Ковельське МТМО вибачилося перед ковельчанкою

17 Листопада 2018, 11:17
Ковельське МТМО 9239
Ковельське МТМО

Ковельське МТМО вибачилося перед жінкою, яку з екстренним направленням від лікаря, виставили за двері, бо у лікарів завершився робочий день.

Про це повідомила Людмила Зубарєва на своїй сторінці у Фейсбук.

«Ковель МТМО Ваші щирі слова вибачень приймаю. Користуючись нагодою, хочу публічно висловити свою вдячність за професійність лікарів рентген кабінету у Центральній районній лікарні та сімейному лікарю Зимі О., які заспокоїли мене після отриманого стресу з вдиханням шматка жуйки і дали слушні поради щодо подальшого обстеження і лікування. Усім щиро дякую за переживання та підтримку. Почуваюсь краще. Жуйку успішно вилучено природнім шляхом», – написала Людмила у дописі.

Жінка з прикрістю зазначає, що виникла така ситуація і попросила не приймати жодних покарань щодо персоналу рентгенкабінету у поліклініці.

Читайте також: Ковельчанку у кабінеті рентгенографії по-хамськи виставили за двері, бо у лікарів закінчився робочий день

 

 

Вибачення було опубліковано на сторінці Ковельського МТМО у Фейсбук.

«Реагуємо на публікацію Людмили Зубарєвої, щодо не проведення їй обстеження в рентгенологічному кабінеті поліклініки.

Ми розібрались з даним прикрим непорозумінням – так, дійсно , в рентгенкабінет поліклініки звернулась пані Людмила о 14.10. Даний кабінет працює до 14.00 і вона вже спілкувалась лише з технічним працівником (прибиральницею), яка не проводить процедуру рентгенографії. Пані Людмила була скерувана в ЦРЛ де їй вже о 14.20 було проведено обстеження.

Вибачте за непорозуміння. Вини медичних працівників немає. Звертайтесь ми чекаємо на вас в любий зручний для вас час! З повагою, МТМО», – йдеться у публікації МТМО.

 

 
Коментарі
17 Листопада 2018, 13:45
Справедливість взяла верх. Наша МТМО найкраща мабуть у всій Україні. Останнім часом писали в недолугих коментарях про якій хабарі та каси. От це чистісінька неправда. Головний лікар Самчук прогресивний спеціаліст. Товкач мудрий голова профспілки. У лікарні все робиться для людей. Працівники милі та чуйні люди. Завжди відгукнуться. Сталося прикре непорозуміння але як результат людина цілком безкоштовна скористалась своїм конституційним правон на безоплатну медицину. В лікарні ніхто небрав не бере і небратиме тих поборів про які пишуть. І лікарів алкашів як писали в попередніх темах немає.
17 Листопада 2018, 14:16
Так вона сама великий психолог-релаксатор,-то її ще заспокоювали та виводили зі стресового стану?
17 Листопада 2018, 14:23
від недоїбіту ковтаються жвачки,трапляються стреси та в голову постійно приходять всілякі бредові ідеї
17 Листопада 2018, 14:51
А якщо зробити "контрольну закупку", ти впевнена, що хоч одне твоє слово підтвердиться?
17 Листопада 2018, 14:53
А якщо подібне трапиться зі мною МТМО переді мною теж вибачиться?Хоча я так і не зрозумів за який х-й тут вибачатися.
17 Листопада 2018, 15:04
Доки медика медом не намажеш, він на тебе дивиться як на інопланетянина. Немає на вас всіх Косцьовята. Він би вас навчив працювати.
17 Листопада 2018, 15:10
Тонкій намьок поняв.
17 Листопада 2018, 15:12
То моя кума.
17 Листопада 2018, 15:15
а під кумом ти була???
17 Листопада 2018, 15:38
Бред
17 Листопада 2018, 15:38
Бред
17 Листопада 2018, 15:47
Це не бред-це наші реалії.
17 Листопада 2018, 16:41
КАРАЛЄВА НАВЄРНО
17 Листопада 2018, 16:49
ЦАРИЦЯ БЛЯ
17 Листопада 2018, 17:38
Там біля лікарні відмивають гроші - кладуть троруарну плитку замість асфальту на проїзну частину. А потім зроблять односторонній рух, щоб швидка їздила кругами, щоб швидше рятувала пацієнтів...
17 Листопада 2018, 17:58
Щоб швидше українці дохли.
17 Листопада 2018, 19:56
Самчуку великий респект!!!! Прибиральниця! Супер!!!
17 Листопада 2018, 20:11
Ти дебіл?
18 Листопада 2018, 02:33
Шонібудь!!!!!
18 Листопада 2018, 02:33
Шонібудь!!!!!
18 Листопада 2018, 02:33
Шонібудь!!!!!
18 Листопада 2018, 10:47
Ця прокладка, яку не прийняли, Івахіву передвиборну компанію рекламує ! І протеже івахівських помочніц! Понятно що її прийняли ! Походу ще й Самчук пілюлей віхватив ! А те недолуге що там щось проглотнуло , веде себе як велике цб, а насправді в школі в даунах ходило! Куди котиться все !
18 Листопада 2018, 11:13
В бабську пи-ду.
18 Листопада 2018, 11:28
Там і Мєдвєдєва була без мозгів-то є відділ по відмиванню грошей за допомогою безмозглих баб.А по сусідству служба у справах дітей,-там вже крутять по взрослому в зговорі з ментами та психіатрами.Жанна тобі лишнього слова не скаже,-тільки очки блищать коли сканірує чергову жертву,на якій можна заробити.
18 Листопада 2018, 11:38
А Гупік-пизд-н веселий,-вважає,що він самий наглий в цьому світі.
18 Листопада 2018, 12:17
Коли Ковельське МТМО вибачится перед людьми за добровільно-примусову благодійну касу?
18 Листопада 2018, 12:23
Вибачте,люди,але гроші несіть.
18 Листопада 2018, 15:24
Передайте тій що заглотнула, шо то є карма! Вдову атовця на бабло розвела через біржу , от і має !!! А ще хай згадає маму і біжить каятись, бо ще й і їй на лєкарства будуть збирати !
18 Листопада 2018, 15:42
ПОРЯДНІ ЛЮДИ В КОВЕЛЬСЬКІЙ МІСЬКІЙ РАДІ НЕ ПРАЦЮЮТЬ-ця аксіома повинна бути в голові у кожного,хто вирішує будь-які питання,повязані з міською радою м.Ковель