Як у Ковелі на Володимирській впорядкували прибудинкову територію

17 Листопада 2018, 15:47
Двір будинку № 91а на вулиці Володимирській 6324
Двір будинку № 91а на вулиці Володимирській

У Ковелі в останні роки працюють над оновленням прибудинкових територій.

Про це повідомляється на сайті Ковельськкої міської ради.

Цьогоріч зробили ремонт біля будинку № 91а на вулиці Володимирській.

Тут повністю зняли старе неякісне покриття, відокремили зони для пішохідних доріжок, проїжджої частини. Для цього використали бруківку. А ще — облаштовали місця для клумб біля під’їздів.

Мешканці посадити квіти. Тож подвір’я навіть у таку похмуру погоду є досить ошатним.

Зазначається, що у минулому році також впорядкували двори на вулицях: 40 років Перемоги, 15; Грушевського, 5; Володимира Кияна, 74; Заводській,7. За словами заступника міського голови Андрія Товстиги, у наступному році у Ковелі теж планують зробити кілька об’єктів та передбачити на це фінансовий ресурс.

 



 

Коментарі
17 Листопада 2018, 17:58
В кожному дворі так має бути!!!<br/>Виходиш аж душа радується!
17 Листопада 2018, 18:07
Душа радується коли в кожній хаті в кожній шафі лежить прес грошей товщиною 10 см,а коли в кишені дуля а в голові розуміння,що на цій бруківці хтось всі преси в одну шафу стягнув-душа плаче.
17 Листопада 2018, 18:08
А чого ж гарно впорядковано...але таких &quot; свиней&quot; , які живуть у прилеглих будинках до стомат поліклініки по вул 40р.перемоги 13 немає ніде у світі.сміття по центрі , гікого не штрафують , а ідеш як не по бруківці , а по свинюшниеу.чого ж гарно зробили ремонт біля будинку 40 років перемоги 15...тільки чому кругом будинка не доклали бруківку.чому біля 13 і 17.чи там живуть не люди...те болото між 15 і 17...це жах..а а дорога між 15 і 13...це гарячі фонтани &quot; ковелтепло&quot; що там не живеть ні товстиги , ні вери, ні степанюки, стасюки...то й бруківки не буде...хай хоч якийсь депутат - і вже бруківочка...а якщо ще в кольорах і для людей з особливими потребами - то точно..
17 Листопада 2018, 18:10
це як мінімум,-собі на тампакси,коханому-на пиво,дітям-на печиво та цукерки.
17 Листопада 2018, 18:40
Яку обгортку не візьми а з гімна цукерочку не зробиш. Памідориха всеодно цей двір скоро засере, як і всі інші. І геть однаково, де невивезене сміття лежить- на траві чи на бруківці. Та бруківка через рік посипеться, бо вона бракована.
17 Листопада 2018, 18:45
В будинку № 91-А на вулиці Володимирській проживають головний спеціаліст відділу земельних ресурсів Лонюк Алла Валеріївна та перший заступник Ковельської ОДПІ Карасюк Іван Григорович.<br/>.
17 Листопада 2018, 19:34
то воздай ближньому-насри їм під двері як вони засирають місто і твоя душа возрадується,-сам так робив ,-блаженство неопісуєме,-відчуття-ніби роздав всі свої гроші всім нужденним на планеті.
17 Листопада 2018, 20:34
і пікінес собі зробив в дворі порядок за державний кошт. А в інших дворах ями по пів-метра
17 Листопада 2018, 20:54
кому двір бруківкою, кому кнопиними лахами. Подивіться на центр. В якому стані там двори.
17 Листопада 2018, 21:02
во,-то насри йому на двері-вважай,що то кара божа,-гарантую-кайф від виховання у вигляді такої прпоцедури отримаєш божественний а також повне умиротворення від відчуття виконання громадського обовязку
17 Листопада 2018, 21:07
Біля садка ту дорогу що ладили вже доріжка просідає та розлазиться.
17 Листопада 2018, 21:09
На набережну що за тормоз дерен дав команду столити? Той дерен це просто дупа якась. Гроші крадуть і все.
17 Листопада 2018, 21:11
Хто насере мені на двері або вобще з ттим буде розбиратися поліція або мої бандіти
17 Листопада 2018, 21:20
твої бандіти скоро будуть сосати разом з твоєю кришою
17 Листопада 2018, 21:36
Сска коли Ви вже подушите в собі того завісного хохла
17 Листопада 2018, 21:47
Тоді коли подохне МРАЗЬ ПРОКОПІВ,КІНДЕР,ФЕДОСЮК.
17 Листопада 2018, 23:38
А НА ДОДАЧУ ЦЕ ЩЕЙ КООПЕРАТИВНИЙ БУДИНОК , В ЯКОГО ПРИЛЕГЛА ЗЕМЛЯ -ЦЕ ВЛАСНіСТЬ КООПЕРАТИВУ<br/>З ЯКИХ ПІР КОМУНАЛЬНИКИ ОБСЛУГОВУЮТЬ КООПЕРАТИВИ!!!
18 Листопада 2018, 01:00
ОСББ а не кооператив. Всі кооперативи перекваліфікували в ОСББ. І земля власність спільна неподільна. Замечательно працює міська рада на чужій землі. Ану всі осбб гуртом до міськради за такою промоцією!!!!!
18 Листопада 2018, 02:01
Плєсєнь. Мені бабло нада.