У Ковелі треба створити муніципальний притулок для тварин, – Ігор Пініс

05 Листопада 2018, 09:34
У Ковелі треба створити муніципальний притулок для тварин, – Ігор Пініс 6261
У Ковелі треба створити муніципальний притулок для тварин, – Ігор Пініс

Обранець громади запропонував, як вирішити проблему безпритульних тварин.

Свою пропозицію колишній член виконавчого комітету, а нині депутат Ковельської міської ради Ігор Пініс озвучив у Фейсбуці, закликаючи ковельчан до обговорення своєї ідеї.

«Бездомні тварини в м. Ковелі складають значну проблему. Як найбільш логічним способом вирішення проблеми є створення притулку для тварин. Ковельчани, яка Ваша думка? Та чи підтримуєте Ви мою ініціативу по створенню муніципального притулку для тварин?», – запитує Ігор Пініс.

В обговоренні взяло участь чимало ковельчан.

«Притулок для собак це необхідність, про це говориться багато років! Їх можна розташувати на території ветлікарні, додати кошти, не збідніємо, а яку благородну справу зробимо! Собачок можна віддавати в хороші руки», – пропонує колишня депутатка Ковельської міської ради від Соціалістичної партії Людмила Стахорська.

У березні 2012 року офіційний сайт міста повідомив про те, що міська влада прийняла рішення створити такий притулок на території КП «Добробут», де буде зроблена реконструкція одного з приміщень. У Ковелі відкрили благодійний рахунок, кошти з якого спрямовувались на утримання тварин в притулку. Фізичні особи, підприємства, установи та організації, незалежно від форм власності, могли перераховувати кошти на рахунок № 35426004003104 в Ковельському УДКСУ Волинської області МФО 803014 код 20130489.

У січні 2017 року Район.Ковель писав, що у Ковелі заплатили майже 100 тисяч гривень за «пороблений» капремонт притулку для тварин.

Нагадаємо, на 2018 рік згідно Програми поводження з безпритульними тваринами у Ковелі з міського бюджету було виділено 489,324 тисяч гривень. Виконання заходів Програми покладено на комунальне підприємство «Добробут». Заступник міського голови Андрій Товстига каже, що сьогодні в стадії завершення підготовка приміщення для утримання безпритульних тварин, створене нове робоче місце, придбані медикаменти, необхідні спецзасоби та ін. 

Читайте також: У Ковелі перед міськрадою зграя собак напала на пенсіонерку

Коментарі
05 Листопада 2018, 11:58
Я не розумію, чому кожного року виділяється на тварин стільки коштів, їх використання відслідкувати неможливо.Вже давно потрібно б було створити притулорк для бездомних тварин!!!!(Паралельно створити сайт -кому потрібна тваринка міг би її з відти взяти або допомогти харчуванням та коштами)
05 Листопада 2018, 12:02
Притулки для собак - це дурниця.<br/>Всі, хто хоче їх узяти в добрі руки, беруть їх прямо на вулиці.<br/>На місце взятих у притулок приходять нові собаки.<br/>Якщо нема куди гроші та зусилля подіти, то краще створити притулок для людей.
05 Листопада 2018, 12:19
Не ваше это собачье дело -кажуть в ОдесІ
05 Листопада 2018, 13:08
Потрібен притулок, бо безпритульні тварини( зростаюча кількість) стають загрозою для мешканців міста.
05 Листопада 2018, 13:18
Гицелі краще.
05 Листопада 2018, 14:01
Цікаво,чому всі такі байдужі та безсердечні???
05 Листопада 2018, 14:08
Створіть притулок для Кноп та Кіндерів
05 Листопада 2018, 14:18
Я створю цю фігню. Мені тут сказали що то тємка. Бабла намутити можна нормальненько так. То є я зможу списувати йома йо які суми на цю хрєнь, і ніхто не докаже. Не переживайте, скоро зроблю, плєсєнь.
05 Листопада 2018, 14:45
Притулок-створити, а Пініса туди поставити директором-освіта дозволяє
05 Листопада 2018, 16:05
А який процент пінісових ініціатив втілюється в життя ???
05 Листопада 2018, 16:30
Дуже добре, якщо бродячих собак і котів будуть забирати у гето, бо не можу дивитися, як вони зграями бігають по місту, а &quot;сердечні&quot; люди підкормлюють їх на зупинках, у під&quot;їздах, під балконами, розводячи антисанітарію. У дворі з дитиною гуляти неможливо, кожен раз доводиться мити взуття після собачого &quot;лайна&quot;, яке наложене скрізь. Особливо весною, коли зійде сніг і все оце за зиму зібране розмажеться по землі рідке. Тоді хочеться волонтерів собачих покликати, хай позбирають після своїх &quot;улюбленців&quot;.
05 Листопада 2018, 22:42
Ті притулки давно створені і гроші пораховані тільки мешканці міста дійсно кормлять тварин самі а тим людям де тварини мішають жити допоможуть прибрати загаджені території панство ніщебродів вступило в лайно а те що місто неприбране то все в нормі і терпете зараз рік
06 Листопада 2018, 17:54
На привокзалці біля Ажура появився кіоск... Так гарно пахне шаурма...
06 Листопада 2018, 22:21
lp' Ябr ¥¥₩*)♤&lt;|□♢<br/>♡■<br/>■¥¥<br/>£<br/>*!; ¥&amp;( 8£? ₩, (₩₩<br/>₩
06 Листопада 2018, 22:21
5v.kb,<br/>kmoHt
07 Листопада 2018, 02:22
Пініс краще б запросив корейців в Ковель і побудував корейский ресторан. Такий ресторан є в м. Луцьку в ньому готовлять екзотицні делікатесні блюда і безпритульні собачки по вулицях не бігають.
07 Листопада 2018, 18:23
Ну собака то собака,вона не розуміє де можна гадити чи ні,якщо хазяйський пес,то господар нормальний прибере,а бидло піде далі.А от хто за людьми прибере???В центрі біля Козацьких забав арку перебігати треба,бо очі виїдає.Під балконами в людей за ніч все пообскикуване ще й купи понакладають.Але ж у нас люди не винні,винні собаки,коти...
07 Листопада 2018, 19:08
Притулок для собак треба але більше треба для людей я к бачу собаку чи кота заберу. Но не в тему Пеніс то дебіл
08 Листопада 2018, 13:26
Пінісу їсти не давай,а дай лише можливість попіаритися.