Дороги у центрі Ковеля вранці блищали від льоду

19 Листопада 2018, 11:17
Дороги у центрі Ковеля вранці блищали від льоду 6020
Дороги у центрі Ковеля вранці блищали від льоду

Місцева влада каже, що комунальна служба посипала центральні вулиці міста піском.

З приводу сьогоднішньої ожеледиці на дорогах в міського голови Олега Кіндера поцікавився спецкор волинської газети «Вільна думка» Микола Силюк.

«Олег Олексійович, можете прокоментувати, як місто підготувалося до осінньо-зимового періоду?» – спитав він мера після традиційної понеділкової апаратної наради у Ковельській міськраді.

«Підготувалися на гарному, доброму рівні», – відповів Олег Кіндер.

«Але сьогодні, я бачу, на вулицях слизько. На вулиці Незалежності, наприклад», – уточнив Микола Силюк.

«Посипані дороги», – на ходу коротко проінформував міський голова і залишив залу, де проходила нарада.

1







 

Коментарі
19 Листопада 2018, 13:42
Кіндер пару тисяч за пісок в кишеню всипав на каву чи коньячок для Геника
19 Листопада 2018, 13:57
На фото пісок на дорогах.
19 Листопада 2018, 14:07
Не називайте силюка журналістом ! Це тракторист, не плутайте. Найміть його дороги посипати. Хоча воно ж криворуке....
19 Листопада 2018, 14:11
тому телепню ( миколі силюку) поки в очі піску не насипеш, то він і не побачить. Слідуючий раз, Миколо, підстав морду під піскорозкидач і будеш знати, що дороги посипані. І переобуй колеса на зимову гуму.
19 Листопада 2018, 14:55
Послухай, бовдуре сліпий, а де написано, що Силюк - журналіст?
19 Листопада 2018, 15:44
зроблено вигляд що посипали, а насправді навіть на новій зимовій резині !!! водію зі стажем понад 30років водіння дуже слизько. Або посипайте або не грайтеся!
19 Листопада 2018, 16:58
відрегулюй в своєму лахові АБСку
19 Листопада 2018, 17:15
Блищить як у Мавпа яйця мною відполіровані
19 Листопада 2018, 17:28
А тротуари бачили?Дуже слизько та не посипано....
19 Листопада 2018, 19:12
навіть якщоб і не посипали, то слизько не було. В центрі міста ходив трактор і всі тротуари були почищені. Я йшла на роботу майже по першому снігу ще зранечко. А навмисне пробувала ногами слизатись. ніякої слизоти не було. А якщо тобі слизько- одягай тертки на ноги- КАЗА ДРАНА!!!!
19 Листопада 2018, 19:53
Ваше хамство залишимо поза дужками. А те, що було сдизько на тротуарах, - то правда. На моїх очах біля пам'ятника чорнобильцям біля 8-ої ранку впала дівчинка-підліток.
19 Листопада 2018, 21:00
дітки падають коли навіть по землі йдуть, чи по тротуару літом. Ви все брешете.
19 Листопада 2018, 21:01
Слизько було на дорозі це 100%<br/>Я два перехрестя проїхав бо реально повернути на малій швидкості неможливо було!!!
21 Листопада 2018, 02:17
Геник Кіндер з Мішом Гетьманом пісок загнав