У Ковелі відновлять подачу гарячої води з котельні на Володимирській

Олена Клинова

Олена Клинова

#   2569
Гаряча вода / Зображення згенеровано ШІ
Гаряча вода / Зображення згенеровано ШІ

У Ковелі завершують ремонтні роботи на котельні на вулиці Володимирській, 142.  У середу, 3 червня, комунальне підприємство проведе пробний пуск гарячої води до житлових будинків.

Як повідомили у ПТМ «Ковельтепло», з 4 червня гаряче водопостачання відновлять у звичному режимі — щоденно з 06:00 до 24:00.

У разі виникнення питань мешканці можуть звертатися до аварійно-диспетчерської служби підприємства за телефоном: 5-96-95.

Останні новини

Всі

8 червня 2026