відсутність освітлення вночі 3919
У Ковелі скаржаться на відсутність освітлення вночі

У Ковелі скаржаться на відсутність освітлення у вечірню пору доби.

Ковельчанин Іван Трофимук опублікував саркастично-жартівливий допис щодо цього на сторінці «Я люблю Ковель» у Фейсбук.

«Приходить Ковельський притулок для тварин до вуличного освітлення на Набережній, 40 років Перемоги, Володимирській і Сільмаші і питає:

- А вуличне освітлення вийде?
- Ні
- А чому?
- Бо його немає», – йдеться у дописі.

 



Коментарі
25 Жовтня 2018, 20:29
Щодо вуличного освітлення, то неодноразово( варіант спілкування) зверталася до чинів нашого міста з проханням зробити вуличне освітлення по вул.Мічуріна(район паркура) у зв'язку з другою зміною навчання у ЗЗСО №8 та пізнім поверненням молодших школярів додому темними вулицями спального району.<br/>Реакція на нулі.
25 Жовтня 2018, 20:37
На Левицького вже і забули ,що таке освітлення у вечері,вивести хочаб одного ковельського депутата пройтися там у темну пору,напевно і ноги повиламували тай щеб пару шизанутих зустріли
25 Жовтня 2018, 21:15
Бют знову гроші вкрав
25 Жовтня 2018, 21:18
Вулиця 1 Травня - освітлення СУПЕР!!! Там мешкає наш &quot;доблесний&quot; МЕР.
25 Жовтня 2018, 22:29
сума а не мер
25 Жовтня 2018, 22:30
СУКА А НЕ МЕР
26 Жовтня 2018, 02:50
Сьогодні на 1-го Травня взагалі ніякого освітлення немає, суки кляті!
26 Жовтня 2018, 13:16
Ви бачили який вітер був штормове попередження читали , це форс-мажор за кілька днів все відновлять.
26 Жовтня 2018, 15:01
Вчепити лампочку на стовб біля паркуру(Мічуріна) також важко.Вже 2 роки просимо!!!!
26 Жовтня 2018, 16:31
Половина вул,Достоєвського майже завжди без світла,всім пофіг,зателефонуєш,то 1 день посвітить і все,знову тьма,йди навпомацки!!! Владі Ковеля все,як з гуся вода,бо вони не ходять по темних вулицях,а їздять по своїх освітлених!!! Соромно,що так запустили місто,а так в соцмережах розпинаються,які вони господарі,а насправді все навпаки!!!
27 Жовтня 2018, 00:15
Бульвар не освітлюється,а ви хочете щоб якась там Достоєвського чи Левицького.