Головному юристу Ковельської міськради дорікнули у відпочинку з директоркою МПП «Землемір»

26 Жовтня 2018, 12:45
Головному юристу Ковельської міськради дорікнули у відпочинку з директоркою МПП «Землемір»/  Фото ілюстративне 4334
Головному юристу Ковельської міськради дорікнули у відпочинку з директоркою МПП «Землемір»/ Фото ілюстративне

На сесії розповіли, що начальник юридичного відділу Геннадій Куптій відпочивав на озері Світязь разом із директоркою МПП «Землемір» Інною Конащук.

Під час сесійного засідання депутати розглядали проект рішення про розірвання договору оренди, який укладено міською радою та МПП «Землемір» десять років тому. До цього проекту, що подано постійною комісією ради з питань регулювання земельних відносин та містобудування, написав «Окрему думку» Геннадій Куптій.

«Хочу обґрунтувати окрему думку Куптія. Хочу нагадати ще, що пану Куптію відпочивати на Світязі з директором МПП «Землемір» дуже вигідно, напевно, і потім також захищати їхні інтереси», – заявила у мікрофон депутатка від «Солідарності» Ірина Роїк, яка очолює тимчасову контрольну комісію міської ради, що довгий час вивчає правомірність встановлення дружиною екс-радника мера міста Інною Конащук у центрі Ковеля павільйону під магазин.

«Ірина Олексіївна, роблю вам зауваження. Це його приватна справа – з ким відпочивати, і як відпочивати», – наголосив з президії міський голова Олег Кіндер.

«Ви, пане мер, також врахуйте. Нехай тоді інший юрист відстоює думку МПП «Землемір», якщо у них такі близькі стосунки. Тому що дуже, ви знаєте, однобоко виясняти, де правда», – сказала Ірина Роїк.

«Спалили» юриста», – вигукнув хтось із присутніх у сесійній залі.

«Ірина Олексіївна, ну не соромно вам опускатися до такого рівня?», – допитувався Олег Кіндер.

«Ні, мені не соромно. Нехай буде соромно цій людині, яка виходить і безсовісно говорить таке», – відповіла депутатка.

До речі, згідно декларації про доходи, яку Юрій Конащук подав 25 березня 2018 року вже після звільнення з посади консультанта міського голови, вказується, що його дружина Інна Конащук серед іншого майна має у Шацьку земельну ділянку, площею 527 квадратних метрів, та незавершений житловий будинок, загальною площею 120 кв. м.

Читайте також: Скандальний павільйон в центрі Ковеля не можуть ніяк прибрати

Коментарі
26 Жовтня 2018, 15:47
санта барбара сесія присв'ячується питанню хто з ким спить.
26 Жовтня 2018, 16:50
Коли виздихнуть усі Кнопи
26 Жовтня 2018, 18:36
Галя де гроші партії????
26 Жовтня 2018, 18:59
Класний юрист. І я б з ним відпочила.......<br/><br/>І ще: згідна з &quot;так&quot;, Галя, Ігор - де гроші партії????? ГА????
26 Жовтня 2018, 19:58
При чому тут, хто з ким спить. Йшлося про те, що Куптій у разі спору між &quot;Землеміром&quot; і міською радою, яка не продовжила договір оренди для &quot;Землеміра&quot; інтереси ради в суді буде захищати формально, бо приятелює з Конащуками. І тут Роїк права, що його не можна допускати до участі в справі за позов &quot;Землеміра&quot; (якщо Інка такий позов наважиться подати, бо вже раз подавала, але &quot;промахнулась&quot;), бо це стовідсотковий програш справи. Куптій в суді визнає позов і на цьому це скінчиться.
26 Жовтня 2018, 20:10
Куптій подасть позов на роїк про захист честі і гідності за те що розголосила нашу таємницю
26 Жовтня 2018, 20:19
Але депутати &quot;лохи&quot;, так само як з земельними ділянками для АТО .Кіндер корчить &quot;законника&quot;.Недалекі депутати , які довіряють &quot; казочкам&quot; такого непрофесійного юриста. Воно ж недолуге більше програє.Отака печалька!!!
26 Жовтня 2018, 22:57
Не пхайте свого носа в такі справи-ГАНЬБА! Ото дєпутати. Мер-молодець.
26 Жовтня 2018, 23:16
А гроші юрист отримує з наших податків? Ми платимо щоб юрист відстоював чужі інтереси. А хто в долі (Мавп), той і буде переводити на те що цікавляться приватним життям. Нам по х... хто з ким спить, хто з ким п&quot;є, хто у кого .... але не за наш рахунок!
27 Жовтня 2018, 01:12
Фнку вже хто тільки не барав. І я сам, по праву брата, і побратими та корефани. Юра почекає, ще черга велика.
27 Жовтня 2018, 01:13
Я ж казав гроші в неї брати , не тра.ати. А оно он як. Піду Вєру попораю тоже.
27 Жовтня 2018, 01:20
Під ніком &quot;факт&quot;- пан Пініс із своєю печалькою...
27 Жовтня 2018, 01:21
На вісокой вєже<br/>Пан паньонку пєже -<br/>Штири ногі вкупє,<br/>Пйонта нога в дупє
27 Жовтня 2018, 02:31
На високой вєжє кіндер вєрку пєжє ,вєрка ботикі знімає а олежа в дупє вас має, панове Ковельчани.
27 Жовтня 2018, 02:31
На високой вєжє кіндер вєрку пєжє ,вєрка ботикі знімає а олежа в дупє вас має, панове Ковельчани.
27 Жовтня 2018, 02:31
На високой вєжє кіндер вєрку пєжє ,вєрка ботикі знімає а олежа в дупє вас має, панове Ковельчани.
27 Жовтня 2018, 20:50
Фото в студію,
27 Жовтня 2018, 21:40
На вісокой вєже<br/>Гена Інну пєже -<br/>Штири ногі вкупє,<br/>Пйонта - в старій дупє
28 Жовтня 2018, 00:01
«Ірина Олексіївна, ну не соромно вам опускатися до такого рівня?», – допитувався Олег Кіндер. Хай кіндер краще роскаже як він сам у шафі ховався на блядках колись ?
28 Жовтня 2018, 01:46
То Кіндер ходок? І Вєра його тоже. Хоча шось жопа в неїстала велика.
28 Жовтня 2018, 15:58
Роздовбали, демони...
29 Жовтня 2018, 01:02
Та вона(федосучка) неадекватна по столі на сесії гримає,слюною брискає,на судах бреше.То Стасючка проти неї більш адекватна, хоч правдива, і за людей!
29 Жовтня 2018, 01:43
Бридко читати ваші депутатські розборки, Люди!!!!! За кого ми голосували??????