Ковельчанку у кабінеті рентгенографії по-хамськи виставили за двері, бо у лікарів закінчився робочий день

16 Листопада 2018, 17:04
Ковельчанку у кабінеті рентгенографії по-хамськи виставили за двері, бо у лікарів закінчився робочий день 11759
Ковельчанку у кабінеті рентгенографії по-хамськи виставили за двері, бо у лікарів закінчився робочий день

У Ковельському кабінеті рентгенографії жінку з екстренним направленням від лікаря, виставили за двері, бо у лікарів вже як 10 хвилин завершився робочий день.

Прикра ситуація трапилася сьогодні, 16 листопада, з очільницею ГО «Велика Ідея», фахівчинею міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Людмилою Зубарєвою. Про це вона написала на своїй сторінці у Фейсбук.

У жінки виникла підозра на попадання стороннього тіла в органи дихання. Сімейний лікар екстренно направив на рентген грудної клітки, аби підтвердити або спростувати цю підозру.

«14:10. Забігаю в кабінет #8 ковельської поліклініки. Завершується прийом пацієнта. Мене виставляють за двері з неприємною посмішкою на устах і запевняють «У НАС ЩОЙНО ЗАВЕРШИВСЯ РОБОЧИЙ ДЕНЬ! Допобачення!». На переконання, що відчувається дискомфорт у дихальних шляхах і прохання (у стані стресу і переживань) затриматись на кілька хвилин для здійснення процедури МЕНІ КАТЕГОРИЧНО ВІДМОВИЛИ! Клятва Гіппократа кажете? Ні, не чули!», – написала Людмила Зубарєва у дописі. 

«Особисто моя думка, лікарю, де б він не працював, недопустима така поведінка. Будьте здорові! Не потрапляте до таких хамських лікарів», – додала жінка.

