Ковельчан кличуть зафарбовувати рекламу наркотиків

09 Листопада 2018, 12:33
У Ковелі небайдужих кличуть зафарбовувати рекламу наркотиків 3479
У Ковелі небайдужих кличуть зафарбовувати рекламу наркотиків

У Ковелі небайдужих кличуть зафарбовувати рекламу наркотиків. 

Про це пише голова Ковельського осередку «Національний Корпус» Олександр Філон на своїй сторінці у Фейсбук.

«Сьогодні зранку на вулицях нашого міста знову з'явилась «реклама» сайтів з продажу наркотиків. Національний Корпус з Національною Дружиною вже не один раз ліквідовували ці написи на стінах будинків. Цього разу ми теж не залишаємось осторонь».

Збір відбудеться у суботу, 10 листопада, о 10-й годині біля старого РАЦСу на вулиці Степана Бандери, 18.

Читайте також: У Ковелі знову боролись із рекламою наркотиків на стінах

Коментарі
09 Листопада 2018, 15:00
Вночі Філон сам пише, а вдень кличе замальовувати! Ну КЛОУН!!!
09 Листопада 2018, 16:13
унього фарба закінчилась, а хазяї більше не дають. До виборів готуються. Тоді дадуть фарбу і не одна стінка на будинках буде зафілоняна бандерівськими закликами.
09 Листопада 2018, 16:16
То все роблять приїзжі цигани
09 Листопада 2018, 16:21
замалюйте краще мураева на бігбордах
09 Листопада 2018, 17:13
СКОРО ТОБІ МУРАЄВ Х...Я В ДУПУ ВСТАВИТЬ
09 Листопада 2018, 18:51
Хай би свої наклейки "Національний корпус" зі всього міста повідклеювали. Дитяча поліклініка, стовби, навіть на знаках дорожнього руху!!! Все місто обісрали! Як за собою то не дивляться! Такі ж продажні як і всі остальні!!!
09 Листопада 2018, 19:31
А звідки Філон знає що це про наркотики? Сам він і є наркоман. Дибільномордий!
09 Листопада 2018, 19:33
Засранцю, позамальвуй рекламу сраного корпусу на стінах будинків. Не можеш замалювати гарно - не сери своїми кривими лапенятами разом з своїми шавками.
09 Листопада 2018, 20:51
ФІЛОН ВСЕ ПРАВИЛЬНО РОБИТЬ
09 Листопада 2018, 22:53
Народ, ви що й*бнулись тут всф? Хлопці нормалтні справи роблять, а ви тут дрочите в коментарі
09 Листопада 2018, 22:54
Національний Корпус МОЛОДЦІ!!!<br/>Тільки НАЦІОНАЛІСТИ роблять реальні справи, а не обіцянки
09 Листопада 2018, 22:55
мужики так тримати! Забийте х*й на всіх гандонів. Завтра прийду на 10. Ще може зловимо баригу
09 Листопада 2018, 22:57
На жаль, зарвз це єдиний реальний спосфб боротьби з нарко рекламою. А ті, хто пишуть звідки відомо що це реклама наркотиків, то ви ідіоти. Це всі молоді адекватні люди розуміють і БОРОТИСЬ ТРЕБА
10 Листопада 2018, 19:18
Філ пішли всіх і роби добре діло!!!
10 Листопада 2018, 19:18
Філ пішли всіх і роби добре діло!!!
11 Листопада 2018, 12:11
Часто прохожусь через місто і беру в них газету, слідкую за ними в інтернеті.<br/>Це єдина політична сила яка не словами а діями знмінює нашу країну!<br/>Нехай Вас Бог обороняє !!!<br/>Дякую вам хлопці і дівчата що є небайдужа молодь