Старі гірки з цвяхами і сліди від теплотраси, – реалії ковельського двору у центрі міста

30 Жовтня 2018, 13:50
Старі гірки з цвяхами і сліди від теплотраси, – реалії ковельського двору у центрі міста 3100
Старі гірки з цвяхами і сліди від теплотраси, – реалії ковельського двору у центрі міста

Ковельчанка розповіла про свій двір у центрі міста.

Цим Олександра Приймачук поділилася на сторінці «Я люблю Ковель» у Фейсбук.

«Доброго дня. Усім хочу показати вам двір в якому живу, який знаходиться в самому центрі міста за міською радою. Скільки пам'ятаю стільки у нас в дворі і паркуються всі кому не вистачає місця біля аптеки, то ями звичайно, що будуть, але сьогодні хочу про дитячий майданчик. Мені 29 років і скільки пам'ятаю стільки він і стоіть і на сьогоднішній день від нього лише сама назва, але ні демонтовувати ні ставити новий так ніхто і не збирається. І буде скоріш за все це, до тих пір, поки якась дитина не виколе око, або не розібє голову об качелю, якщо її ще можна так назвати», – зазначає Олександра.

Жінка описує дитячий майданчик у дворі: «Почнемо з дитячоі гірки – я думаю коментарі тут зайві. Скрізь стирчать 10-сантиметрові цвяхи. Тенісний стіл, який років так 10 вже не використовується за призначенням, а по ньому просто лазять діти і кожен раз я спостерігаю як хтось біжить з плачем, бо вдарився об металевий кут. Качеля в нас це взагалі якесь чудо. Там має бути, або якись деревяний каркас, або шина від колеса, але їїтам або крадуть, або просто нову нікому причепити. Найголовніше те, що ця конструкція важить певно кілограм до 100 і діти її постійно розгойдують і не дай Бог ця річ когось вдарить – це як найменше рвані рани і струс мозку».

 





 

«А ще в нашому дворі найкращі атракціони це залишки ремонтних робіт – старі двері біля під'їзду, які прикривають яму до підвалу, бетонні круги, які залишились від заміни теплотрасси чи водопроводу, частини старих стовпів і це все повторюсь за рогом від міськоі ради, не потрібно далеко йти. Отож шановні чиновники і начальники жеків дуже сильно надіюсь що ви звернете увагу і хоча б демонтуєте весь цей непотріб, не говорячи вже про нове, поки хтось не постраждав», – йдеться у дописі Олександри Приймачук.

 





