Мати-героїня з Ковеля отримала відзнаку Держприкордонслужби

Напередодні Дня матері, який традиційно відзначають у другу неділю травня, начальник Волинського прикордонного загону полковник Богдан Ігнатюк вручив волонтерці з Ковеля Юлії Хорунжій медаль «Хрест пошани».
Про це інформують на сторінці Західного регіонального управління Держприкордонслужби України-Західний кордон у фейсбук.
Юлія Хорунжій – матір семи дітей, старшій з яких незабаром виповниться 18 років, а наймолодшому – лише 10 місяців, цього ж дня отримала посвідчення та нагрудний знак «Мати-героїня» з рук Ковельського міського голови Ігоря Чайки.
Пані Юлія разом із чоловіком Володимиром від початку повномасштабного вторгнення активно підтримують Сили оборони України, зокрема прикордонників. Відтоді родина на постійній основі допомагає з ремонтом, обслуговуванням, придбанням і доставкою автомобільної техніки з-за кордону.
«Щиро дякуємо волонтерам за підтримку та вітаємо пані Юлію з Днем матері! Бажаємо міцного здоров’я, родинного затишку, щасливої долі дітям та невичерпної сили й натхнення у всіх добрих справах. Нехай у вашому домі завжди панують любов, мир і тепло!», – йдеться у дописі.



