Сергій Притула відреагував на поширений допис Олега Кіндера

29 Жовтня 2018, 09:57
Олег Кіндер / Сергій Притула 14918
Олег Кіндер / Сергій Притула

Мер Ковеля Олег Кіндер поширив у соцмережі допис, де популярного шоумена Сергія Притулу обізвали «чмом смердючим», «х*лом» і «нулем без палички». Сьогодні телеведучий опублікував допис з реакцією на це.

Допис опубліковано на офіційній сторінці Сергія Притули у Фейсбук.

«Зовсім інша справа, коли абсолютно реальний мер м. Ковель репостить істеричний допис якогось фаната Юлії Володимирівни, де я і «чмо смердюче», і «дешевий клоун», і «Ху*ло» і т.д.

Я розумію, що пан Кіндер, як радник Юлії Тимошенко, мав якось показати, як він люто ненавидить тих, хто «наїжджає» на його рідну політсилу. Але тоді треба бути послідовним і не витирати пост зі своєї сторінки:))), скріни ж не горять, пане мер.

Якщо у пана мера Ковеля є так багато вільного часу, щоб постити про мене всяку фігню, а потім після «підсрачника» від субординаційно вищих колег по партії, оперативно витирати пост, то хотів би дещо попросити.

Пане Кіндер. Гумор-шоу «Вар'яти» щороку приїжджають з концертам до вашого чудового міста. Ну як, вашого... яким ви керуєте! І щоразу, виступаючи у ПК ім.Шевченка, ми дуже переживаємо за здоров'я наших глядачів, які роками дивляться наші виступи у залі, який не опалюється. Я страшенно радий вашій увазі до моєї персони, але може б і щось для людей, для міста зробили б доброго :)). Часу ж вдосталь. Я читав вашу сторінку, там за день більше постів, ніж у мене за тиждень:)))). Принагідно запрошую вас на наш наступний виступ у Ковелі. Приходьте, поспілкуємось, переконаєтесь, що я не «чмо смердюче». А я переконаюсь, що ви не місцевий «царьок», як про вас говорять, а мудрий міський голова», – написав Сергій Притула у дописі.

Читайте також: Радник Тимошенко Олег Кіндер поширив нецензурний пост про Сергія Притулу

 

Коментарі
29 Жовтня 2018, 12:02
Притула , респект!!!!!! Що там з Кіндером спілкуватись.....!!!! Притула людина з великим інтелектом! Кіндер аутсайдер проти нього!!!!
29 Жовтня 2018, 12:16
Ви подивіться для початку хто у Волинській "Батьківщині" прес-служба.... ))) Тай склад партійний - пенсіонери й кілька молодих недумаючих осіб.
29 Жовтня 2018, 12:34
А Кіндеряка всеодно сволота
29 Жовтня 2018, 13:02
Пустіть Кіндера до Верховної Ради
29 Жовтня 2018, 13:55
Кіндер це є самий реальний ган.. Он. З Ковеля зробити як після другої світової. Рішати кантрабанду це його а місто хай валиця
29 Жовтня 2018, 14:11
Пане Кіндер ви ,в черговий раз лохонулися по крупному . З чим вас і вітаю ... Юля роби висновок про таких своїх послідовників ... Вони тобі такий рейтинг зроблять , що ти скоро знову опинишся в місцях на харківщині ! А Сєні (куля в лоба ) при ділах не має ....
29 Жовтня 2018, 14:29
Кіндер наш призедент
29 Жовтня 2018, 15:57
так так, типу Яника -інтелект нижче плінтуса....ГИ ГИ
29 Жовтня 2018, 16:21
Притула тобі респект, а ти мер в кавичках, як можна вибирати таку людину на другий термін "ХАБОРНИК" "МАРІОНЕТКА" і взагалі невихована людина одним словом д..біл!!! Юля треба зробити висновок які у тебе послідовники!!!
29 Жовтня 2018, 16:29
Соціальні мережі то зло.
29 Жовтня 2018, 16:56
Кіндер сам чмо....чмиряка ще та!!! Гандон використаний...
29 Жовтня 2018, 17:00
Це ж треба, і тут просрався
29 Жовтня 2018, 17:01
Це ж треба, і тут прославився. (Так мало бути)
29 Жовтня 2018, 17:18
Всі запитують як Кіндер другий раз став МЕРОМ ??? Просто із-за вашої байдужості !!!!! Більшість з ким я спілкувався на цю тему,самі на вибори не ходили , тим самим посприяли щоб його оточення знову за Кіндера проголосувала !!!!!!!!
29 Жовтня 2018, 19:23
Коли ти вже звалиш?
29 Жовтня 2018, 20:33
Треба вчити українську мову
30 Жовтня 2018, 01:55
Забери БЮТівська худоба Кнопин хлівчик з дитячого майданчику
30 Жовтня 2018, 02:17
Кіндер раніше таким придурком не був
30 Жовтня 2018, 04:08
та в тому обдертому міськвиконкомі тільки і сидять тупі неосвідчені пособники місцевих міліонерів які тільки і вміють,що то премії собі 100% приписувати, то камери з кондиціонерамикупувати, то будки з кавою по всьому місті розставляти, то перші поверхи на реконструкцію без дозволів надавати, то тендери фвктивні підписувати і т д
30 Жовтня 2018, 11:33
Для тих хто висловлює думку, що можливо Кіндер "перепостив" брутальний відгук з якоюсь іншою метою і він на це має право ...і що тут нічого такого не має - пояснюю: Кіндер по натурі є дибілом та злопам'ятною людиною, особливо по відношенню до тих моментів, що викривають його недолугі дії. Можу стовідсотково стверджувати, що саме він, Кіндер був ініціатором, або особисто приклався до розповсюдження цієї злополучної реклами Волинського осередку "Батьківщини"! А те, що "Сюрприз" "лайкнув" брутальний пост, висловивши таким чином своє відношення до Притули цілком та повністю вписується в його нестриману та брутальну поведінку, яку він стабільно демонструє останнім часом. Тому, підтримуючи таке непотрібство, як Кіндер - Юлія Володимирівна фактично ставить хрест на голосах виборців не тільки м. Ковеля, а й великої частини Волині. Дерибан землі та комунального майна, тиск на підприємництво, дії в інтересах "родинного кубла" та вузького кола "прихлібателів" - ось шлейф, що тягнеться за цим недолугим мером, очільником "Батьківщини" та посадовою особою з високою категорією державного чиновника. Про яке високе майбутнє цього непотрібу може йти мова?!!! А коли про втрату електорату заговорив помічник нардепа Івахіва, то Мавпу слід задуматись! Ось така печалька...
30 Жовтня 2018, 12:30
Стидоття, а не мер!!! Це ж додуматись до такого, скидається на те, що немає чим думати...
30 Жовтня 2018, 17:24
Прочитавши всі відгуки, роблю висновок : зупинитись від сміху не можу; усім хто приймав участь у відгуках респект; С. Притулі повага та шана, а що до мера Ковеля , цей піде, другий Кіндер прийде, нормальні туди не сунуться, та й доступу їм туди нема.
30 Жовтня 2018, 20:54
Але таке вже опудало годі й шукати!Воно було ніким і ніякі гроші його кимось не зроблять! Безкультурна злидня!
30 Жовтня 2018, 22:19
Про не опалювання палацу імені Шевченка, Притула сказав правду! Попав в яблучко