Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Поліцейські з будинку ковельчанина вилучили зброю та наркотики

15:36 08.11.2018
1260

Співробітники кримінальної поліції Ковельського відділу поліції під час проведення санкціонованого обшуку в помешканні місцевого жителя виявили зброю та марихуану.

Про це повідомляєтсья на сайті Національної поліції у Волинській області.

У будинку 43-річного ковельчанина оперативники знайшли три ємкості із речовиною схожою на марихуану, мисливський ніж та предмети, схожі на шаблю і гвинтівку. Дозвільних документів на зброю у чоловіка не було.

Виявлені речі вилучили та направили на дослідження у Волинський науково-дослідний експертно-криміналістичний центр МВС України.

Наразі, вирішується питання щодо внесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань за статтею 263 (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) та 309 (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту) Кримінального кодексу України.Коментарі

НеШтунда

00:47 12.11.2018

Є на світі такі речовини, котрі з абсолютно незрозумілих причин є забороненими в багатьох країнах світу (і в Україні також), навіть незважаючи на те, що їхня шкідливість досі не була доведена незалежними неупередженими експертами, а всі об"єктивні результати глибоких наукових досліджень впливу цих речовин на людину та її психіку є глибоко засекреченими.

Раніше ці речовини можна було вільно придбати практично в будь якій аптеці, їх успішно використовували для лікування багатьох хвороб, також одну з цих речовин навіть додавали до шоколаду, морозива, у хліб, з цією речовиною приймали ванни, її застосовували при виготовленні костюмів..., вона була компонентом губної помади, кремів для волосся та зубної пасти, її використовували для інтимної гігієни, а іще її цілком легально додавали до сигарет... Ця чудесна речовина служила для лікування психічних розладів, а також як засіб для відновлення сексуальної енергії.

Сьогодні багато таких помічних і необхідних для людини речовин є забороненими, навіть не зважаючи на те, що вони є необхідні при лікуванні хворих на рак, а нібито шкідлива дія цих речовин ні разу не була доведена в суді. Через упередження суспільства спричинені неправдивою інформацією, що подається військовими, тепер людей позбавлено можливості вільного вибору.

Нагнітання істерії почалося відтоді, як у 1932 році від раку щелепи помер відомий споживач Ебен Баєрс. Незважаючи на відсутність об"єктивних доказів та незалежної експертизи, його смерть необґрунтовано пов"язали саме зі споживанням однієї з вищезгаданих речовин. Фізіотерапевта доктора Мояра, що порекомендував корисний профілактичний засіб, наклепницьки звинуватили в отруєнні близько сотні людей, хоча насправді в нього ніколи не було більше дюжини таких пацієнтів, яким він прописував препарат, мало того, сам доктор був споживачем препарату, та вживав його в таких же, або й більших кількостях ніж пан Баєрс, проте лікар в своєму віці (51рік) був активним та здоровим, тому всі твердження про нібито шкідливість споживання є абсолютною брехнею. [1]

Через сваволю військових, проти цих речовин існує безліч законів у різних країнах, що забороняють їхній обіг, зберігання та реалізацію. Що ж це за речовини, проти яких існує стільки заборон та упереджень?

Це - радіоактивні речовини. На початку 20го століття їх можна було вільно придбати та споживати, а сьогодні всього за декілька грамів урану чи плутонію можна бути заарештованим спецслужбами і потрапити до тюрми, або згнити в невідомих застінках ЦРУ чи ФСБ, без жодного доступу до адвоката та правозахисників...

Психоактивні ефекти (психомоторне збудження, ейфорія, "рентгенівське похмілля", втрата свідомості) від дії радіоактивних речовин є добре відомим фактом [2,3,4], але при споживанні радіоактивних речовин в людини не виникає звикання, також споживачі не виявляють жодної агресії. Під час періоду легального продажу радіоактивних речовин, жодного разу не було доведено в суді їхній нібито негативний вплив на здоров"я людини. Жодного разу об"єктивна та неупереджена комісія незалежних міжнародних експертів не встановлювала причинно-наслідкового зв"язку між прийомом радіоактивних речовин і смертю чи погіршенням стану здоров"я споживача.

Усе, що ми знаємо про, нібито згубний, вплив радіації, ми знаємо від військових, які залякують людство, бо не зацікавлені у вільному легальному обігу радіоактивних матеріалів. Всі відомі ураження в Хіросімі та Нагасакі, а також в Чорнобилі наступили внаслідок термічних опіків та радіофобії, а не внаслідок споживання радіоактивних матеріалів. Не вірними є твердження про те, ніби від радіації помирають молодими, адже відомі конструктори ядерної та термоядерної зброї Курчатов та Сахаров дожили до пенсійного віку.

