Притула поховав всі шанси «Батьківщини» на молодий електорат, – помічник ковельського нардепа Денис П'ятигорець

29 Жовтня 2018, 16:56
Денис П'ятигорець 4222
Денис П'ятигорець

ВО «Батьківщина» втратила всі шанси на молодий електорат через історію з використанням Сергія Притули для реклами на Волині.

Про це написав заступник голови Волинської ОДА і помічник нардепа від Ковельщини Степана Івахіва, громадський активіст та волонтер Денис П'ятигорець на своїй сторінці у Фейсбук.

Він зазначає, що Юлія Тимошенко в пошуках додаткового електорату на виборах робить ставку на більш молодих людей. Для цього вона вкладає мільйони доларів в проект під назвою «Новий курс». Депутати від «БЮТ» та представники її штабу неодноразово підтверджували, що саме заради додаткових 5-6% від молоді вона затіяла цю авантюру, бо ці відсотки можуть стати вирішальними на виборах.

«І ось «Новий курс» запускається. Наймаються якісь чуваки, які все це пишуть, проводиться велика презентація в Києві та малі в областях, запускаються ролики на ТБ та спамиться Ютюб, десятки тисяч бордів по Україні розповідають нам про «Новий курс». Мільйони баксів зі швидкістю світла згоряють в гонитві за голосами молоді.

«Аж раптом стається непередбачуване. Волинська «Батьківщина» робить дешеву рекламу на ФБ використовуючи образ Сергія Притули. Притула обурюється і пише один єдиний пост у ФБ, в якому розповідає, що він думає про «сердечних». ОДИН! І Фейсбук вибухає лайками та репостами. Офіційна Батьківщина, канєшно, вибачилась, але процес було вже не зупинити», – зазначає Денис П'ятигорець.

А тут ще й партійні активісти з інтелектом мідії вирішили вступитися за «родную партію» і почали обливати лайном Притулу. І що зробив Сергій? Він одним своїм коментарем завершив те, що розпочав своїм постом у ФБ днем раніше – він просто поховав всі шанси Батьківщини на молодий електорат. Мільйони доларів, пафосна реклама, гучні презентації – все це було знищено одним постом Сергія Притули.

Браво! Я такого ще не бачив. Он Зеленській роками експлуатує політичні теми, щоб хоч якось впливати на політику – а ніфіга. Поржали і забули. А тут всього один пост на ФБ від людини, яка практично ніколи не використовувала політику в гуморі, і цей пост відправляє цілую партію з її лідеркою туди, де вже чекають Оля Юнакова, Олександр Мороз, гурт «Аква Віта» та Віктор Ющенко, – написав Денис П'ятигорець.

Також він висміює допис, який поширив мер Ковеля Олег Кіндер.

Читайте також: Радник Тимошенко Олег Кіндер поширив нецензурний пост про Сергія Притулу

 


Коментарі
29 Жовтня 2018, 19:56
Спасти Юлю і Батьківщину хай спробує Кіндер. Хай вибачиться перед Сергієм Притулою, хай напише, що біс поплутав і він перепостив той злополучний пост,а потім як прозрів то видалив, що він сам не достойний бути в білосердешній партії і для її очищення складає з себе повноваження радника Юлі і мера Ковеля, заради молодих ковельчан, які зуміють навести лад у місті!
29 Жовтня 2018, 20:04
Молодець Притула! Викупав у лайні по самі коси косато-очкату путінську підстилку! Браво! Біс!
29 Жовтня 2018, 20:34
не вдасться вам спаклюжити славне ім"я Юлії Тимошенко і її прихильників. Ви, бандерлоги, трясетесь при однієї думці, що Юля прийде до влади і ви всі будете сидіти по тюрмах і каторгах. За те зло, ту розруху, геноцид українців, розвал держави кожен отримає по заслугам. путін нам не потрібен. Але якщо для вас, бандюги, Юля випросить у нього клаптик Сибірської землі, я упаду перед нею на коліна і поцілую ноги.
29 Жовтня 2018, 20:43
Пі@дець мені. Стаю на лижі, бо Юля виставила щот за те що я натворив. Вроді ж і не п“ю багато. Нк дав то дав я.
29 Жовтня 2018, 22:44
ДЕБІЛ
29 Жовтня 2018, 23:36
Не вмієш пити-їж гамно.
30 Жовтня 2018, 01:58
Забери БЮТівська худоба Кнопин хлівчик з дитячого майданчику
30 Жовтня 2018, 02:00
Корупціонерів від БЮТ потрібно відстрілювати як скажених собак
30 Жовтня 2018, 02:02
Вродє пєм в мєру І бухло не дешеве...
30 Жовтня 2018, 02:03
Я ПРО ТАКУ СЛАВУ І НЕ МРІЯЛА
30 Жовтня 2018, 02:08
І таке БЮТівське Чемо хоче в депутати Верховної Ради
30 Жовтня 2018, 02:15
КРЕТИНІЗМ ОСТАННЯ СТАДІЯ
30 Жовтня 2018, 02:16
Кіндер раніше таким придурком не був
30 Жовтня 2018, 02:37
Шо з літ то з розуму,Вєрка кине і недаватиме як дружина Самчука рогатогО.
30 Жовтня 2018, 10:18
та в тому обдертому міськвиконкомі тільки і сидять тупі неосвідчені пособники місцевих міліонерів які тільки і вміють,що то премії собі 100% приписувати, то камери з кондиціонерами купувати, то будки з кавою по всьому місті розставляти, то перші поверхи на реконструкцію без дозволів надавати, то тендери фвктивні підписувати і т д
30 Жовтня 2018, 11:43
" ...Про це написав заступник голови Волинської ОДА і помічник нардепа від Ковельщини Степана Івахіва, громадський активіст та волонтер Денис П'ятигорець на своїй сторінці у Фейсбук. ..." Тепер бали буде гребсти у молоді Івахів ??? Я думаю що НІ , молодь зараз також стала відлічати де чесність і порядність , а де фальш і обман як у Юлі так і у Івахіва . Вони ягодки одного поля ...!!!!!!!!!!!!
30 Жовтня 2018, 12:04
Молодь зараз сама таку фігню постить, що слів нема. Соціальні мережі то зло !
30 Жовтня 2018, 19:17
не вдасться йульці і її подільникам спаКлюжити славне ім"я України. Ви, путінські сраколизи, трясетесь від однєї думкиі, що йулька не прийде до влади і ви всі будете сидіти по тюрмах і каторгах. За те зло, ту розруху, геноцид українців, розвал України кожен отримає по заслугам і путін вам не допоможе. І якщо вам, зас(р)лані козачки разом з йулькою-невдахою путін за провал прожекту дасть клаптик землі поруч з гівімоторолоюзахєрченком, я буду радіти до упаду, як радів, коли після довгих мук чорти забрали кобзона.
31 Жовтня 2018, 00:20
І ВСІХ ЗАСЛУЖЕНИХ МУСОРОВ ТУДА