Колишній голова Ковельської районної ради написав казку про «князя К.»

05 Листопада 2018, 17:00
Колишній голова Ковельської районної ради написав казку про «князя К.» 4103
Колишній голова Ковельської районної ради написав казку про «князя К.»

Головний персонаж твору безіменний, але в ньому явно проглядається ковельський міський голова Олег Кіндер.

Екс-голова Ковельської районної ради і волонтер Ігор Верчук відомий своєю прозою, цього разу освоїв новий жанр – казку, яку опублікував у Фейсбуці, додавши фотознімок дороги у Ковелі на вулиці Відродження зі знятим частково асфальтним покриттям.

«Сучасна казка (хто в темі той зрозуміє), – пише він. – В одному королівстві з самого краєчку неосяжних земель примостилось князівство К. Князював в князівстві князь К., та який там князь, так гопота з партії піздЮЛЬкіних. Мав «ізощрьонний ум» і дуже любив дривні. За дривні купував красиве життя для себе та своїх дітей вже тепер і зараз. Тому все його князювання зводилось до примноження дривнів.

В князівстві був навіть парламент з декататами. З декататами князь вмів працювати, тому се зробить, тому те пообіцяє, а собі дривні. Декататам із «Рідного Кільмашу» пообіцяв з головної вулиці за два десятка мільйонів дривнів зробити розкішний бульвар. Декатати повірили й мовчки чекали на бульвар. Лише зла відьма Політика та посполитий люд не йняли віри у солодку казку. Час від часу промовляли – не вірю. Але князь таки зробив на Кільмаші бульвар. Політика поглянула на бульвар, на продерту вулицю і сказала: «Ніуя собі бульвар», а декатати мовчки чекають далі, а раптом казка стане буттям. Продовження може й буде».

 

 

Ковельчани схвально відгукнулися на сучасну казку і активно коментуюють прочитане.

«Згадується мені, що княжна, яка сидить на посиденьках місцевої наРади по праву руку від князя К., назвемо її Ф., мені та багатьом кільмашівцям ще торік публічно обіцяла, що ще восени 2017 «буде і на нашій вулиці свято» – зроблять нам дорогу як у заморських краях, та справа в тім, що обіцянки князя К. та княжної Ф. такі ж пустопорожні, як і їх підстаркуватої осушної імператриці Ю. :)», – вважає дописувач Piven Gennadiy.

«Дорожники на головній вулиці біля «Ковельсільмашу» почали проводити заходи до підготовки вулиці до зими і вирішили на зиму зняти асфальт з ямкової дороги, але хтось їм завадив, не дав повністю зняти асфальт. Вот так і залишилась дорога на вулиці Відродження частково уже із знятим асфальтом. А дорожники протестують, що їм не дали повністю здерти асфальт і уже два тижні нічого не роблять. Двірники уже заготовляють оппавше листя і збираються замощувати ним дорогу в місцях знятого асфальту», – пояснює Ярослав Ярмолюк.

