Як у Ковелі чоловік з ножем напав на патрульного. ВІДЕО

16 Листопада 2018, 12:30
Ніж 5786
Ніж

За фактом нічного інциденту в Ковелі відкрили кримінальне провадження.

Про це повідомляється на сторінці патрульної поліції у Фейсбук.

Чоловіку, який напав на патрульного, загрожує обмеження волі на строк до п'яти років або позбавлення волі на той самий строк.

14 листопада інспектори зупинили водія з ознаками сп'яніння на вулиці Лермонтова. Однак, коли оформляли матеріали, до них підійшла «група підтримки». Невідомий чоловік наніс удар в обличчя патрульному, виражався нецензурною лайкою, мав при собі ножа, якого згодом відкинув вбік. Також з ним було дві жінки, які ображали честь і гідність патрульних.

Читайте також: У Ковелі агресивний водій напав на патрульного

Невідомо, чи вони хотіли вигородити нетверезого водія, чи просто виражали так своє невдоволення інспекторами.

Застосувавши спецзасіб до нападників, патрульні втихомирили їх і викликали на місце слідчо-оперативну групу.

За умисне заподіяння правоохоронцю тілесних ушкоджень у зв'язку з виконанням цим працівником службових обов'язків передбачена кримінальна відповідальність, відповідно до ч. 2 ст. 345 ККУ.

 

Ніж
Ніж

 

 
Коментарі
16 Листопада 2018, 14:40
Це що за моральний урод такий у Ковелі проживає? ФІО хтось знає? Пристрелити на місці такий біомусор.
16 Листопада 2018, 14:57
С этими укро-американо фашиками так и надо
16 Листопада 2018, 15:07
Знову циганський табір з Девиден гуляє
16 Листопада 2018, 15:10
НА ЛЕРМОНТОВА ПОНОЧІ НІХТО ТВЕРЕЗИЙ НЕ ЇЗДИТЬ ТА НЕ ХОДИТЬ
16 Листопада 2018, 15:16
ти знову тут імбіцил путлеровський ?! давай вали в свою рашку !!
16 Листопада 2018, 15:33
Гідність поліцейського ...Вона булаб якби мешне вони захищалиб депутатів під вр.
16 Листопада 2018, 15:58
на превеликий жаль більшість поліцейських захищає саме бандитів від народу а не народ від бандитів.
16 Листопада 2018, 16:09
Треба було бидло мордою в асфальт і в кайданки. А ті с..ки що тс верещали? Позорніки!
16 Листопада 2018, 17:31
Худоба з курвами. Мордяками покласти ту бичу компанію в болото, а потім вліпиьи по повній програмі. Бидло що той викидень, що його повії.
16 Листопада 2018, 21:02
Якби це було в Америці, того "ділового" сьогодні вже б відспівували....
17 Листопада 2018, 03:05
П’яне ЧМО не думало шо робить всадили би пару пуль то знав би як з ножом кидатись
17 Листопада 2018, 03:05
П’яне ЧМО не думало шо робить всадили би пару пуль то знав би як з ножом кидатись
17 Листопада 2018, 11:38
А шо то за під@р@с? Приїхав з курятником і щось ліпить... Таких в асфальт мордою нада. Мус@р@ теж незавжди праві. Але коли п'яне бидло їздить по вулицям нашого міста, давайте задумаємось про наших діток які ходять і катаються по вулиці... І хто хоче захищати таких чмошніків подумайте про рідних своїх спочатку. Воно їде і не бачить нічого. Таких реально нада лишати і права керування на все життя, і років 5 на Маневичі...
17 Листопада 2018, 12:02
Ментам, а відео з реєстраторів теж не можна зливати в інтернет, це кримінал, .і вообще цеМент не повинен знати пароль до реєстратора
17 Листопада 2018, 16:24
В СРСР такого не було.
18 Листопада 2018, 22:01
Із-за п'яної баби скільки шуму її треба навчити а вонаж мати меж донечку
18 Листопада 2018, 22:01
Із-за п'яної баби скільки шуму її треба навчити а вонаж мати меж донечку
18 Листопада 2018, 22:03
Так цеж ЮЛЬКА знову п'яна гульбанить і прав не заберуть з Суворова дівуля!!