Як у Ковелі зафарбовували рекламу наркотиків

11 Листопада 2018, 15:23
У Ковелі активісти знищували рекламу сайтів із продажу наркотиків 3403
У Ковелі активісти знищували рекламу сайтів із продажу наркотиків

У Ковелі активісти знищували рекламу сайтів із продажу наркотиків.

Про це повідомляє керівник ковельського осередку «Національного Корпусу» Олександр Філон на своїй сторінці у Фейсбук.  

«Вже втретє Ковель стикається з масовою рекламою сайтів з продажу наркотиків.Тенденція йде всією країною, але боротись потрібно. Дякую усім, хто долучився», – написав Олександр у дописі. 

На сторінці «Національного Корпусу» у Фейсбук зазначається, що активісти продовжать боротьбу із подібною рекламою і закликають інших приєднуватися. 

 






Коментарі
11 Листопада 2018, 17:55
Один фарбує 10 фотографує.
11 Листопада 2018, 18:11
Оце я розумію, без пустих балачок. Корпус робить поки інші говорять
11 Листопада 2018, 18:11
Хорошу справу зробили хлопці, хоч хтось з цією рекламою бориться.
11 Листопада 2018, 18:13
Дякую, хлопці, ви молодці, не перекладаєте проблему одних на інших, сказали, що зробите і зробили, можливо хоч молодь змінить цю країну.
11 Листопада 2018, 18:15
так само як і колись в армії - один копає, інші десять командують
11 Листопада 2018, 18:33
Оці коментарі з псевдопохвалою виглядають так само як кіт сам собі яйця лиже.
11 Листопада 2018, 18:33
Молодці хлопці, добрим ділом займаєтесь , не так як ці " диванні воїни"
11 Листопада 2018, 18:43
А де поділася реалізаторка вся в мастях дуже вже активно робила закладки та вела бурхливу діяльність
11 Листопада 2018, 19:29
Велика шана вам, хоть хтось з наркотиками бореться.
11 Листопада 2018, 21:30
"так само як і колись в армії - один копає, інші десять командують"- а Ви хоча б знаєте чому так??? І чому коли комунальні служби також копають траншею то копає один а 5-ро дивляться??? Якщо ні то почитайте в інтернеті!!!
11 Листопада 2018, 21:30
"так само як і колись в армії - один копає, інші десять командують"- а Ви хоча б знаєте чому так??? І чому коли комунальні служби також копають траншею то копає один а 5-ро дивляться??? Якщо ні то почитайте в інтернеті!!!
11 Листопада 2018, 22:30
А також почитайте чому коти самі собі яйця лижуть.
12 Листопада 2018, 00:54
Проходив повз це "дійство" : "Велике" начальство командує,а пішаки роблять. І потім всім цікаво чому вони так закликають людей. Відповідь очевидна!
12 Листопада 2018, 19:29
А краску в цвет нельзя было найти? Национальные шлюхи
13 Листопада 2018, 16:45
Закатали валиком з білою фарбою.А москалику Денису щось не подобається ?
13 Листопада 2018, 19:58
Чуєш ти філон собака аваковська займись роботою. Іди працюй з своєю пи..абратією. Буть корисним для держави