Коментарі
16 Листопада 2018, 19:14
Бо в благодійну касу не заплатила. Тому і виставили. В лікарні без хабяря зараз нікуди.
16 Листопада 2018, 19:21
Де хамська поведінка? Коректно, з усмішкою повідомили "У НАС ЩОЙНО ЗАВЕРШИВСЯ РОБОЧИЙ ДЕНЬ". Лікар є такий же працівник, як і пані з "Великої ідеї". Працює в межах робочого часу. За законом України серед яких ніяких "клятв Гіпократа" немає. Якби з нею стався невідкладний стан, а не самонавіяний "стан стресу і переживань", була би викликана екстрена допомога 103, яка доставила б в лікарню для стаціонарного лікування.
16 Листопада 2018, 19:51
А чому швидку не викликали ? А то бігати з стороннім предметом у дихальних шляхах дуже незручно.
16 Листопада 2018, 20:29
Медична рехворма - у повній красі!
16 Листопада 2018, 20:35
Лікар така ж людина і працівник як і будь який інший. Він нікому нічого не винен. Єдине виключення це надання допомоги в невідкладному стані. Тут невідкладного стану не було.
16 Листопада 2018, 21:09
Повний п...ць
16 Листопада 2018, 21:13
Реформа нова, а персонал старий))) без хабаря нікуди!
16 Листопада 2018, 21:32
Це повна брехня!!!а лікарня просто супер!!!
16 Листопада 2018, 21:47
Як буде зі мною і моєю компанією ,коли ми захворіємо .....Сережі нам ПИЗДа!!!
16 Листопада 2018, 21:50
А де Товкач -чому не пише???????чому не захищає???Постарів ....
16 Листопада 2018, 22:20
Маразми лікує психіатр, а не рентген
16 Листопада 2018, 22:56
І де це " сторонє тіло" поділося? Рентген Вам не зробили,а як і хто його дістав?!!!!
16 Листопада 2018, 22:57
І де це " сторонє тіло" поділося? Рентген Вам не зробили,а як і хто його дістав?!!!!
16 Листопада 2018, 23:11
Це повний брєд. Закінчився робочий час і все. Для іншого є швидка.якби прийшла жіноча з села про ніхто б і не знав. А так велика персона з маленької курки.
16 Листопада 2018, 23:11
Ти тупа як відро це не образа це діагноз ти не курка безмозгла ти корова попользована
16 Листопада 2018, 23:11
Це повний брєд. Закінчився робочий час і все. Для іншого є швидка.якби прийшла жіноча з села про ніхто б і не знав. А так велика персона з маленької курки.
16 Листопада 2018, 23:34
не позорся з:їби з міськради.бо станеш посміховиськом
16 Листопада 2018, 23:35
Ситуація, описана Людмилою Зубарєвою та в подальшому тенденційно поданою в ЗМІ є суб'єктивною і абсолютно не відповідною реальному стану справ.<br/><br/>По-перше, згідно затвердженого режиму роботи кабінету №8 профілактичної цифрової рентгенографії його функціонування завершується о 14.00 год. ІНФОРМАЦІЯ ПРО ЦЕ ПУБЛІЧНО ОПРИЛЮДНЕНА НА ВХІДНИХ ДВЕРЯХ КАБІНЕТУ! <br/><br/>По-друге, сам по собі ні кабінет, ні рентген-апарат послуг з обстеження не надають. Це забезпечує відповідний медичний працівник, зокрема, рентген-лаборант. Так ось, з 14.00 години рентген-лаборанта в даному кабінеті вже не було - він відбув для виконання посадових обов'язків на інше робоче місце здійснювати обстеження інших пацієнтів. <br/><br/>Відвідувачка Зубарєва вимагала здійснити рентгенологічне дослідження у реєстратора кабінету №8, яка є лише технічним працівником, відповідальним за ведення реєстру пацієнтів та оформлення медичної документації. РЕЄСТРАТОР - НЕ МАЄ ВІДПОВІДНИХ ЗНАНЬ, ВМІНЬ ТА НАВИЧОК ДЛЯ РОБОТИ З РЕНТЬГЕН-ОБЛАДНАННЯМ! РЕЄСТРАТОР - НЕ МАЄ ПРАВА НАДАВАТИ МЕДИЧНІ ПОСЛУГИ! <br/><br/>Усе це реєстратор коректно роз'яснила імпульсивній відвідувачці, запропонувавши здійснити рентген-обстеження в Ковельській центральній районній лікарні, де рентгенологічна служба функціонує цілодобово.<br/><br/>Крім того, реєстратор поінформувала рентген-службу ЦРЛ про те, що на обстеження найближчим часом може підійти пацієнтка. Цілком природньо, що фахівцями Ковельської ЦРЛ рентген-обстеження було забезпечено. <br/><br/>Крім того, медичним персоналом було поінформовано чергового лікаря-рентгенолога, що пацієнтку скеровано до нього для опису знімку. Однак, до кінця робочого для пацієнт зі знімком так і не з’явився.<br/><br/>P.S. На момент написання цього коментаря матеріал, згідно гіпер-посилання на сторінку Людмили Зубарєвої, авторкою, очевидно, видалено. І наостанок: забудьте про &quot;клятву Гіппократа&quot;. Можливо, дві з половиною тисячі років тому ескулапи і клялися &quot;Жити спільно з учителем, а при потребі — ділитися з ним своїми достатками&quot;, однак сучасні медичні працівники подібного дійства не складають, як мінімум років до ста...
16 Листопада 2018, 23:35
Звичайна скандалістка.Це нормальна хіба жінка,яка пише в соц.мережі?!це низько....
16 Листопада 2018, 23:36
Лікарю не можна вчасно додому йти, бо треба хворих &quot;спасати&quot;, каву пити і бутерброд з'їсти теж не гоже, бо під кабінетом хворі, в туалет не вийдеш. Люди схаменіться не можна лікарів звинувачувати в усіх гріхах.
16 Листопада 2018, 23:43
всі ідеї в ГО ВЕЛИКА ІДЕЯ маразматичні
16 Листопада 2018, 23:47
Що там якийсь лікар? Що там його законні права? Це ж не аби хто прийшов! ФАХІВЧИНЯ цілого центру соціальних служб! Неабихто, а вся з себе ОЧІЛЬНИЦЯ громадської організації! Активістка одним словом. ВеликоІдейна крім того.
16 Листопада 2018, 23:47
Ти Бач Яка хуйня оказуєтьсяу
16 Листопада 2018, 23:51
На цих дурочках нормальні гроші відмивають.
16 Листопада 2018, 23:58
Ніхто в цій жизні нікому ніче не винен,невідкладни стан,є 103,працюють без вихідних,а тут робочий час скінчився,в лікаря теє є своє життя і свої справи,поза роботою,а не має сидіти ждати,поки хтось ввірветься на рентген в неробочий час.Скажіть ще дякую що взагалі в тій медицині за такі зарплати хтось да працює..
