Ковель став центром юнацької легкої атлетики області

У Ковелі відбувся чемпіонат Волині серед хлопців і дівчат 2013 року народження та молодших «Олімпійська надія», присвячений Збройним силам України, а також І етап Кубка Федерації легкої атлетики області.
Про це інформують на сторінці Ковельської міської ради у фейсбук.
На бігові доріжки Транскордонного центру діалогу культур імені гетьманів Ружинських вийшли понад 150 юних спортсменів — вихованців дитячо-юнацьких спортивних шкіл Волині.
Привітали учасників перший заступник міського голови Тарас Яковлев, директорка ДЮСШ імені Євгена Кондратовича Олена Клімашевська, а також представник організаторів змагань — громадської організації «Федерація легкої атлетики Волинської області», відповідальний секретар Олександр Хриплюк.
Особливу атмосферу створила присутність спортсменки, якою пишається Ковель, — Уляни Степанюк. Торік вона здобула історичну бронзову нагороду у бігу на 100 метрів на чемпіонаті Європи серед юніорів. Її приклад — це мотивація для тих, хто сьогодні тільки починає свій спортивний шлях.
Цього дня стадіон належав дітям. Тут вирували емоції, справжня боротьба за секунди і метри, за перемоги і власні рекорди. Для кожного ці старти — важливий досвід і нова сходинка вперед.
Без сумніву, саме тут, у Ковелі, на таких змаганнях народжується майбутнє українського спорту.












