Олег Кіндер іронічно посміхався, коли Генпрокурор говорив про «українську жабу». ВІДЕО

15 Листопада 2018, 11:46
Олег Кіндер 4913
Олег Кіндер

Ковельський міський голова потрапив у об’єктив відеокамери на засіданні Ради регіонального розвитку під головуванням Президента України.

Телебачення зафіксувало іронічну посмішку на обличчі Олега Кіндера, коли на завершення виступу Генеральний прокурор України Юрій Луценко згадав про таку дуже негативну людську рису, як заздрість.

«Останньою проблемою нашої країни, можливо навіть і найбільшою, я вважаю «жабу». Величезну українську тварюку, яка задавила мільйони. І я зовсім зараз не жартую. Мені здається, найбільшою проблемою країни, яка піднімається зараз у своєму розвитку, є заздрість до чужого успіху», – мовив Генпрокурор.

Мовляв, він не знає жодної людини в країні, не політика, якій аплодують за її успіх.

«Я знаю на Дніпропетровщині місто Покров, в якому молодий мер за два роки все місто перевів на альтернативні джерела енергії. Все місто! Чому йому не аплодує вся країна? Чому він не гість усіх ефірів? Якої «холери» там роблять «розенблати» і, прости Господи, всякі активісти, які все знають, але у владу іти не хочуть? Молодий хлопець, не називаючи себе ні єврооптимістом, ні кандидатом в Президенти, просто пішов і зробив місто як ляльку», – заявив Юрій Луценко.

У цей час Олег Кіндер іронічно посміхнувся, а потім, схилившись, щось сказав своєму сусіду, який сидів по праву сторону, та почухав себе за вухом.

 


Коментарі
15 Листопада 2018, 14:06
Шо вам плєсєнь не нравиться? Я є хтось. А ви всі плєсєнь!!! Я на вас набрив бабла стільки що куплю всіх і вся! Знімайте, обсирайте, мені насрати!!! Всі ви є плєсєнь!!!!
15 Листопада 2018, 14:30
То не вони крадуть то людей жаба давить що вони в розкоші живуть.
15 Листопада 2018, 14:30
І хто туди БЮТ івського Мавпа пустив
15 Листопада 2018, 14:47
Така посмішка як у пасивного
15 Листопада 2018, 15:47
НУ ЙОБ ЖЕ Ж ТВОЮ ВЙОБ
15 Листопада 2018, 16:09
стаття ні про що, коментарі дурнуваті.
15 Листопада 2018, 17:45
Читай тоді галімий Kovelpost. Його кіндеряка поширює на своєму фейсбуці. Мабуть щоб всім було зрозуміло хто платить гроші за ту тухлятину
15 Листопада 2018, 17:45
Скоро та сволота на кутні зуби засміється
15 Листопада 2018, 18:04
Юлька в президенти Мавп до Верховної Ради
15 Листопада 2018, 18:35
Правильно шариш. Так і буде.
15 Листопада 2018, 18:35
Правильно шариш. Так і буде.
15 Листопада 2018, 19:26
Борони нас Боже і від таких Президентів. і від таких депутатів як кіндер з тюлькою на все кривих і збочених
15 Листопада 2018, 22:05
киндер родився с такою пикою ,тут нема ні чого дивного !
15 Листопада 2018, 22:49
Да, трохи йо@нутий. А ви які? Я хоть бабло маю.
16 Листопада 2018, 00:04
<p>[ВИДАЛЕНО ЗА НЕНОРМАТИВНУ ЛЕКСИКУ]</p>
16 Листопада 2018, 02:13
Судячи з коментарів в нас народ дуже прогресивний...
16 Листопада 2018, 10:40
КВАЗИМОДО
16 Листопада 2018, 12:32
То він представляє як буде дупотатом Верховної Зради
16 Листопада 2018, 15:04
Зніму поробки з бізнесу допоможу в коханні ,за окрему плату допоможу стати депутатом Верховної Ради чи президентом.Приймаю на Павлова 13-вхід з вулиці.З 24.00 ДО 3.00,КОЖЕН ДЕНЬ
16 Листопада 2018, 15:30
Да, єхидненька рожа...і самодовольна. Він просто рже з Луцика, бо той пока бла...бла...бла - баксіки косить з ковельчан.
17 Листопада 2018, 00:04
Пане мер: 1. До будь-яких урочистих зборів промови потрібно готувати (довірте це краще помічнику, який має освіту). Пишіть і читайте з листка, бо ваші експромти принижують слухачів. 2. Якщо міській владі сказати нічого, то не потрібно зривати людей з робочого місця в робочий час, щоб послухати черговий молебінь (Конституція гарантує, що церква відділена від держави). 3. Якщо ви вважаєте, що те приміщення може бути поліклінікою, то хоча би відремонуйте там туалет, зробіть гардероб. 4. Власного стилю, єдиного дизайну наше місто не має. Центральний парк - сільський ліс. 5. А де у нас молодята реєструють шлюб? 6. Які маршрутки, зупинки? 7. Чому в переході під залізничними мостами у вечірній час нема освітлення? 8. Чому жодного банкомата Ощадбанку в районі Ковель-2 нема? Місто - візитка мера. Рівень дуже низький... А пихи і амбіцій аж через край!
17 Листопада 2018, 17:04
Я вважав що всі баби дурнуваті.Виявляється-ні.Попередню коментаторшу на посаду радниці мера до смерті на 3 ставки і кожен місяць премію в розмірі 100%,-мені не шкода.
17 Листопада 2018, 17:54
Особливо актуальна претензія №2.Дайте спокій мені і моєму босу,тому що на небі,майте міру,-ваші потреби він вже задовільнив.
18 Листопада 2018, 15:32
Шановна пані ковельчанка!Оформіть гарно Ваш коментар на передвиборний плакат без будь-яких редакцій та маєте реальні шанси на посаду мера нашого міста,а не якоїсь там радниці.
29 Листопада 2018, 21:55
Ковельчанка все влучно сказала ,молодець все так і є !