У Ковелі активістів «Національного Корпусу» не впустили на суд над наркоторговцями

13 Листопада 2018, 17:00
У Ковелі активістів «Національного Корпусу» не впустили на суд над наркоторговцями 10626
У Ковелі активістів «Національного Корпусу» не впустили на суд над наркоторговцями

У Ковелі судять наркоторговців.

Про це повідомляється на сторінці «Національного Корпусу» у Фейсбук.

Днями у Ковелі поліцейські затримали групу осіб, яка займалась продажем наркотиків в Інтернеті. Серед асортименту «закладчиків», окрім легких наркотиків, були і серйозні синтетичні наркотики.

Читайте також: У Ковелі продавали амфетамін через Інтернет

Активісти зазначають, що саме з цим угрупуванням «Національний Корпус» та «Національні Дружини» боролись у Ковелі, ліквідовуючи рекламу їхніх сайтів на вулицях міста. Звинувачують угрупування наркоторговців у підготовці провокації в сторону «Азовського Руху» у Ковелі.

«Сьогодні усі негідники знаходяться на лаві підсудних. Але з незрозумілих причин представників «Національного Корпусу» та «Національної Дружини» не впускають на засідання по даних мерзотниках, які труїли Ковельську молодь. Чи варто сприймати це як сигнал того, що винуватці намагаються уникнути покарання? Якби там не було, ми офіційно заявляємо, що будемо слідкувати за діями суддів по данній справі та проконтролюємо, щоб рішення було законним та справедливим. Якщо ж Феміда вирішить, що покидьки мають право вийти на волю – ми залишаємо за собою право на встановлення справедливості», – йдеться у дописі.

Ситуацію також прокоментував Олександр Філон.

«Ситуація дуже напружена. В будь-якому випадку ми готові боротись до кінця. Сьогодні нас було п'ятеро, якщо потрібно – завтра буде 50-100 людей. На боротьбу вийдуть усі небайдужі ковельчани!», – написав Олександр Філон у дописі.

 