Коментарі
30 Жовтня 2018, 16:26
Чиновники , міська рада, жеки.....
30 Жовтня 2018, 16:31
Декорації до фільму жахів .
30 Жовтня 2018, 16:54
ось здеремо з кнопихи гроші за оренду території під її незаконно встановленою халабудою, і все вам зробимо. А гірки став в Івахув, ось до нього і звертайтесь.
30 Жовтня 2018, 17:26
продякуйте дебільному закону про реформу комунального господарства. раніше ЖЕКам на утримання розважальних, дитячих майданчиків, інших дворових споруд виділялись чималі кошти. Тепер все робиться за кошт класників будинківю Скидайтесь, наймайте столяра, трактора і вам все або відремонтують, або вивезуть на смітник. А поки що, як казали при СРСР- СПАСИБО ПАРТИИ РОДНОЙ!!!!
30 Жовтня 2018, 17:58
Смішні ви люди... Квартири приватизували, покупляли в будинку, землю вам виділила держава( прибудинкова) і хочете щоб ще хтось прийшов і задарма зробив порядок. Сміх!! Все самі , своїми ручками! При чому ОСББ - респект! Треба не стелитись під жеки і виконавчі компанії, а самим своїм майном опікуватись. Ото ж і воно... привикли щоб вам все безкоштовно робили.
30 Жовтня 2018, 18:57
А у дворах, які я "обслуговую" - ще гірше!
30 Жовтня 2018, 19:08
вірніше взагалі не обслуговую. Квартплату платять, мені зарплата в 30 000 йде, частину території ЖЕКу здала свому чоловіку в оренду( безкоштовну), - житуха супер. кум прикриє, якщо починають мене штиняти.
30 Жовтня 2018, 19:48
Всраному ЖЕКу КОЖНА КВАРТИРА ПЛАТИТЬ 3 ГРИВНІ ЗА ЛАМПОЧКУ В КОРИДОРІ в середньому 15 квартир в підїзді.В місяць 45 гривень в рік 540.Лампочки жодного разу не мінялись .Все за рахунок жильців.Прибиральниці з підїздів роблять склади вторсировини та пляшок.Пора все поставити на своє місце.За що ми платимо. Негайні перерахунки.
30 Жовтня 2018, 19:50
ТАК ЦІ ПРИБИРАЛЬНИКИ ПРИБИРАЮТЬ ЧИ ПЛЯШКИ ЗБИРАЮТЬ
30 Жовтня 2018, 19:57
Корисне з приємним за рахунок людей
30 Жовтня 2018, 20:24
Товстигу на мило, начальників ЖЕКів на парашу
30 Жовтня 2018, 21:07
Чорнобиль
30 Жовтня 2018, 21:41
Це стало нормою захаращувати підїзд вторсировиною
30 Жовтня 2018, 22:11
Для чого казати неправду на прибиральників крім жильців там у під'їздах ніхто нехазяює ті нещасні прибиральників ще добре миють ті під'їзди раніше їх мало мили перед святами а на сьогодні Жек 1прибирає під'їзди добре
30 Жовтня 2018, 22:15
ВСІМ БУДЕ ДОБРЕ
30 Жовтня 2018, 22:18
Цех тільки частина бардаку ковельських дворів. Гроші платимо немалі а ЖЕКне працює Підїзди не прибирають А ЗАТЕ В ТОЙ ДВІР ЩЕ І КІОСКИ ПХАЮТЬ
30 Жовтня 2018, 23:15
А чи ї ж це дітки понищили так обладнання на майданчику ?Можливо з Сільмашу чи з Вербки роблять набіги ?Де ваші чоловіки,батьки ваших дітей,що допустили таке недбальство.Для чого чекати поки щось станеться,та прибий того гвіздка чи дошку і всім буде добре.Так ні - пальцем тикатиму ,але не робитиму,хоч і своя дитина не застрахована.Зцього і треба починати-ми тут живемо ,наші дітки граються,наші і ламають ,але то не своє ,то можна .А чи не так ? У моєму дворі такого немає,в нас і жінки все вміють робити.А те що двері валяються ?........-влаштуйте "суботник" .
31 Жовтня 2018, 04:48
Нинішні керовніки самі кращі
31 Жовтня 2018, 11:39
є прпозиція підприємцям які беруть , чи купують приміщення для здійснення своєї діяльность на цій прилеглій території зробити ремонт тротуару, дитячої площадки.Влада дозволи дає, а на взаєм для будинку і прибудинкової території нічого. також міська влада з людей на стихійному ринку цього двору бере побори в свої кишені , то нехай займуться благоустроєм. прибудинкової територіїї. Це за крок до приміщенн міської ради. але в Ковелі роблять гарні двори тільки де живуть депутати - нам не повезло,тоїть питання чому вул. Ковельська,1 краще чим Незалежності 61, 57, 69а
31 Жовтня 2018, 11:51
ТАМ ЖИВЕ МАЛЕНЬКИЙ КАРЛИК ВІД БЮТ
31 Жовтня 2018, 15:49
А де твій двір ? Чи не парканами і собаками він захищений
31 Жовтня 2018, 21:43
Майже центр міста ,без парканів ,але з квітами ,кущами та фруктовими деревами (самі садимо).А собаки ,звичайно, "захищають" - їх бродячих скрізь багато.