Як муніципальна варта Ковеля попереджала водіїв про неправильне паркування

У Ковелі проводили інформаційну кампанію щодо дотримання правил паркування.
Про це повідомили у муніципальній варті Ковеля у фейсбук.
Інспектор з паркування наприкінці квітня проводив роз’яснювальну роботу серед водіїв, які залишають транспортні засоби з порушенням правил зупинки та стоянки. Мешканцям нагадували, що за неналежне паркування передбачена адміністративна відповідальність відповідно до статей 122 та 152-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення.
Нагадаємо, з травня завершився етап інформування і до порушників застосовувують штрафи. Розмір санкцій становлять від 340 до 680 гривень.
Мешканців громади закликають дотримуватися правил паркування та бути відповідальними учасниками дорожнього руху.







