Ковель приймає фінал президентського проєкту «Пліч-о-пліч»: понад 650 юних легкоатлетів з усієї України

Ковель має честь приймати фінальний етап президентського проєкту «Пліч-о-пліч: всеукраїнські шкільні ліги» з легкої атлетики у 2025/2026 навчальному році.
Про це інформують на сторінці Ковельської міської ради у фейсбук.
До міста над Турією приїхали понад 650 учасників — юні легкоатлети, тренери, судді та представники команд із різних регіонів України.
Упродовж кількох днів спортсмени змагатимуться за перемогу на бігових доріжках та спортивних майданчиках Ковеля.
Урочисте відкриття змагань відбулося у Транскордонному центрі діалогу культур імені Гетьманів Ружинських.
Міський голова Ігор Чайка побажав юним спортсменам впевненості у власних силах, гарних результатів, нових знайомств і приємних вражень від перебування у нашому місті.
Також із теплими словами до дітей звернулися голова Волинської обласної ради Григорій Недопад, виконувач обов’язків голови Волинської обласної державної адміністрації Роман Романюк та начальниця Ковельської військової державної адміністрації Ольга Черен.
Серед почесних гостей спортивного свята — президентка Федерації легкої атлетики України, олімпійська призерка Ольга Саладуха, заслужена майстриня спорту України, учасниця Олімпійських ігор Тетяна Коб, фіналістка чемпіонату світу серед юніорів та бронзова призерка чемпіонату Європи Ульяна Степанюк, ветеран, учасник АТО та тренер-викладач Дмитро Чеховський.
«Наше місто має міцні спортивні традиції та завжди підтримує розвиток дитячого і юнацького спорту. Тож раді вітати учасників з усієї України та бажаємо всім чесної боротьби, нових досягнень, яскравих емоцій і гарних спогадів про перебування у Ковелі», – привітали юних спортсменів у дописі міськради.


































