У Ковелі собаки напали на маму з дитиною

07 Листопада 2018, 10:44
У Ковелі собаки напали на маму з дитиною 7398
У Ковелі собаки напали на маму з дитиною

Зграя собак покусала маму, яка забирала дитину із дитсадка.

Про це повідомляє ковельський марафонець Олександр Головницький на сторінці «Ковель Life» у Фейсбук.

«Вчора мама забирала доцю з дитячого садка і біля Білого дому накинулася свора собак, мамі покусали ноги. Слава богу доцю не вкусили. На швидкій сказали треба проколоти декілька днів уколи для перестраховки. Один укол 500 гривень. У влади не получається щось зробити з собаками, треба напевно самим вирішувати цю проблему?», — написав Олександр у дописі.

Нагадаємо, це не перший випадок нападу собак на людей у місті, раніше Район.Ковель повідомляв, що у Ковелі перед міськрадою зграя собак напала на пенсіонерку.

Коментарі
07 Листопада 2018, 13:33
Вчора вечором біля магазину Вопак на вул. Володимирська теж зграя собак кинулась на дитину в колясці, добре що не покусали.
07 Листопада 2018, 13:43
Кілька днів тому теж було те саме, 11 собак обкружили маму з дитиною і діватися не було нікуди, але добре що обійшлося все.
07 Листопада 2018, 14:13
відстрілювати і тих і тих
07 Листопада 2018, 14:57
Стаття 17 Закону &quot;Про захист тварин від жорстокого поводження&quot; допускає умертвіння тварин: <br/>- за необхідності умертвіння новонародженого приплоду тварин; <br/><br/>- при регулюванні чисельності диких тварин і тварин, що не утримуються людиною, але перебувають в умовах, повністю або частково створюваних діяльністю людини;<br/> <br/>- за необхідності умертвіння окремих тварин, які хворі на сказ чи на інше особливо небезпечне захворювання або є носіями особливо небезпечного захворювання;<br/> <br/>- за необхідності оборони від нападу тварини, якщо життя або здоров'я людей знаходиться в небезпеці.
07 Листопада 2018, 15:38
Зграя собак кожний день розгулює біля Білого дому. Сходіть до кіндера на прийом разом із собаками. Вам треба буде лише притримати відчинені двері і вони за Вами, як за своїми захисниками, культурно побіжать на третій поверх - прямо у кабінет до Кіндера. Тоді може щось і буде вирішено.
07 Листопада 2018, 16:17
Собак бродячих необхідно ізолювати від людей, любим способом прибрати їх з громадських місць. Чи у притулок, чи просто позбирати десь у гаражі &quot;Добробуту&quot;. А якщо хтось хоче їх захищати, то нехай забере всіх оптом додому до себе, буде там підкормлювати, а не на автобусних зупинках розкидати курячі кігті і голови. Дивитися бридко. А ще в Європу хочуть. Німець би за таке дав штраф солідний. Мою дитину в минулому році також ледь не покусали, я вчасно підскочила. Але перелякали добряче, заспокоїти довго не могла. А сусідського хлопчика на привокзалці покусали, то в лікарні тиждень був. Якщо влада нічого з бродячими собаками вирішувати не буде, то будемо чекати поки якому волонтеру собачому кусок шкури відірвуть... І щоб на видному місці...
07 Листопада 2018, 16:35
зараз набіжать зоозахиснички і скажуть, що дитина &quot;сама спровокувала&quot;, бо була маленька, бігала і махала руками, тому всі повинні ходити сумирно, руки швах... також не їздити на ровері, бо це &quot;провокує собак&quot;...<br/>Тому заборонити в Ковелі їзду на ровері дітям і дорослим, а хто їде, то це &quot;провокація&quot; проти &quot;чотирилапих друзів&quot;, тому негайно до цюпи як провокатора
07 Листопада 2018, 16:41
Хай правозахисники заберуть тих собак собі додому
07 Листопада 2018, 16:52
А мене всі собаки бояться і якщо почують, то втікають
07 Листопада 2018, 17:03
Є проблема,і її потрібно вирішувати,негайно!
07 Листопада 2018, 17:55
Балак будував приют для собак. Гроші відмив, а собаки людей кусають. Виловити собак і до Балака, нехай глядить їх.
07 Листопада 2018, 17:55
Балак будував приют для собак. Гроші відмив, а собаки людей кусають. Виловити собак і до Балака, нехай глядить їх.
07 Листопада 2018, 18:05
Так званих &quot;собачих захисників&quot; також потрібно ізолювати від нормальних людей, і колоти від сказу уколи, доки не порозумнішають
