Ковельчани вшанували подвиг воїнів-визволителів від нацистських загарбників

27 Жовтня 2018, 10:25
Ковельчани вшанували подвиг воїнів-визволителів від нацистських загарбників 3592
Ковельчани вшанували подвиг воїнів-визволителів від нацистських загарбників

28 жовтня минає 74 роки з часу визволення України від нацистських загарбників.

Ветерани війни і праці, представники міської та районної влади, підприємств та установ, громадських організацій зібралися на меморіалі Слави з нагоди пам’ятної дати в історії України – 74-ої річниці визволення від нацистських окупантів, – повідомляється на сайті Ковельської міської ради.

З 22 червня 1941 року і до кінця жовтня 1944-го Україна була епіцентром воєнних дій. Саме тут відбулося більшість великомасштабних операцій, які вирішили долю всієї війни. 5 мільйонів німецьких солдат, майже 50 тисяч гармат, більше 4 тисяч танків, близько 5 тисяч літаків обірвали спокій і щастя українського народу. Уже в перші дні війни протяжність фронтів досягала 800 кілометрів. Понад 1200 днів і ночей на українських землях велися кровопролитні бої. Мешканці кожного населеного пункту стали свідками тих подій, загинув кожен п’ятий житель колишньої Української республіки, а це майже 17 мільйонів.

Україна постраждала через своє стратегічно важливе і вигідне географічне положення. Було зруйновано 714 українських міст і містечок, 28 тисяч сіл, знищено 16 тисяч підприємств, 33 тисячі навчальних і 18 тисяч лікувальних закладів. 2.5 мільйони українців було депортовано.

45 тисяч пам’ятників і обелісків по всій Україні – це свідчення того, якою дорогою ціною було відвойовано нашу землю.

Пам'ять полеглих визволителів України та військовослужбовців, які загинули під час АТО, присутні вшанували хвилиною мовчання та поклали квіти до Вічного вогню.

 













Коментарі
27 Жовтня 2018, 17:49
це не ковельчани вшанували пам;ять-на фото відомі обличчя чиновників-бюджетників,-з такого плану заходами давно пора зав;язувати,-окрім тих хто на фото це нікому не потрібно-ні мертвим ні живим.
27 Жовтня 2018, 18:14
То тобі попи заважають,то - чиновники,бюджетники... А може ти комусь заважаєш?
27 Жовтня 2018, 20:28
А де попи?Напевно відчувають,-народ починає розуміти,що їхня псевдопропоганда та важка чиновницька праця на благо людей та турбота про власний народ та народ божий-з однієї книжки.яка називається КАЗКИ,дуже м"яко кажучи.А ковельчанин,очевидно,комусь таки заважає.
27 Жовтня 2018, 20:48
Чиновники кажете прийшли? Так прийшли. Але всього 10 відсотків від загального списку тих, хто мав би бути присутнім. Видно вже й самим чиновникам набридли ці заходи......
27 Жовтня 2018, 21:19
Згідний-цей молебень протяжністю в 1000років за божий український народ явно затягнувся,-пора міняти пластінку.
27 Жовтня 2018, 21:40
Де ти криса заховалась,в мерії чи в мусорніку?
27 Жовтня 2018, 21:45
Слава Богу, з кожним роком все меншає і меншає в Ковелі дурнів, які вшановують "подвиги" визволителів України від хліба і сала...
27 Жовтня 2018, 22:00
Та невже ще й досі списки складають і догани по партійній лінії ліплять тим хто не ходить на такі "заклади"?
27 Жовтня 2018, 22:20
а кому ковельчанин заважає та як?розясніть громадянам.в коментарі відверта погроза.
27 Жовтня 2018, 23:22
Дякувати Богу, твої кумири в смнрдячих схронах виздихали. Шкода тільки, що тебе, кпліку, встигли селепати на пяну голову.
27 Жовтня 2018, 23:44
Добре, що твої кумири в схронах смердячих виздихали, але погано, що тебе, каліку на голову, встигли склепати.
28 Жовтня 2018, 00:22
Чучало навчись хоч трішечки правопису - не в" мусорніку",а в смітнику. А то тут обгаджуєш всіх - а саме ТУПІЗНЕ!
28 Жовтня 2018, 01:45
По перше,-де тут обгаджування-констатація фактів,по друге,-це не помилка правопису-в смітнику сміття,а в мусорніку мусора і по третє-я школу з золотою медаллю закінчив на відміну від тебе ДИБІЛА!
28 Жовтня 2018, 02:51
Золотому медалісту. Правильно пишеться ДЕБІЛ.
28 Жовтня 2018, 15:55
Якщо ти медаліст то я - іспанський льотчик!
28 Жовтня 2018, 21:16
Та нема значення, скільки з держапарату туди приходить. Вони ходили при Союзі, ходять зараз і ходитимуть в Україні завжди, бо така дурна влада і такі продажні наші люди.<br/> Поки жєитимуть нащажки солдат-переможців - будем шанувати пам'ять своїх предеів, які коричневу заразу знищили, і нема значення, яка тоді влада була.<br/> Тому всякі кусацькі та інші довбеники піною і сходять, бо вони нащадки нациків, які програли і програвати будуть завжди. Козли нікому не цікаві.
28 Жовтня 2018, 21:18
Вибачайте за помилки, нова клавіатура, не зовсім дружу, але пишу від серця. Хай квітне наш Ковель і процвітає Україна, але без нацистсько-кусацької мерзоти.