Коментарі
05 Листопада 2018, 21:03
<p>Не дивуюсь такій казці - Верчук завжди був вульгарним [ОБРАЗА]...</p>
05 Листопада 2018, 21:26
Майстерно написано про князя тьми
05 Листопада 2018, 21:27
Про таких як ви писала Ліна Костегко: "дрімучий ліс, ні слова, ні науки, все загребуще, нарване, хмільне, орел двоглавий Юрій Довгорукий,Хай Украіну чаша ця мине.
05 Листопада 2018, 21:54
мабуть сидів у нужнику і писав на дверях туалету- так ось, для таких писак є хороша строфа з "народної мудрості" )))))))))))Писать на дверях= туалета, увы, совсем не мудрено. Среди говна, вы все поеты. Среди поетов- вы говно". Бажаю творчих успіхів.
05 Листопада 2018, 22:50
Мені якось все це нейтрально, але якшо Ви так попускаєте дописувача 111, то чим кращі за нього? Хіба Верчек дійсно не вульгаризував те, що можна хоч приблизно вважати якоюсь авторською творчістю, а зобразив на рівні дворової, перепрошую, хутірської похабщини?<br/> Ніхто за владу не заступажться, вони козли, але таким &quot;письменникам&quot; місуе або на європейських смітниках, або в українській верховній зраді.
05 Листопада 2018, 22:59
Якісь заумні дятли,дурдом з 111
05 Листопада 2018, 23:28
Похабщина?? Вульгарщина??? Це ознаки місцевої нашої газетки &quot;Вісті Ковельщини&quot; там ще є несмак, графоманство і маразм старечий. А щодо казки, то вона відображає сумну дійсність, чи нє? А якщо вам Верчук не подобається, то він і не для вас у ФБ писав. Не читайте, розумники-знавці літературних теорій і практик.
05 Листопада 2018, 23:36
&lt;p&gt;[ВИДАЛЕНО ЗА ОБРАЗИ]&lt;/p&gt;
05 Листопада 2018, 23:50
гарна казочка, малята! за неї можна багато дривнів отримати . А декатати з кільмаша тупі лошари
05 Листопада 2018, 23:53
Прикольно написано, жду продовження
05 Листопада 2018, 23:56
А шо то всіх на творчість потягло? Один вірші пише (як оказалось!!) пристойні правда. (Не то шо це!!!!) Другого на прозу поперло - казкарем зробився. Але шось ніяка казочка. Зміст то зрозумілий, тільки таланту автору бракує. У Семенюка повчився би. А Пінісу респект за вірші. Добре виходить!
06 Листопада 2018, 00:07
В нас в царстві тільки князі різні а казка бл....ять та сама
06 Листопада 2018, 00:23
Респект Ігорю Верчуку! Казка вдалася на славу! І не важливо в якому місці вона написана. Де надхнення прийшло там Ігор і написав, головне що ми цю казочку прочитали, добре знаємо її хероя. От тільки Кіндер-царьок якось обронив словечко, що він любить читати написане &quot;на заборах&quot;. Правда, там також слів не підбирають, но Ігор написав в саму точку!
06 Листопада 2018, 00:39
&lt;p&gt;[ВИДАЛЕНО ЗА ОБРАЗИ]&lt;/p&gt;
06 Листопада 2018, 02:41
Сьогодні в Луцьку вже Мавподібніх почали відстрілювати.За вкрадені у народу гривні це чекає на всіх корупціонерів
06 Листопада 2018, 02:42
сюди ж варто було додати безумний план К. по засипанню старого русла Турії, і улаштуванню на тім місці автостоянок!<br/>Це ж все підтопить кругом!<br/>В нормалльному &quot;князівстві&quot; русло Турії навпаки відновили б, і човни пустили, б, щоб як у Венеції була туристична принада, а в нас Турію занедбали, бо не тямлять яке то благо для міста, коли є річка!
06 Листопада 2018, 10:05
Втопити Мавпа в калабані
06 Листопада 2018, 10:11
Біля мене є калюжки
06 Листопада 2018, 10:24
Краще б колишній голова районної ради поділився власними здобутками в царині ремонту та прокладення асфальтних доріг. Навів би приклад із своєї дільності.
06 Листопада 2018, 15:18
І це фото ще не саме страшне! Далі по вулиці посеред дороги , де має бути розподільна смуга , ростуть кущі , по всій дорозі суцільні ями!!!
06 Листопада 2018, 17:06
всі вже мабуть призабули- з чого починав Верчук як голова районної ради-найперше підняв сам собі зарплату,яка й так була чималенька. Ото вам інша казочка- про поліно та скалку.
06 Листопада 2018, 18:32
Скоро вибори. І вилазить з мочарів лісових і нетрів непролазних різне вурдалаччя - і лісовики, які ліс знищили, а гроші собі в кишеню поклали, і русалки, які чай-каву повелителям своїм бездарним колотили, і мавпи, які державні гроші крали, і колишні голови районної ради, які знову до влади рвуться, як голодні свині до корита. І думає ця вся наволоч, що живуть у Ковелі люди без пам'яті і розуму, які з великою радістю вручать їм ключі від терему керівного, і в радості великій від них будуть......<br/>А дулю з маком не хочете, панове &quot;бувші&quot;??? Були при владі - треба було працювати, показати, що вмієте і знаєте. А зараз ви для народу - що казкарі, що герої цих пасквілфв - вчорашній день, який нічого не вартує. А верчук і кіндер - взагалі бездарі обоє.
06 Листопада 2018, 18:38
З великим задоволенням прочитала б продовження!!! Успіхів, Ігорю!!!
06 Листопада 2018, 18:40
Верчук мудрий чоловік, дурні не напише. Коротко і по суті вскрив проблему. І скільки непотрібу вспливло
06 Листопада 2018, 20:12
Попередньому лжедоктору. Не прикривайся моїм нікому. Я прихильником верчука з його неонацистськими ідеями ніколи не був.
06 Листопада 2018, 20:23
Стільки емоцій через злодія Кіндера та дурнуватого рагуля верчука, який теж мріє стати злодієм на місці Кіндера. Тільки мізками не вдався.
06 Листопада 2018, 21:01
спостерігаю як залив кипятку за шиворот Верчук всякій такій і пересякому. от і казяться
07 Листопада 2018, 00:13
Смішний ти такий... Та чим же твій Верчук і за що комусь міг чогось налити, якщо він в житті нічого путнього не зробив, тільки язиком своїм дурним ляпає. Перепрошую, щось колись робив - тренував дітей. Користь була, от цим і займався б а не пхався до того, в чому тямить, як свиня в апельсинах.
07 Листопада 2018, 01:38
походу в цьопу чатіку завівся комунік!<br/>а тупі комуніки взагалі б мовчали
07 Листопада 2018, 09:23
казочку писав, звичайно не Андерсен, але автор і мети певно такої не мав, а правда вся є такою яквона є.Де вказці хоть слово брехні?