17 Листопада 2018, 00:57
Видумала щоб про неї всі знали,црл нормальна класна лікарня- в Україні таких немає!Лікарів знаю багато і допомагають завжди,а Зубарева дура!Мтмо клас,респект!Удачі
17 Листопада 2018, 01:15
Сом вас мало там дрючіть алкаші кончені,позорите лікарню і поважних лікарів,а зубарєвій дійсно щось не хватає
17 Листопада 2018, 01:45
Товкач це головка профспілки та шістка Самчука. Кліщ на тіли медицини. Цілий день у фейсбуці сидить.
17 Листопада 2018, 03:36
Їбать дура о це і є ідея? Шкода, що не велика!)
17 Листопада 2018, 05:30
Це ковельське царство сома. Шо хочуть те й роблять!!! Уроди. Ненавиджу
17 Листопада 2018, 10:20
Люди вибачте мене будь ласка,я вчора ковтнула жвачку,а сьогодні сперму?люди,що мені робити????
17 Листопада 2018, 10:21
Ковтай,ковтай!я так роблю також!
17 Листопада 2018, 10:26
Сергію Володимировичу так не можна!я офіційно вам заявляю- я не дозволяла друкувати на вашому сайті ,мої пости з фейсбуку!!!
17 Листопада 2018, 10:36
В к овелі в лікарнях тобі допоможуть тоді коли заплатиш ,купиш ліків з листках на два метри чи треба ті ліки чи не треба.а якщо у тебе немає грошей тобі ніхто не допоможе .А який великий податок ми платимо ,де ті гроші?
17 Листопада 2018, 10:47
Закінчився робочий день , то який тут крімінал ,при чому тут клятва Гіпократа .!!!! Звони на 103 допоможуть . Чому коли закінчиться робочий час в магазині чи іншому будь якому закладі - це нормально . За таку платню і робити в позаробочий час - це кощунство і принизливо ...!!!!!!!!!!!!!!!!
17 Листопада 2018, 11:17
Але лікар не правий він мав прийняти жінку
17 Листопада 2018, 11:44
Ти 3,14здиш, як в тому анекдоті, <br/>Приходить мужик до хірурга з вилкою в жопі , і каже допоможіть будь-ласка, <br/>А хірург, в мене робочий час зікінчився, Бере виймає ту вилку з жопи і в око мужику, -Іди до окуліста він ше працює.
17 Листопада 2018, 12:10
Пані потрібно було у лікарню а не в поліклініку іти. Поліклініка дійсно до певної години лікарня цілодобово. У лікарні сплати благодійний внесок (Товкач дуже палко пояснював що можете і не платити ) Але сплатити потрібно обовязково бо це схема поборів розроблена і запатентована Самчуками. Та ще сплатити за експрес послуги та зробити собі флюорографію. Скористатись своїм правом на безоплатну медицину у повноному обсясі. Чим взагалі займається Товкач? Окрім писанини в інтернеті та вилизування ср@ки своєму господареві?
17 Листопада 2018, 13:17
Чому в дописі не правильно вказано хвора звернулась з підозрою...нікого не цікавить посада людини...до чого її посада...це що було професійне захворювання, що вказують посади.
17 Листопада 2018, 14:30
Робочий час закінчився за лишні години нехто неплатить
17 Листопада 2018, 14:49
А що таке 103? Це 103 гривні за виклик чи більше?
17 Листопада 2018, 14:53
нема тіла - нема діла
17 Листопада 2018, 15:54
Я була в кабінеті #8 саме 16.11 і можу сказати, шо ні реєстратора, ні лікаря-рентгенолога там не було. І взагалі я там ніколи не бачила більше 1ї людини))). Так, ту дівчинку-лаборанта шкода, бо за день вона так набігається туди-сюди...але ж такі випадки не щодня бувають, може б це серйозне щось було? Аще, дуже часто прийшовши в лікарню ми чуємо фразу &quot;чого не йдете в поліклініку???!!&quot;
17 Листопада 2018, 15:58
&lt;p&gt;[ВИДАЛЕНО ЗА НЕЦЕНЗУРНУ ЛЕКСИКУ]&lt;/p&gt;
17 Листопада 2018, 17:35
Можна було би і прийняти, тож поважна людина.
17 Листопада 2018, 20:07
То сцикуха така як і я а не поважна людина.
17 Листопада 2018, 21:52
Яке відношення до цієї ситуації має посада Людмили.Це така ж сама людина,як і ми всі.Просто вона старається зробити наше місто кращим,а не так,як ті люди,що сидять на дивані і пишуть огидні слова в її сторону.Вона має можливість поділитися цією ситуацією з людьми,які її підтримають,а підтримка найкращий спосіб подолання страху і депресій.
18 Листопада 2018, 00:31
Річ не в посаді Людмили, а в її безпідставно завищеній самооцінці! Де ж такій &quot;зірці&quot; та відмовили, та навіть не відмовили, а скерували до лікарні, ясно ж написано, що у працівника, який проводить дані обстеження закінчився робочий час ще 10 хв. тому, чи йому потрібно було сидіти і чекати, а вдруг якась пані прибіжить. А її &quot;стороннє тіло в дихальних шляхах&quot; явний спосіб маніпуляції... Пані Людмила схаменіться - світ не обертається навколо вас! І щоб зробити місто кращим нехай почне щ себе!!!
18 Листопада 2018, 10:53
Регулярний секс-найкращий спосіб подолання страху і депресій для жінок,чого і не вистачає пані Людмилі.Після такого профілактичного лікування в голову приходять маленькі,але хороші ідеї.
18 Листопада 2018, 11:04
Я ту вишиванку скільки стоятиму,-пам;ятатиму-таке могли придумати тільки недотр-хані фахівчині центру соціальних служб Ковельського міськвиконкому під протекторатом великого ковельського режисера Прокопіва І.,який у молодості бігав по весіллях за лабухами з фотоапаратом,падав на коліна та просився,щоб йьому дали заробити пару рублів.
18 Листопада 2018, 12:15
Сука я вчився 20 років щоб лабати на 200 клавішах а воно нажимало на 1 кнопку і мало стільки грошей як я в мене зарплата в клубі 3000 а в нього в горкомі 30000 і цей підарас ще при нагоді натягує мене непідараса та лучше хай та планєта со свістом зійде з орбіти чим така несправведлівость
18 Листопада 2018, 12:17
Бо ти лох,і батьки твої лохи.
18 Листопада 2018, 16:34