Путін увів санкції проти ковельського нардепа Степана Івахіва

01 Листопада 2018, 12:10
Путін ввів санкції проти трьох нардепів з Волині 3561
Путін ввів санкції проти трьох нардепів з Волині

Російський уряд ввів у дію обмежувальні економічні заходи стосовно фізичних та юридичних осіб України. Серед них є і три народні депутати з Волині: Ігор Лапін, Ігор Гузь і Степан Івахів.

Відповідну постанову від 1 листопада опублікували на сайті російського уряду. Про це повідомляє УНІАН.

Загалом санкції торкнулися 68 українських компаній та 322 громадян. Опублікована урядова постанова містить повний санкційний список. Його можна переглянути нижче:

 

 

Cеред фізичних і юридичних осіб, на яких поширюватимуться санкції, – судді Конституційного суду України, депутати Верховної Ради VIII скликання, великі українські підприємці, чиновники Адміністрації президента України, керівники органів виконавчої влади й великих українських компаній, юридичні особи, які контролюються найбільшими бізнесменами України.

При цьому, йдеться в повідомленні, уряд РФ залишає за собою право відміни введених спеціальних економічних заходів у разі скасування Україною обмежувальних заходів, введених щодо російських громадян і юридичних осіб.

Коментарі
01 Листопада 2018, 14:16
Перед виботами ці дармоїди мабуть самі заплатили щоб проти них санціїї ввели. Черговий піар. Циркачі клоуни.
01 Листопада 2018, 15:02
А що, в наших депутатів є економічні інтереси з Москвою?
01 Листопада 2018, 15:14
а де поділися інші волиняки-нардепи - самовисуванець Мартиняк і Констанкевич з УКРОПа ???
01 Листопада 2018, 19:09
Тепер так. Ото москалі наїхали на мого дружбана. Тепер треба заплатити за вікна які він поставив. Ну а шо робити. Тепер так лашари, бабки мені в кабінет несіть. Такі от справи.
01 Листопада 2018, 19:32
Це піар наших " народнобраних " перед черговими виборами .!!!! Всім депутатам України їх сім'ям потрібно законодавчо після каденції заборонити виїзд з країни будь куди протягом 10 років . Щоб вони відчули смак життя і лікування в Україні ...
01 Листопада 2018, 19:40
Злодюжка Івахів повинен бути персоною Нонграта в Ковелі давно , Комомолоко де і його працівники ...???
01 Листопада 2018, 19:40
Занадто примітивно. Всі знають, що івахув - шостий номер путіна.
01 Листопада 2018, 23:36
Цього ...дара і його колег давно пора в тюрягу . А воно ще тут ???
02 Листопада 2018, 00:26
ше б на Косьцьовята санкціїї ввів...
02 Листопада 2018, 00:54
Який примітивний Путін з піаром Юльки. Де Ахметов що найбільше працює з Росією. А ці волиняни це сіра маса котра ні тут не там непотрібні.
02 Листопада 2018, 12:57
У путіна крім йульки нема на кого ставити. Гундяєв просрав парафію, медведчук по вуха в "шоколаді" з заднього проходу... пєчалька...