У Ковелі провалилася бруківка на оновленому тротуарі

25 Жовтня 2018, 17:00
У Ковелі розвалилася бруківка на оновленому тротуар 5705
У Ковелі розвалилася бруківка на оновленому тротуар

У Ковелі на вулиці Володимира Кияна просіла нова бруківка.

Фото цього опублікував Юрій Пшоник на сторінці «Я люблю Ковель» у Фейсбук.

«Називаєця відновили. Вулиця Володимира Кияна», – написав Юрій у дописі.

 


Коментарі
25 Жовтня 2018, 20:30
Головне,що кошти вже відмиті, тобто, фінансування відбулося.
25 Жовтня 2018, 20:32
Якби у кожного керівника за недоліки вираховували їз зарплатні, то такого не було б.<br/>Керівник отримав чималу зарплатню і забув...
25 Жовтня 2018, 21:03
Діло балака живе і процвітає. Після балака прийшла людина, яка швидко перейняла методи і засоби відмивання коштів. балак виявився добрим учителем а Андрюха добрим учнем. так що все у порядку. Ще не встигли покласти бруківку на О. Бджідки, а на той рік вже будуть міняти. ось побачите.
25 Жовтня 2018, 21:14
Бют знову гроші вкрав
25 Жовтня 2018, 23:33
Біля &quot;будинку вчителя&quot; на новому тротуарі також вже яма. Після дощу стоїть вода !
25 Жовтня 2018, 23:49
Сайт стає все цікавіший та веселіший! Вперше бачу в перекладі ім'я О.Пчілки у варіанті &quot;О.Бджілки&quot;. До відома: це районна територія. Однак, чомусь на обслуговуванні в РЖКП №2....Загадка!
26 Жовтня 2018, 00:58
Бо всі спішать покласти асфальт чи бруківку в свіжу яму. І тут я б сказав винен Сашка Бондарук. Технагляд повинен відповідати за таке. Підписав - неси відповідальність.
26 Жовтня 2018, 12:49
При вході на міст, зі сторони Собеза, біля каналізації також утворилася глибока яма( міст був відновлений, а підходи так і лишилися-от і результат.У тому ж місці дерева заважають перехожим.)<br/>Біля бані вул.Сагайдачного на тротуарі скоро провалиться каналізація.<br/>Можновладці, де ваші дії??7
26 Жовтня 2018, 19:52
В мене враження, що на ту бруківку наїхало щось дуже багатотонне.
27 Жовтня 2018, 00:34
Дуже дивно, що бруківку кладуть працівники з Луцька . Що у Ковелі немає організацій ,які мргли б покласти і бюджет міста поповнити!!!!????
27 Жовтня 2018, 01:14
Приблизно так провалюється, і вже недовго лишилось і вся країна, оновлена майданами. Революції ще ні одну країну до добра не довели. Є приклади, що це спростовують?
17 Листопада 2018, 21:29
Так є, ну і ще б поменьше таких дебілів як ти)