У Ковелі відбудеться презентація книг видавництва «Zалізний тато»

16 Листопада 2018, 17:34
У Ковелі відбудеться презентація книг видавництва «Zалізний тато» 3655
У Ковелі відбудеться презентація книг видавництва «Zалізний тато»

Видавництво «Zалізний тато» презентуватиме книги на історичну тематику.

Про це повідомляють організатори заходу.

Презентація у Ковелі відбудеться 17 листопада о 13-й годині в приміщенні Ковельської центральної районної бібліотеки.

Видавництво «Zалізний Тато» – це лабораторія екстремальної літератури. Її сторінки соковито екранізують скандальні мистецькі експерименти ̶ від футуристичного живопису та авангардної поезії, до щоденників визначних пройдисвітів та самвидаву підпільників. А книги цього видання генерують оптимізм і новаторство, а також змушують читача не втрачати апетит до життя.


 

Коментарі
17 Листопада 2018, 02:14
Зараз прибіжить Підкамінний і знову смердітиме своїм гнилим комуністичним писком!
17 Листопада 2018, 15:40
У справжніх комуністів був не гнилий писок,а вольове обличчя-хочеш побачити гнилі писки-зайди в міську раду,поліцію,прокуратуру,суд і т.п.
17 Листопада 2018, 15:43
Там же зустрінеш гнилі піськи.
18 Листопада 2018, 02:31
а також горбатий ніс, загострені вуха, очі на викоті, темні очі і кучеряве чорняве волосся...<br/>і з вимовою букви Р були проблеми
18 Листопада 2018, 02:32
Хто про що думаю, Баба Діарея, <br/>бо твоя молодість лишилася в 60х роках минулого століття
18 Листопада 2018, 12:29
Якби ти побачив мене в 60х-ти б зразу кончив у свій памперс.
19 Листопада 2018, 01:38
Вот і викрили Бабу Діарею та її причини ностальгії за совком...<br/>Жили в нелюдських умовах, гарували на радянських стройках, але таке собаче життя все одно миляше за сьогодення, бо ж тоді молодість була...<br/><br/>Тому хочуть і сучасній молоді життя отруїти, щоб і ті гарували на непотрібних стройках, і гробили свою молодість &quot;за партію&quot;