Член виконкому не вибачався перед мером Ковеля за свою ініціативу

08 Листопада 2018, 14:09
Юрій Семенюк 4809
Юрій Семенюк

Підприємець і член виконавчого комітету Юрій Семенюк публічно викрив міського голову Олега Кіндера у брехні.

Викриття сталося сьогодні, 8 листопада, на початку засідання виконкому Ковельського міської ради, коли його члени голосували за порядок денний.

«Я прочитав у газеті, що ви на колегії озвучили, що я перед вами вибачався. Такого не було!» – прямо заявив Юрій Семенюк.

«Я ніколи не говорив, що до мене ви особисто підходили. Якщо мої слова… Я можу повторити. Якщо ви десь читали, то звертайтеся до того, хто писав», – відповів Олег Кіндер.

Олег Олексійович переповів, що до нього підходила головна архітекторка міста Людмила Мурай, мовляв саме вона зустрічалася із Юрієм Семенюком. Людмила Любомирівна підтвердила свою зустріч, але абсолютно нічого не сказала про те, що перед нею вибачався член виконкому.

Нагадаємо, що на виконкомі 11 жовтня за пропозицією Юрія Семенюка було знято питання про демонтаж на бульварі Лесі Українки торгівельного кіоску підприємиці Галини Артюшенко. За дорученням мера він взяв на себе ініціативу знайти для неї другу земельну ділянку.

«Через три дні Семенюк прийшов, підняв руки і сказав: «Ні-ні-ні. Я вибачаюся, що це була моя пропозиція. Я вибачаюсь. Я перший буду ініціювати і сам перший буду голосувати, щоб демонтувати той ларьок». От яка позиція!», – голослівно мовив Олег Кіндер на колегії міської ради 24 жовтня.

Отож, розповсюджена від мера Ковеля неправдива інформація привселюдно спростована ініціативним членом виконавчого комітету.

На сьогоднішньому засіданні виконкому таки було прийнято рішення про демонтаж вищезгаданого кіоску. Проти демонтажу голосував тільки Юрій Семенюк.

Читайте також: Судова система «бортонула» Галину Артюшенко

Коментарі
08 Листопада 2018, 16:23
Це дешева помста Кіндера. А що робити така вся гнила "Батьківщина", зібралась вся непотріб ! Голосуйте за хульку і буде покращення вже вчора. Не по чоловічому він поступив.
08 Листопада 2018, 17:04
не паклюжте нашу ЮЛЮ. Бандерня з жидомасоами показала, як керувала країною і довела її до краху. А за це потрібно буде нести відповідальнвсть. Тому бандерлоги роблять все можливе щоб спаклюжити славне ім"я Юля і партії БЮТ. Трясіться від страху. В Ростов всі не втечуть а Гамерика використала вас, як штопаний презерватив. Використала і викинула. так що сушіть сухарики. Юля прийде- порядок наведе!!!!!
08 Листопада 2018, 17:32
Будь ласка , потурбуйтесь - чиновники про платника податку! І про платника за оренду землі. Ви ж із цих платежів отримаєте заробітну плату. Так що побачимо яка підтримка малого та середнього бізнесу!!! Ковеля за цим спостерігає.
08 Листопада 2018, 19:47
Юрію Володимировичу - респект. Хотілось би, щоб він зайняв таку ж саму принципову позицію і в питанні демонтажу павільйону Конащуків.
08 Листопада 2018, 19:59
А коли будуть демонтувати павільойн Конащуків? Яку брехню з цього приводу мешканцям на вуху буде чіпляти Мурай з подачі Конащука? Вона ж обіцяла, що павільйон буде демонтована зразу ж після 27 листопада.Чи може знову строк на демонтаж буде обчислюватись РОКАМИ? По цьому нарвана конащучка великий спеціаліст. Вона РОКАМИ сама для себе розробляла проект відведення, МІСЯЦЯМИ з радою підписувала договір оренди, МІСЯЦЯМИ цей договір реєструвала. Для всіх інших орендарів ці строки в рази!!!! коротші. Вже не кажучи, власне, про договір оренди, ну вже дуже хитро складений . Але ж вона - БІЛА, а всі інші - чорні.
08 Листопада 2018, 20:05
скільки в ковелі було мерів но ще такого не було, стоять ларьки напроти мерії біля вопака, стоїть конощучкін ларьок і кіндер їх не бачить, аще на бульварі ставить нові будки і вагончикі, вчепився за ларьок артюшенко, отака то юлькіна правда,
08 Листопада 2018, 20:30
Ну що плєсень? Я вас всіх вертів і вертіти буду! Крав, краду і буду красти!!! Тьфу на вас всіх! Плєсень.
08 Листопада 2018, 21:12
В Луцьку дружбана Кіндера Аслана нормальні пацани з Рівнищини почикали
08 Листопада 2018, 21:14
Харьковский обіцяв Мавпу що його будуть кришувати чечени
08 Листопада 2018, 21:16
Чорні продають прямо на дорозі шаурму з дозволу Мавпа
08 Листопада 2018, 21:53
не паКлюжте нашу ЙУЛЮ, вОна показала на посту премє'єр-міністра, як треба керувати країною і довела її до краху. Побігла до москвабаду і підписала газовий договір по 450 баксів за 1000 кубів, коли нехороший Ющенко домовився з путіним по 235, віддала Крим путіну авансом, щоб той призначив іі президентом України. А за це потрібно буде нести відповідальність. Тому путін робить все можливе щоб спаКлюжити її конкурентів. Трясіться від страху, БОТологи, будете ви сидіти за зраду України разом із своєю йулею. В Ростов всі не втечете, а кацапська педерація використала вас, як штопані презервативи. Використала і викинула . так що сушіть сухарики...
08 Листопада 2018, 22:05
Міряй температуру !(В своїй ******)
08 Листопада 2018, 22:05
Міряй температуру !(В своїй ******)
08 Листопада 2018, 22:50
своєю позицією по кіоску Артюшенко Семенюк та М'якота прямим текстом сказали Кіндеру що в цьому місті він є гамно,бо він по своїй суті і є гамно
08 Листопада 2018, 23:06
Сказали, але ж Пєтя проголосував як я йому сказав. Тому що він тоже плєсєнь, як і всі. Я купив всіх! Мені ніхєра не буде. Квартир на всіх є.
08 Листопада 2018, 23:13
То коли Мавпу з Кнопами почикають
08 Листопада 2018, 23:25
не нада ля-ля. Петі на виконкомі не було, а якби був, то не голосував би за туфту дикого мавпа.
08 Листопада 2018, 23:59
Чому ще не спалили Кнопин хлівчик
09 Листопада 2018, 00:16
будка електрична заблизько стоїть, може бабахнути
09 Листопада 2018, 00:20
Коли будуть вбивати Кіндера і таких як воно ?
09 Листопада 2018, 01:11
В Ровно нормальные пацани
09 Листопада 2018, 01:12
Там чорных и циган не уважают
09 Листопада 2018, 01:14
В Киеве Львове и теперь в Луцке поступают правильно с этой мразью
09 Листопада 2018, 01:17
Зроблю на замовлення козячу ніжку
09 Листопада 2018, 01:20
Земельки з кладовища з імям Кнопихи принести і біля хлівчика посипати швидше згине з вашого двору...Міша Гетьман в курсі.
09 Листопада 2018, 01:21
А Я КАДИЛОМ ЗАДАРМА ПОМАХАЮ