Коментарі
13 Листопада 2018, 19:11
Їх затримувала поліція. До чого ви тут, хмирі розмальовані?
13 Листопада 2018, 19:12
відмажуть . так воно і буде. наркобізнес має багато грошей. Зроблять так, що за відсутністю доказів - НЕВИННІ!!!!
13 Листопада 2018, 19:19
повісити прямо в залі суду і прикопати десь в болоті за СЛАТ ТУРом.
13 Листопада 2018, 19:36
А хто суддя? Чим мотивує проведення закритого судового засідання?
13 Листопада 2018, 19:39
Блін а до чого тут нацики примазуються...
13 Листопада 2018, 20:04
Націоналісти наскільки я знаю завжди боролися проти наркодилерів тому вони тут і до чого , взагалі я підтримую їх позицію . Краще брати в свої руки , а не бути "експертами на диванах".
13 Листопада 2018, 20:47
Це як ? Нікого не пускали чи тільки їх
13 Листопада 2018, 20:48
Націоналісти завжди боролись проти здорового розуму і за свої бурштинові інтереси.
13 Листопада 2018, 20:50
боротьба з наркобізнесом немає нічого спільномо з дебільними політичними проектами. Тому нема чого піаритись на чужому горі. Ви що, міліція, чи поліція, шановні нацики? Йдіть краще садіть дерева, збирайте сміття по парках, ловіть тих, хто викидає пакети під дерева. Там ваше місце - зеленява жовторота.
13 Листопада 2018, 21:09
на донбас бля...ь
13 Листопада 2018, 21:54
Работать не пробовали??? Клоуны
13 Листопада 2018, 22:29
Всмслі «труїли ковельську молодь»?!<br/>Ця молодь сама собі обрала майбутнє<br/>Хай травляться на здоров‘я<br/>Нормальні люди ж не страдають фігньою<br/>Шо ці націоналісти хочуть доказати?
13 Листопада 2018, 22:55
З яких то пір судові процеси за злочини, передбачені статею 307 ККУ стали закритими??? Хто суддя???
13 Листопада 2018, 23:00
Вже з тебе, чмо, робітничок... ольгінський... Тобі путінський повар пригожин хоч одну необгризану кістку дав за твій примітивний тролінг?
13 Листопада 2018, 23:35
Що за клоуни?
14 Листопада 2018, 01:28
Цим поліція має займатися, а не ви клоуни! Замалювали на публвку пару написів і робите з себе борцями.
14 Листопада 2018, 01:33
Той національний корпус вже достав, ідіть далі по центрі свої бумажкі роздавайте
14 Листопада 2018, 01:40
Просто мочкануть ментовского синка вместе с крышевавшим мусором!!!
14 Листопада 2018, 01:43
За все проплачено
14 Листопада 2018, 01:46
А Шмара в мастях давно для мусорских закладки делает
14 Листопада 2018, 01:49
Можем крышевать
14 Листопада 2018, 09:36
В нас Агеєва адвокат -колишня супер суддя,знає кому і скільи занести.Вже за все проплачено.Незабаром наш інтернет магазин відновить роботу.
14 Листопада 2018, 09:44
Відловлювати і годувати цією гидотою наркодилерів і суддю що відмаже.
14 Листопада 2018, 09:46
Сама більша сволота яку зустрічав в своєму житті це НЕЙТРАЛЬНІ<br/>А хлопці з НАЦІОНАЛЬНОГО КОРПУСУ чудові молоді люди ними майбутнє УКРАІНИ<br/>СЛАВА УКРАІНІ ГЕРОЯМ СЛАВА<br/>Ми прийдемо
14 Листопада 2018, 09:47
Ось тут Національний Корпус молодці, а жидомасонським підгавкувачам Путіна варто вже прикрити писки
14 Листопада 2018, 10:33
Слава Україні! Слава Поліцаям! Слава НК НД! Очищайте Націю від покидьків які травлять молодь, не жалійте цих скотів. Цвіт нації, молоді Українські соколи проливають кров на фронті а ці виродки &quot;плюють нам в очі&quot; СМЕРТЬ ☠ ВОРОГАМ!
14 Листопада 2018, 10:44
Нафіг вони там треба?
14 Листопада 2018, 10:46
Чому ці чудові хлопці, які боролися, не служать у поліції?
14 Листопада 2018, 11:58
ВИДКО В ПОЛІЦІЇ СЛУЖАТЬ РОДИЧІ НАРКОДИЛЕРІВ
14 Листопада 2018, 11:59
Всіх відмажу
14 Листопада 2018, 13:15
а чо з конощучкою так жиденько обкакалась, інка зажала бабосікі?
15 Листопада 2018, 07:38
А Роїк не зажала?
15 Листопада 2018, 11:57
Ці чотири телепня самі на наркоманів схожі.
15 Листопада 2018, 12:03
А де результат боротьби нац. корпу з наркотиками? Чогось затримала їх поліція а не ці чотири молодики в кросівках.На мою думку нац. корпус перш за все думає про своє політичне майбутнє і піариться де попало.Хай кожен займається своєю справою поліція затримує а Філон з групкою своїх однодумців красить забори.
15 Листопада 2018, 23:17
Із цим злом ПОТРІБНО усім дружно боротися. А хлопці - молодці не<br/> байдужі до долі нашої Украіни. І майбутнє за такими, як нацкорпус - хлопцями.
15 Листопада 2018, 23:17
Із цим злом ПОТРІБНО усім дружно боротися. А хлопці - молодці не<br/> байдужі до долі нашої Украіни. І майбутнє за такими, як нацкорпус - хлопцями.
16 Листопада 2018, 03:00
як на мене то це брєд . . прийшло 4 дурачка пропіаритись на заслугах мєнтів. . . .повірте те що ви вважаєте себе там рушійною силою то я вам скажу відкрито, що поліція що прокуратура що суд в сраі бачила вас , люди працють і не заважайте їм працювати . . . .пройбіться краще по місту і поприбирайте свою агітацію з будинків, ми не для того наводимо порядок щоб ви ходили і ліпили різний брєд. . . . .доречі ви такі патріоти , все місто в плакатах Мураєва, ви знаєте цього сєпара ????? чи ви тільки рявкаєте коли вам пальчем тикнуть . . . .
16 Листопада 2018, 12:07
З ким ти будеш боротись чудо. В самого молоко на губах не обсохло то воно ще там щось зявкає. Покажіть результати своєї роботи прийдіть з зверненням у прокуратуру , поліції і пишіть хто чим займається протиправним . Або ж самі затримайте та популярно поясніть як треба жити. А ходи по судах піаритись на чужих заслугах та кричати про те що вас не пустили на судове засідання. А хто ви такі щоб вас туди пускати. На даний час просто кучка небритих недоумків у спортивних костюмах які вирішили сфотографуватись під приміщенням суду.
17 Листопада 2018, 17:55
По ходу діти обідились, що їм не вистачило закладок або ж не поділились, ось і поступили як 6-кі в дитсадку так і поступили з Вами відповідно, он двері - он нафіг як то кажуть