Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Ковельчанки Ольга Падошик та Анастасія Лебедєва вкотре примножили імідж рідного міста на міжнародних змаганнях

Ковельські борчині гідно виступили на міжнародному турнірі у Берліні

15:21 15.11.2018
325

У Берліні відбувся міжнародний турнір з боротьби серед дівчат 2002-2003 років народження.

Про це повідомляється на сайті Ковельської міської ради.

11-13 листопада у змаганнях взяли участь 18 команд з різних куточків Європи.

У складі української збірної виступали представниці Ковельської ДЮСШ управління освіти Ольга Падошик та Анастасія Лебедєва.

У категорії 43 кг Ольга Падошик, поборовши представниць з Греції, Норвегії, Швеції та Чехії вийшла до фіналу. У драматичному поєдинку вона поступилась минулорічній призерці чемпіонату світу, спортсменці з Франції і посіла друге місце.

У категорії 49 кг виступала Анастасія Лебедєва. Дівчина перемогла трьох суперниць. Змагавшись за вихід у півфінал, вона поступилась учасниці з Польщі. У боротьбі за п’яте місце поборола спортсменку з Швейцарії.

У загальнокомандному заліку українки посіли друге місце. На першому – представниці зі Швеції.

Готували юних борчинь до турніру тренери Олег Стус та Ігор Падошик.