Цілком очевидним є той факт, що під дією радіоактивних речовин можна сміливо сідати за кермо, керувати літаком, вертольотом, та займатися складним інженерним будівництвом [5]. Оже, всі твердження про шкоду від споживання радіоактивних речовин є необґрунтованими, та такими, що не відповідають об'єктивній реальності.

Легкі радіоактивні ізотопи абсолютно не шкідливі та не викликають фізичної залежності, лише психологічну, також вони ніразу не згадується в жодному переліку шкідливих речовим, які вживаються людиною. Поширювати відомості про негативні наслідки споживання радіоактивних речовин можуть лише невігласи, профани та непрофесіонали, котрі нічого не розуміють в цьому питанні.

Радіофобія спричинила до того, що людство відмовилося від багатьох корисних та необхідних речей [6]. Тільки уявіть собі, наскільки безпечнішими стали б наші нічні вулиці, якби їх вкривали радіоактивною сумішшю, що світиться? Скільки ювелірних прикрас, ультрамодних костюмів, краваток, взуття, що світяться, можуть задизайнити наші талановиті модель"єри... А стильні сяючі радіоактивні зачіски?.. А як приємно провести романтичний вечір з коханою в зеленому світлі радіоактивних шпалер... [7]

В 30-ти кілометровій зоні навколо Чорнобиля на звалищах-могильниках знаходяться численні поклади цінного радіоактивного металолому чорних та кольорових металів, зараз ці багатства вивозять та реалізують на тіньовому ринку торгівці металоломом, не сплачуючи жодних податків до бюджету, їх прикриває міліція та корумповані чиновники. Необхідно негайно скасувати закони що встановлюють відповідальність за незаконний обіг радіоактивних речовин, зокрема статтю 365 Кримінального кодексу "Незаконне поводження з радіоактивними матеріалами " (та амністувати засуджених за нею), адже подібне законодавство сприяє розвитку корупції, гальмує економічний прогрес та стримує розвиток економіки. Сучасне законодавство розроблене в інтересах корумпованої міліції, військових, та торгівців радіоактивним металоломом. Легалізувавши радіацію ми лише узаконимо об'єктивно існуючу ситуацію тіньового обігу радіоактивних матеріалів, подолаємо радіо-корупцію в силових структурах, та зможемо спрямувати кошти від реалізації радіоактивних матеріалів до бюджету.[8]

Необхідно також розгорнути знову виробництво радіоактивних продуктів та препаратів [9], так як це було на початку 20го століття, це дозволить створити нові робочі місця, працевлаштувати молодь, зменшити соціальну напругу в суспільстві. Невірними є твердження радіофобів про те, що через легалізацію споживання радіоактивних речовин, такі матеріали стануть доступними для неповнолітніх, бо сьогодні діти і так можуть знайти радіоактивні речовини на звалищі у пошуках металолому [6], а сьогоднішні заборони лише підсилюють дитячий інтерес до "забороненого плоду" та сприяють втягуванню молоді в радіоактивні ігри.

Здійснювати продаж радіоактивних речовин можна буде лише в спеціально відведених місцях (радіо-шопах) особам, що досягли 18річного віку і в стані самостійно відповідати за власні вчинки.[10] В подальшому ці особи будуть розводити радіацію включно у себе вдома і не поширюватимуть радіоактивні матеріали іншим громадянам.

З метою боротьби з радіофобією необхідно організувати роз'яснювальну роботу серед населення, влаштувати громадські слухання, провести науково-практичні конференції, семінари та тренінги, круглі і квадратні столи, з метою недопущення поширення екстремістських ідей екологів про чистоту природи. Проведена інформаційна кампанія дозволить здійснити в Україні захороненя іноземних радіоактивних відходів. Такий жест доброї волі з українського боку засвідчить нашу об'єктивність та неупередженість у ставленні до радіації та допоможе нам налагодити тісні контакти з іноземними партнерами, залучити кошти інвесторів до побудови могильників де будуть зберігатися їхні відходи за європейськими стандартами. Не слід слухати пропаганду екологів про те, що таким чином Україну перетворять на відстійник радіоактивного непотрібу, навпаки - захоронення радоактивних речовин в нашій державі допоможе подолати економічну кризу, привабити інвестиції в нашу економіку, поповнити державний бюджет, віднайти додаткові кошти на соціальні програми, виплату пенсій та стипендій, на зарплати вчителям та лікарям, на підтримку соціально незахищених верств населення..., тому слід не проґавити цей унікальний шанс.

20 травня
Вчора
18.05.2019
17.05.2019
16.05.2019
15.05.2019
14.05.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин