Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
ВМБ Нерухомість
ВМБ Нерухомість

Технічна інвентаризація об'єктів нерухомого майна разом з «ВМБ Нерухомість»

15:07 26.10.2018
383

Технічний паспорт на квартиру, будинок, нежитлові об’єкти нерухомості – це офіційний документ, де вказуються розміри приміщення, технічні показники, відмітки про перепланування приміщень за підсумками замовленої технічної інвентаризації. Також до нього вносяться відмітки про самочинну реконструкцію, а саме про будівельні роботи проведені без дозволу.

Зі вступом в силу нових змін, що містяться в Наказі Мінрегіонбуду «Про затвердження Інструкції про порядок проведення інвентаризації об'єктів нерухомого майна» більшість процедур було спрощено. По-перше, розширився діапазон осіб, які можуть правомірно забезпечити проведення техінвентаризації. Простіше кажучи, цим може займатися не тільки комунальне бюро технічної інвентаризації, але й приватні підприємці та юридичні особи, які мають в своєму штаті відповідних сертифікованих спеціалістів. Одним з таких підприємств є «ВМБ Нерухомість».


Техінвентарізація ділиться на первинну і поточну. У першому випадку вона проводиться при введенні в експлуатацію об'єкта нерухомості, або перед держреєстрацією права власності на недобудований об'єкт. Другий тип інвентаризації: поточний – це коли відображаються змінені характеристики об'єкта нерухомого майна.

Перед укладанням договору відчуження обєкта нерухомого майна проводити техінвентаризацію необовязково, але бажано. Особливо коли мова йде про складні, великі обєкти. В цьому мав би бути зацікавлений покупець, оскільки інколи на перший погляд неможливо визначити чи проводилася реконструкція на обєкті, що продається чи ні. А отже вся відповідальність за реконструкцію будівлі (законну чи незаконну) покупець бере на себе.

Отже, інвентаризацію необхідно проводити:

- перед прийняттям в експлуатацію завершеного об'єкта нерухомості, а також після робіт з капітального ремонту та реконструкції;
- перед проведенням держреєстрації права власності на новостворений чи реконструйований об'єкт нерухомого майна;
- перед державною реєстрацією частин поділеного раніше майна або виділення будь-якої його частини;
- перед угодою.

Процес інвентаризації:

Для початку оформляється заявка від власника нерухомого майна, після чого призначаються особи, які будуть проводити інвентаризацію. Здійснюється виїзд на місце. Фахівці оглядають всі огороджувальні конструкції: перекриття, стіни, фундамент, вікна, двері, дах. У справу також вносяться всі надвірні споруди, такі як теплиці, туалет, літня кухня, тощо. Після візуального огляду всіх будівель починається найважливіше: заміри площ і обємів, а також визначення матеріалів будівельних конструкцій.

Після проведеної процедури формується інвентаризаційна справа та в залежності від поставлених задач виготовляється технічний паспорт, витяг з інвентаризаційної справи, документ про ступінь готовності об'єктів незавершеного будівництва, розраховуються частини для можливого поділу нерухомості та інше.

Скільки коштує техпаспорт:

Вартість процедури техінвентаризації буде відрізнятися в залежності від складності роботи та віддаленості обєкта інвентаризації.

Фахівці спеціалізуються на створенні і відновленні технічних паспортів в найкоротші терміни. Замовивши по прийнятній ціні в компанії «ВМБ Нерухомість» інвентаризацію на квартиру, будинок , нежитлові об’єкти нерухомості ви укладаєте договір, де вказаний термін виконання і вартість робіт.

Телефонуйте:

066 758 09 08
098 087 71 77
vmb.com.ua

Коментарі
22 листопада
Сьогодні
Вчора
20.11.2018
19.11.2018
18.11.2018
17.11.2018
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин