Ковельські легкоатлети гідно виступили на змаганнях у Луцьку

28 Жовтня 2018, 10:13
Ковельські легкоатлети гідно виступили на змаганнях у Луцьку 2659

На стадіоні «Авангард» у Луцьку в рамках XVI Спортивних ігор школярів Волині відбулись змагання з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2002 року народження та молодших.

Про це повідомляється на сайті Ковельської міської ради.

22 жовтня команда з Ковеля під керівництвом вчителів фізичної культури Анатолія Свистуна та Юрія Міцури у дванадцяти видах змагань здобула 9 нагород різного гатунку. Стала кращою серед колективів обласних міст та посіла третє загальнокомандне місце.

Серед ковельських легкоатлетів варто відзначити: Павла Найдюка (біг на 200 метрів), Іллю Вавринюка (100 метрів), Дарину Кравчук (400 метрів) та Іллю Клімчука (800 метрів).

Не залишили наші спорстмени жодних шансів на успіх суперникам в комплексних естафетах. У складі команди юнаків впевнену перемогу здобули: Ілля Вавринюк, Павло та Петро Найдюки, Ілля Клімчук.

Серед дівчат відзначилися: Анна Москаленко, Анна Чимрук, Вікторія Сич, та Дарина Кравчук.

Друге місце в бігу на 1500 метрів та 800 метрів вибороли Антон Смаль та Анна Дудка. Третім на дистанції 400 м став Петро Найдюк.

Переможці та призери змагань були нагороджені медалями та грамотами управління освіти, науки та молоді облдержадміністрації.