Ковельським першокласникам привезли браковані шкільні парти

31 Жовтня 2018, 17:00
У ковельській школі №11 на нових партах для першокласників стирчать шурупи 6152
У ковельській школі №11 на нових партах для першокласників стирчать шурупи

У Ковельському НВК «ЗОШ № 11-ліцей» на нових партах для першокласників стирчать шурупи.

Про це Район.Ковель повідомила мама одного із першокласників Ольга.

Жінка зазначає, що парти неякісні і застарілі, такі як були за радянських часів 30 років тому. Оскільки шурупи, які стирчать на поверхні парт і стільчиків, будуть чіплятися за одяг школярів. 

«На стільцях – така ж картина. Не знаю, який підрядник виконував замовлення, але ці шурупи однозначно будуть псувати одяг дітей. Наскільки я знаю, батьки з інших шкіл уже готують колективні скарги за не якісно виконану роботу – виготовлення таких парт», – каже Ольга.

 Матір першокласника додає, що ця проблема не лише у їхній школі, а й по всьому місту. Батьки школи №3, щоб вирішити дану проблему – власноруч зашліфовували шурупи.

Нагадаємо, раніше Район.Ковель повідомляв, що у рамках реформи «Нова українська школа» усі першокласники сіли за нові одномісні парти. У деякі школи міста їх доставили із запізненням.

 


Коментарі
31 Жовтня 2018, 19:37
які патри ваші йолопи замовили, такі ми і зробили.
31 Жовтня 2018, 20:00
Кіндер все замовляв
31 Жовтня 2018, 20:50
НУ ЙОБ ЖЕ Ж ТВОЮ ВЙОБ
31 Жовтня 2018, 22:07
а куди дивиться Бичковський з пікінесом? Це ж їх парафія
31 Жовтня 2018, 22:32
Пікінес сліпий на очі-добре бачить він тільки піднос з шаровим стейком та стакан з шаровим алкоголем в КЛАСІКУ.
31 Жовтня 2018, 22:45
неправда-цей видящий всіх павуків побачив та перерахував на 20-метровій висоті в ПРОСВІТІ-щоб йому повилазило.
31 Жовтня 2018, 22:52
А ви кажете СЕМИМІСЯЧНИЙ.
31 Жовтня 2018, 23:34
Щось я не зрозумів, які там шурупи торчать? Просто шляпки від гвинтівки не сховали. Або вона погано сфотографувала або явно все перебільшує.
01 Листопада 2018, 00:56
Знайти винних і покарати звільненням з посади.
01 Листопада 2018, 01:02
Винуватці Кіндер і Бичковський. Нехай покажуть ковельчанам свої кабінети і меблі які повинні бути в 21му столітті.Уроди.
01 Листопада 2018, 01:17
Мені треба бабло. Юлька сказала 5 млн баксів за депутатство. Я маю їх десь брати. Кручусь як можу. Ви народ потерпіть ше трохи, і я звалю в раду. Ну ще два роки. Я назбираю своїх 5 лямів і оставлю вас в спокої.
01 Листопада 2018, 02:30
В Московії заборонили Свідків Ієгови в нас мають заборонити БЮТ
01 Листопада 2018, 04:07
Дайте номер помідорихи, на сільмаші вже кілька днів ліхтарі не горять і сміття не вивозять
01 Листопада 2018, 09:29
В шефа а кабінеті поверхня стола рівна та гладка і мені в голу дупу ніякі шляпки не муляють.
01 Листопада 2018, 09:32
отакою і має бути поверхня парти
01 Листопада 2018, 09:39
Повірте,це ще не найгірший варіант.В нашій школі парти як гойдалки . Стільці вже потрітрскали,невідшліфовані.В общому картина жуть.
01 Листопада 2018, 09:50
Хай знайде за ті гроші, що виділили на парти, щось краще.
01 Листопада 2018, 10:45
ЗАВГОСП У ШКОЛІ ЗА РІК ПОЗТЕШУЄ
01 Листопада 2018, 10:45
ЗАВГОСП У ШКОЛІ ЗА РІК ПОЗТЕШУЄ
01 Листопада 2018, 12:11
Щось я погано спав-таке передчуття,що скоро просто під час урочистої отримаю граблями в рило.
01 Листопада 2018, 12:26
А яка тобі разніца воно в тебе й так уродліве як тобі ше в бані баби горкомовські дають
01 Листопада 2018, 14:41
Відчуваю,що чиясь каденція закінчиться передчасно.
01 Листопада 2018, 14:48
Отака х-ня малята
01 Листопада 2018, 19:11
А які стільці? Спинки вигнуті. Діти сидять напівлежачи, сповзають з тих стрільців. Яка буде постава у дітей? Хто це чудо робив? У Люди побійтесь Бона. Не можна ж тільки про гроші думати?
01 Листопада 2018, 19:11
А які стільці? Спинки вигнуті. Діти сидять напівлежачи, сповзають з тих стрільців. Яка буде постава у дітей? Хто це чудо робив? У Люди побійтесь Бона. Не можна ж тільки про гроші думати?
02 Листопада 2018, 11:37
мені треба бабло. я хо в депутати. там можна красти більше. ну парти браковані, ну і що? потерплять ваші відприски, нічого не станеться.
02 Листопада 2018, 14:42
Якщо знаєш, що крадуть-звертайся до компетентних органів, коханих депутатів та активістів , пред'яви докази, А якщо просто заздриш й не маєш клепки розібратись - то не бризкайся гумном й не засмічуй ефір.
03 Листопада 2018, 04:04
Цікаво хто написав текст цієї статті? Питань до автора є багато..... Пропоную авторам підписуватися під статтями, залишати номер тел.
03 Листопада 2018, 04:04
Цікаво хто написав текст цієї статті? Питань до автора є багато..... Пропоную авторам підписуватися під статтями, залишати номер тел.
03 Листопада 2018, 08:52
а напівякість називається брак