07 Листопада 2018, 18:26
Як завжли-поговорили....гроші відмили...і-забули!!!!
07 Листопада 2018, 18:39
Довбні ви всі! Я вже давно бабло списав ті що на собак виділені були. Прокурору квартиру дав, сбушникам дав, судді дав. Так що мені насрати на вас всіх, плєсєнь.
07 Листопада 2018, 20:10
Саньок, так все в товїх ногах! Вибіг зранку, розізлив псів і шпарь в сторону кордону, а вони за тобою!
07 Листопада 2018, 20:46
Якщо не відстрілювати , то усипляти!!! Стерилізація сьогодні не зменшить їх кількість!!!<br/>А ті хто захищає таких псів, хай заберуть собі додому !!! І оплатять лікування всім покусаним!
07 Листопада 2018, 20:48
Така сама ситуація на привокзальному ринку. Нікому з мерії нема до цього діла. Що робити,до кого звертатися?
07 Листопада 2018, 21:26
Пане мер Кіндер , оплатіть лікування покусаних людей бродячими собаками нашого міста !!! Собаки належать до нашого міста , а ви мер міста !!!!
07 Листопада 2018, 21:28
Присипляти собак згідно закону не можна, більшість громадян не хоче утримувати собак, що ви пропонуєте робити?
07 Листопада 2018, 21:30
Собаки БЮТОВСЬКі , мер БюТІвський _ чума КОВЕЛЯ ! Всі злі і всі кусаються ! Шановні ковельчани потрібно згуртуватися проти ЧУМИ нашого прекрасного міста і не дати нас нищити!!!!!!!!
07 Листопада 2018, 22:04
А що робити з наглимт мешканцями ? Які нехтують правилами тримання тварин? У ранішній час по вулиці М.Левицького, Окружна, Коперника,І.Підкови, П. Мстистислава ....зранку бігає зграя домашніх псів( з мотузками, з пасками) Пояснення коротке , ну відірвалась.А що хай гадить на дорозі...а не у мене під порогом....Ось знову не пройшло і неділі , як собака покусала дитину по вул І.Підколодного.і реакції хазяїв 0 , а поліція ще не може придумати...чекають суду і напевне хазяїв не накажуть , бо це не1 випадок....
07 Листопада 2018, 22:07
А що робити з наглимт мешканцями ? Які нехтують правилами тримання тварин? У ранішній час по вулиці М.Левицького, Окружна, Коперника,І.Підкови, П. Мстистислава ....зранку бігає зграя домашніх псів( з мотузками, з пасками) Пояснення коротке , ну відірвалась.А що хай гадить на дорозі...а не у мене під порогом....Ось знову не пройшло і неділі , як собака покусала дитину по вул І.Підколодного.і реакції хазяїв 0 , а поліція ще не може придумати...чекають суду і напевне хазяїв не накажуть , бо це не1 випадок....
07 Листопада 2018, 22:46
А що робити з наглими мешканцями ? Які нехтують правилами тримання тварин? У ранішній час по вулиці М.Левицького, Окружна, Коперника,І.Підкови, П. Мстистислава ....зранку бігає зграя домашніх псів( з мотузками, з пасками) Пояснення коротке , ну відірвалась.А що хай гадить на дорозі...а не у мене під порогом....Ось знову не пройшло і неділі , як собака покусала дитину по вул І.Підколодного.і реакції хазяїв 0 , а поліція ще не може придумати...чекають суду і напевне хазяїв не накажуть , бо це не1 випадок....
07 Листопада 2018, 23:18
Усипляти і тих і тих
08 Листопада 2018, 03:05
Запросити кулінарів корейців в Ковель і дати їм можливість побудувати ресторан. Такі ресторани є у всіх великих містах, як начнуть корейці готовити для гостей екзотицні делікатесні блюда і безпритульні собаки на вулицях бігати не будуть.
08 Листопада 2018, 03:12
Такий ресторан є в Луцьку, і там дуже вкусні м'ясні блюда.
08 Листопада 2018, 12:21
Вихід один:
09 Листопада 2018, 11:31
Хто має можливість по трошкі виловлювати і перевозити під будиночкі чиновників і там підкормлювати і повісити табличкі на пів прибити.це було б на багато ефективніше.
09 Листопада 2018, 11:31
Хто має можливість по трошкі виловлювати і перевозити під будиночкі чиновників і там підкормлювати і повісити табличкі на пів прибити.це було б на багато ефективніше.
09 Листопада 2018, 11:33
Хто має можливість по трошкі виловлювати і перевозити під будиночкі чиновників і там підкормлювати і повісити табличкі на пів приюти.це було б на багато ефективніше.
09 Листопада 2018, 23:07
Це взагалі кошмар. Ніхто за цим не слідкує. Ідеш і боїшся.........