У Ковелі складається надзвичайна ситуація із субсидіями, – Софія Сагаль

30 Жовтня 2018, 16:00
Субсидія 4314
Субсидія

У Ковельській установі соцзахисту так і не змогли приступити до процедури нарахування населенню житлових субсидій на опалювальний період.

Про це пише «ПроКовель».

Cталося це через те, що нова програма Міністерства соціальної політики України, яку місто отримало минулої п’ятниці, 26 жовтня, і за якою мають здійснювати перерахунок, фактично не робоча. Начальниця міського управління соціального захисту населення Софія Сагаль на апаратній нараді при міському голові заявила, що у місті «складається надзвичайна ситуація із субсидіями».

«Залишається буквально два дні і ми маємо обов’язково дати перерахунки безпосередньо комунальним установам. І може бути така ситуація, що ми за жовтень місяць абсолютно нічого не дамо…. Це не задоволенні, звичайно, люди. Я не знаю, чому так байдуже відносяться наші вищестоящі керівники до того, що ми не можемо своєчасно забезпечити призначення субсидій», – висловила стурбованість Софія Сагаль.

Пані Сагаль також зауважила, що «такої складної ситуації ще не було», і, що від «недосконалої» програми страждають не лише ковельчани.

«Ми  не можемо бачити Пенсійного фонду, сімейний стан, тобто ми не бачимо всю ту інформацію, на основі чого нараховуємо субсидію, окрім доходів, яку надає податкова служба», – конкретизувала чиновниця.

Олег Кіндер пообіцяв втрутитися в ситуацію і переговорити на цю тему з головою Волинської ОДА Олександром Савченком.

Коментарі
30 Жовтня 2018, 18:27
Дибільна держава придумала що якщо власний будинок поділений ни двох то це вже квартири і відповідно субсидії велика дуля як хоч так і плати......
30 Жовтня 2018, 18:51
А хто розробляв це програмне забезпечення? Часом не путінський мегасофт, який розробив енергетикам програму обману споживачів?
30 Жовтня 2018, 19:04
Це чергова велика перемога= субсидія.
30 Жовтня 2018, 20:30
Кіндер втрутится????? Пі@дєц конкретний буде. Не допускайте !!!
30 Жовтня 2018, 20:55
всі гроші автоматично перераховуються в кишені корупціонерів
30 Жовтня 2018, 21:12
Це просто дауни чидять не на своїх місцях в соцбезі, які не уміють працювати на компьютері, .
30 Жовтня 2018, 22:23
В відділі субсидій працюють прекрасні люди, в погано зробленій програмі вони не винні я їм співчуваю бо люди кидають каміння в них.
31 Жовтня 2018, 00:17
Ми з моїм дружбаном Кіндером все розрулим і порішаєм
31 Жовтня 2018, 00:33
чий програмний продукт?
31 Жовтня 2018, 01:38
Ще такого не було,як зараз,бо здати документи неможливо,знову повернули у совок,коли потрібно вистояти чергу за якимись талонами,а потім ще вистояти знову у тісному коридорі,щоб ті документи здати,жах,не Хеллоувім,а ковельський цнап!!! Коли цей бардак закінчиться,у Ковелі?
31 Жовтня 2018, 01:56
А саме гірше коли відмовляють в субсидії жінці на пенсії по інвалідності, яка виживає на ті гроші. А сусідам які махлюють (стоять на біржі, а самі закордоном на роботі) призначили...навіть "не маленьку".... Де справедливість? Куди жалобу писати?
31 Жовтня 2018, 01:56
А саме гірше коли відмовляють в субсидії жінці на пенсії по інвалідності, яка виживає на ті гроші. А сусідам які махлюють (стоять на біржі, а самі закордоном на роботі) призначили...навіть "не маленьку".... Де справедливість? Куди жалобу писати?
31 Жовтня 2018, 09:37
ЦЕ САГАЛЬ ТАКИЙ УПРАВЛІНЕЦЬ ЇЇ КЛІМЧУК ВЗЯВ У ОБЛАСТЬ ТА Й НАЗАД ВІДПРАВИВ-НЕ СПРАВЛЯЛАСЯ ЗІ СВОЇМИ ОБОВ'ЯЗКАМИ.ПРОСТІШЕ КАЖУЧИ-БЕЗТОЛКОВА.
31 Жовтня 2018, 10:03
Петро вчора по ящику сказав ,щоб негайно призначали тим в кого була субсидія а потім розбиралися !!!!!!!!
31 Жовтня 2018, 10:22
Скільки в ЦНАПі не був, черги за талонами до електронного термінала не було. Отримання талона - кілька секунд. А те, що люди в останні два тижні побігли здавати на субсидії документи, то нічого не вдієш.
31 Жовтня 2018, 10:46
Кому повинна бути (особливо жінці на пенсії по інвалідності) тому призначили. А жаліються якраз ті що мають немалі доходи а платити звикли мало.
31 Жовтня 2018, 16:08
Мені має бути подвійна субсидія