У Ковелі на ремонт ліфтів витратили майже 700 тисяч гривень

07 Листопада 2018, 12:12
У Ковелі на ремонт ліфтів витратили майже 700 тисяч гривень 3741
У Ковелі на ремонт ліфтів витратили майже 700 тисяч гривень

Бюджетні кошти у жовтні цього року освоювали приватні фірми з Рівненщини через РЖКП № 2.

За капітальний ремонт ліфта в п’ятому під’їзді житлового будинку № 81 на вулиці Володимирській ремонтне житлово-комунальне підприємство № 2 заплатило 244 тисяч 634,40 гривень. Роботи здійснювало ТзОВ «АРМ-ЕКО», яке зареєстроване у селі Грушвиця Друга Рівненського району Рівненської області. 

Запасні частини для ремонту ліфтів у чотирьох під’їздах будинку № 105 на вулиці Володимирській коштували 390 тисяч 879 гривень. Їх комунальна контора закупила в приватному підприємстві «Техзапчастина» з Рівного. Капітальний ремонт силами того ж таки ТзОВ «АРМ-ЕКО» обійшовся у майже 33 тисячі гривень, ще понад 5 тисяч гривень вартувала проектно-кошторисна документація, яку розробляло вищевказане товариство.

 




 

Минулого року ковельський міський голова Олег Кіндер казав, що у Ковелі всі ліфти зношені на сто відсотків і їх усіх потрібно міняти, хоча начальник РЖКП № 1 Віктор Солов’янчук переконував місцеву журналістку, що його підприємство має всі необхідні дозвільні та технічні документи на експлуатацію ліфтів і, по суті, спростував мера міста.

Начальниця РЖКП № 2 Наталія Гейко у жовтні 2017 року категорично заявляла, що вона, як керівник підприємства, яке являється власником механічних об’єктів, отримавши негативний висновок експертно-технічного обстеження ліфтів у двох будинках (вул. Володимирська, 105; вул. Заводська. 25), вимушена була зупинити їх роботу, бо вони становлять загрозу життю людей.

Читайте також: У Ковелі на зношені ліфти є документи, що вони безпечні та готові до роботи

Коментарі
07 Листопада 2018, 14:55
Ціна ремонту = ціні нового ліфта!!! Це тільки у нас таке можливо.
07 Листопада 2018, 16:46
У Ковелі на ремонт ліфтів списали майже 700 тисяч гривень
07 Листопада 2018, 17:18
В ОДНОМУ МІСЦІ ТРОТУАРНУ ПЛИТКУ ЗНЯЛИ В ІНШОМУ ПОЛОЖИЛИ.Гроші до одної кишені.
07 Листопада 2018, 23:20
Володимирська 81<br/>Перший під'їзд ліфт більше часу стоїть подоланий як робочий....<br/>Як це питання вирішувати????
07 Листопада 2018, 23:30
Тут винна не Гейко чи Кіндер. Як людина яка вникла за необхідності в дане питання говорю що у нашій та рівненській області всі будинки обладнанні ліфтами обслуговує фірма з рівного, яка по суті є монополістом. Волиньліфт також входить у цю власність. Ось і вся реальність!
08 Листопада 2018, 03:35
&quot;Запасні частини для ремонту ліфтів у чотирьох під’їздах будинку № 105 на вулиці Володимирській коштували 390 тисяч 879 гривень. Їх комунальна контора закупила в приватному підприємстві «Техзапчастина» з Рівного. Капітальний ремонт силами того ж таки ТзОВ «АРМ-ЕКО» обійшовся у майже 33 тисячі гривень, ще понад 5 тисяч гривень вартувала проектно-кошторисна документація, яку розробляло вищевказане товариство&quot; - БРЕХНЯ ПОВНА!!! У ДРУГОМУ ПІД'ЇЗДІ ЛІФТ ЗУПИНИЛИ НА КАПІТАЛЬНИЙ РЕМОНТ ЩЕ 6 ЖОВТНЯ І ДО СЬОГОДНІШНЬОГО ДНЯ ЗА РЕМОНТ ЦЬОГО ЛІФТА НІХТО І НЕ БРАВСЯ!!! ВЕРЕС КИВАЄ НА РЖКП-2 І ВИХОДИТЬ НЕДАРЕМНО - БО ГЕЙЧИХА ВИЯВЛЯЄТЬСЯ ВЖЕ ВСЕ ВІДРЕМОНТУВАЛА ЗА 33 ТИСЯЧІ ГРИВЕНЬ, А КАЖУЧИ ПРОСТОЮ МОВОЮ - ВКРАЛА ТІ ГРОШІ, БО ЛІФТ СТОЇТЬ МЕРТВО. БРЕХУНИ І ЗЛОДІЇ!!! НІХТО НІЯКИХ РЕМОНТНИКІВ І В ОЧІ НЕ БАЧИВ, РЕМОНТУЄ ЄДИНИЙ ПРАЦІВНИК КОСТЯ, ЯКИЙ ЯКИМОСЬ ДИВОМ ЩЕ ТРИМАЄТЬСЯ В ТОЇ ГЕЙЧИХИ.
08 Листопада 2018, 12:06
цю фірму привів на ковельський ринок послуг Товстига. А памідориха є його кумою. Тому й працює цей небезпечний тандем на підрив економіки нашої держави. Це марнотратсво потребує більш детального розслідування. Сантехмонтаж, ТзОВ «АРМ-ЕКО», «Техзапчастина» , РЖКП2, Товстига- це бандитська шайка по відмиванню коштів.
08 Листопада 2018, 23:58
А прокурор на 105 по Володимирська вже р непроживає Дарчик у вас в першому під'їзді вся братва проживає ото і нехай візьметься за ліфти по Жеку2 та порахують скільки вкрали грошей за неремонтовані ліфти