У центральному парку ковельчанин демонстрував перехожим своє чоловіче достоїнство

08 Листопада 2018, 09:45
У центральному парку ковельчанин демонстрував перехожим своє чоловіче достоїнство / Фото ілюстративне 6967
У центральному парку ковельчанин демонстрував перехожим своє чоловіче достоїнство / Фото ілюстративне

Місцевого ексгібіціоніста так і не змогли притягнули до адміністративної відповідальності.

Цей випадок патрульні поліцейські зафіксували 24 липня 2018 року о 8-й годині 45 хвилин у Ковелі в парку культури і відпочинку імені Лесі Українки.

У протоколі говориться, що 37-річний місцевий житель, який працює на одній з приватних фірм, «в громадському місці оголював статеві органи, чим вчинив хуліганські дії».

Управління патрульної поліції у Волинській області надіслало матеріали до Ковельського міськрайонного суду, який розглянув справу лише цими днями, вже після того, як закінчився термін притягнення ковельчанина до адміністративної відповідальності. Тож судовою постановою провадження було закрито.

Коментарі
08 Листопада 2018, 11:59
Я ДУМАЛА ЗНОВУ ПРИЇЗЖІ ЦИГАНИ
08 Листопада 2018, 12:02
як є що показати, то чому б і не показати? Це ж звичанісінька реклама. В телевізорі наглі опухші пики кожен день бачиш і нічого. Хоча вони сташніші за чоловіче достоїнство.
08 Листопада 2018, 13:52
То хто про@@@@в терміни - суд, чи патрулька?
08 Листопада 2018, 14:41
Ти нормальна??!! Причому тут чиїсь пики!??<br/>Ти подумай до кого він оголювався?? Таким же всеодно кому показати(напевно)!!а якщо діти?! То це норм??? І про суд.. ясно,якщо вийшов термін дії адміністративної відповідальності,це тільки через те,що або поліція,або суд отримали нормальну суму в кишеню!! (Бо ж працює в місцевій компанії,гроші є,купа знайомих...)
08 Листопада 2018, 14:45
Той хто про@@@в строки ,напевно був добре фінансово зацікавлений у цьому!!((
08 Листопада 2018, 14:46
І навіть в статті не написали ім'я та прізвище того ідіота((
08 Листопада 2018, 15:02
мені це байдуже! а Вас що зацікавило?
08 Листопада 2018, 15:15
Схожий на Мавпа
08 Листопада 2018, 16:06
То був я. Зараз я це буду робити на сцені. Я не маньяк, то я вам плєсєнь показую що я на вас клав!)))
08 Листопада 2018, 17:09
діти в інтернеті такого вже надивились що оголений &quot;&quot;&quot;&quot; вже їх навіь і не цікавить. А ось мерзопакосна пика викликає почуття блювоти.
09 Листопада 2018, 00:20
Моїх дітей це би налякало. Вважаю що ця підлота відкупилася. Ганьба продажним ментам !!! Фото придурка прошу опублікувати. Це дуже важливо! Хай всі знають. А чоловіки у яких є малі діти, особливо дочки, з ним би розібрались по чоловічому, якщо правоохоронні органи такі продажні.
09 Листопада 2018, 12:29
про@@@@в терміни - суд, навіть побоялися вказати у постанові коли від поліції найдішли матеріали справи, не вказали, щоб не ганьбити себе