Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Екс-регіонал з Ковельщини сказав, що Янукович був «сволоч»
Екс-регіонал з Ковельщини сказав, що Янукович був «сволоч»

Екс-регіонал з Ковельщини сказав, що Янукович був «сволоч»

09:46 13.11.2018
1132

Політичні «одкровення» прозвучали на так званих зборах депутатів Ковельської районної ради.

Видання Район.Ковель повідомляло про те, що у понеділок, 12 листопада, через низьку явку обранці громади не змогли провести позачергову сесію і тим самим зірвали прийняття «газового» звернення до Президента України Петра Порошенка. Під час своїх виступів опоненти не шкодували один одного, докоряючи у теперішній і колишній партійній приналежності.

Голова депутатської фракції ВО «Батьківщина» Володимир Андросюк дорікнув, що сесію зірвала місцева влада, а голова районної ради Андрій Броїло входить до провладної в державі «Солідарності». У відповідь він почув від головуючого про злочини Комуністичної партії Радянського Союзу. На чергові закиди Андрій Петрович мовив, що особисто не був ні членом КПРС, ані членом Партії регіонів. Тут до мікрофона вийшов депутат від Аграрної партії, підприємець Юрій Хороших і почав запевняти, що не цурається того, що був колись регіоналом.

«Мало того, я на кожному шляху це доказую, що який був долар раніше. Янукович зрадив і мільйон членів Партії регіонів залишилися по Україні. Неправильний лідер партії у нас був обраний. Але давайте, якщо навіть розглянути період Майдану і скільки на сьогодні… Хто нанімав снайперів, що загинувші майданівці це не тільки люди звичайні, а й сімдесят міліціонерів загинуло. Значить протистояння комусь було вигідно. Тут ще до суда: чому не доведена вина того самого Януковича? Я за нього не заступаюсь. Сволоч він! Згідний цілком з цим», – заявив Юрій Хороших.


За словами Юрія Васильовича, на сьогоднішній день передумов для Майдану значно більше, ніж було в 2013 році. Мовляв, люди бояться просто.

«Люди просто бояться, бо тоді послугувало побиття студентів, а зараз їх не б’ють. Зараз мовчки, тільки бистренько по «уазиках» порозкидали. Двадц’ять-тридцять-п’ятдесят чоловік – і нема. Атошніки їхали в 2015 році, здається. Хотіли в Києві зробити… бистро їх там на місце поставили. Так що, ви це не закидайте. Я абсолютно не відмовляюсь ніде і ніяким кроком, що я бувший регіонал. Я цього не боюся говорити людям», – доводив Юрій Хороших.

При цьому він згадав комунальні послуги при Януковичу і зараз, та попросив, щоб Андрій Броїло пояснив йому: чому, коли був Майдан регіонали, не зважаючи на вилитий на них бруд, всі приходили на сесії, а сьогодні тільки один депутат від «Солідарності» прийшов, коли розглядається питання щодо ціни на газ?

«Ну чому, Андрій Петрович, такий збіг обставин?» – допитувався Юрій Хороших.

«Коли під час подій, які передували Революції гідності, ми ухвалювали рішення про створення народної ради, про звернення до Президента Януковича щодо припинення репресій і вбивств на Майдані, тоді нас викликали в прокуратуру. Фабрикували проти активістів та депутатів районної ради кримінальні справи. Це зараз відбувається? Цього зараз немає. Не прийшли на сесію, бо є така воля в депутатів», – роз’яснив Андрій Броїло.


«Ви кажете, що в той час викликали депутатів, був тиск з прокуратури, кримінальні справи. Яка з них була доведена до кінця? І чи це взагалі були кримінальні справи? Це ваші слова. Але назвіть мені хоча би одну кримінальну справу тоді, і що когось було засуджено на якийсь термін чи хоча б якийсь штраф дали», – хотів дізнатися Юрій Хороших, але відповіді не почув.

«Наш обласний начальник міліції тоді зараз губернатором Київської області працює. Значить він правильно все робив на той час», – голосно сказав хтось у залі, поставивши «крапку» в дискусії.

Коментарі

Цікавий

12:49 13.11.2018

Хороших, це той хто в Скулині місце депутата за шмурдяк купив? Чи той хто в Форексі чесних людей на бабки розвів? Риг є риг.

Цікавому

16:11 13.11.2018

А як це змінює те, що він сказав?

цікавому

17:14 13.11.2018

Назвіть хоча б одну людину, кого він розвів.Напишіть прізвише і імя тоі людини?

УКРОП

18:10 13.11.2018

А який толк від районної ради в умовах децентралізації та створення ОТГ?

УКРОПу

18:17 13.11.2018

Районні ради себе віджили так само, як і УКРОП. Підуть в небуття.

УКРОП

19:44 13.11.2018

Всі підуть в небуття. Питання часу.

Нескорений

20:45 13.11.2018

Колишніх реігоналу нема так само як колишніх мєнтів.

свідок

22:12 13.11.2018

так вони всі там і бютівці і регіонали і з солідарності разом горілку п'ють, а на публіку грають. Артисти, а може й клоуни.

Питання до УКРОПу

22:16 13.11.2018

А Курилюк, колишній зам губератора, не регіонал??? Тільки й роблять те шо партії міняють. Завтра Ющенко прийде до влади знову всі будуть в Нашій Україні.

Таксист

22:33 13.11.2018

Хара ще посмітюх з кізяком будуть глаголити про яникп, риг є ригом

Таксист

22:33 13.11.2018

Хара ще посмітюх з кізяком будуть глаголити про яникп, риг є ригом

Таксисту

21:04 14.11.2018

Ти також я бачу-вмієш сховатись за підписом і любиш обсирати.

20 лютого
Вчора
18.02.2019
17.02.2019
16.02.2019
15.02.2019
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин