Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
У Ковельській міській раді запровадять електронний документообіг
У Ковельській міській раді запровадять електронний документообіг

У Ковельській міській раді запровадять електронний документообіг

18:00 01.11.2018
280

У виконавчих органах Ковельської міської ради запровадять електронний документообіг.

Про це повідомляється на сайті Ковельської міської ради.

Розроблена і затверджена відповідна програма, в якій обгрунтовано її доцільність, окреслено заходи з реалізації до 2020 року.

Ковельчани у повсякденному житті все більше віддають перевагу інформаційно-комунікаційним технологіям. Застосовують їх і при скеровуванні звернень до міської ради, виконавчого комітету, у процесі ознайомлення з роботою органів місцевої влади тощо. На часі і впровадження електронного документообігу як одного з ефективних інструментів управління, взаємозв’язку між владою і громадянами, бізнесом, підприємствами й установами.

Аби система запрацювала на належному рівні, вимагає модернізації матеріально-технічна база та програмне забезпечення, що передбачено в документі.

Розробники очікують, що результатом успішного виконання Програми стане підвищення оперативності прийняття управлінських рішень, розширення можливостей використання електронних документів, якісне надання адміністративних і соціальних послуг мешканцям міста, збільшення кількості електронних сервісів та on-line-послуг для громадян, формування єдиного інформаційного середовища «влада – громада».

Коментарі

Громада

18:36 01.11.2018

Влада - громада без Кіндерів та БЮТ

Арнольд Швайкшвейгер

09:06 02.11.2018

давно пора, ато документообіг як з 19століття...
тільки ж давайте запроваджувати Лінукс та Вільне програмне забезпечення, або і використовувати вільнодоступні сервіси Інтернет (такі як гуглдокс та google sheets) а не купувати за космічні гроші в підставних фірм Віндовс та Майкрософт офіс, щоб попиліти бабло

22 листопада
Сьогодні
Вчора
20.11.2018
19.11.2018
18.11.2018
17.11.2018
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин