У Ковелі відновлять подачу гарячої води з котельні на Володимирській

У Ковелі завершують ремонтні роботи на котельні на вулиці Володимирській, 142. У середу, 3 червня, комунальне підприємство проведе пробний пуск гарячої води до житлових будинків.
Як повідомили у ПТМ «Ковельтепло», з 4 червня гаряче водопостачання відновлять у звичному режимі — щоденно з 06:00 до 24:00.
У разі виникнення питань мешканці можуть звертатися до аварійно-диспетчерської служби підприємства за телефоном: 5-96-95.
