Екс-радник мера Ковеля вибачився перед людьми за свою дружину

23 Листопада 2018, 11:00
Юрій Конащук 5079
Юрій Конащук

Про цей мужній вчинок Юрія Конащука стало відомо на сесії Ковельської міської ради.

 «Іде мова за Конащука. Він просив вибачення в людей за свою жінку», – сказав у мікрофон депутат з фракції ВО «Батьківщина» Сергій Янок під час пленарного сесійного засідання 22 листопада. 

Вибачення стосується тривалого конфлікту, що виник у мешканців кількох багатоповерхівок у центрі Ковеля з директоркою МПП «Землемір» Інною Конащук, яка встановила у їхньому дворі торговий павільйон.

Нагадаємо, що колишній консультант мера міста Юрій Конащук нещодавно представляв інтереси своєї дружини у господарському суді Волинської області у позові до Ковельської міської ради, але програв справу.  

Читайте також: Ковельській фірмі «Землемір» «втерли носа» у господарському суді

Коментарі
23 Листопада 2018, 13:21
Молодець!
23 Листопада 2018, 13:39
Цікаво де, коли і перед якими людьми? Депутат Артищук теж вроді як людина. Може він перед ним і просив вибачення? А мешканці будинків, яким декілька років псують нерви, тут з якого боку?
23 Листопада 2018, 13:52
А причому тут Артишук? Янок його взагалі не згадував!
23 Листопада 2018, 14:22
А Артишук при тому, що саме він підписався під проектом рішення, яким намагалися протягти конащуківську оренду.
23 Листопада 2018, 14:34
якщо його баба винна, то нехай наб"є її морду за такі муткі і представить фото в студію
23 Листопада 2018, 14:47
"...Він просив вибачення в людей за свою жінку». Де тут Янок згадав про Артишука?
23 Листопада 2018, 14:55
А КОМПЕСАЦІЮ ЖИТЕЛЯМ ВИПЛАТИТЬ ?
23 Листопада 2018, 17:32
<p>[ВИДАЛЕНО ЗА НЕЦЕНЗУРНУ ЛЕКСИКУ]</p>
23 Листопада 2018, 18:12
Цирк на дроті.Конащук вибачився за дружину (якщо дійсно вибачився, бо цього ніхто з мешканців не чув і не бачив). Яке благородство! Просто плачу. Але, витерши сльози, все ж спитаю: а чого прозрів тільки зараз? Що програний суд подіяв? і друге питання: а за себе вибачитись не хоче? Чи рахує свою поведінку бездоганною, особливо в кінці червня 2017 року?.
23 Листопада 2018, 18:28
Мішків для соління капусти достатньо
23 Листопада 2018, 19:48
Юрій Анатолієвич є людина порядна. ,свідчення цьому є слова вибачення..А підприємців і бізнес ПОТРІБНО підтримувати хто би за цим не стояв, це є поповнення бюджету.
23 Листопада 2018, 19:48
Юрій Анатолієвич є людина порядна. ,свідчення цьому є слова вибачення..А підприємців і бізнес ПОТРІБНО підтримувати хто би за цим не стояв, це є поповнення бюджету.
23 Листопада 2018, 20:19
Ну прямо зі сторінки Конащучки: і порядний, і інтелігентний, і розумний, і взагалі, без п"яти хвилин президент. Якби був порядний, то давно б поставив на місце свою дурноголову та навіжену Інку, а не лазив би як примара по міській раді, вигадуючи, як зберегти оренду. А бізнес конащуків в дворі по Незалежності, 55-59-61- це здати кіоск за тисячі, заплативши міській раді за оренду землі під кіоском копійки. КОНАЩУКИ -ВИ ТОКСИЧНІ!
23 Листопада 2018, 23:21
Він.напевно,вже порядним став.
23 Листопада 2018, 23:43
Конащук надумав &quot;вибачатися&quot; тому, що опинився в ситуації, коли, як казала їхня бютівська шефиня &quot;всьо пропало&quot;. Суд програли, артишуковське рішення депутати бортонули, 28 листопада наближається, Мурай в істериці, бо треба, щось вирішувати з демонтажем, бо мешканці не відступають. Але є вихід: виставити право на оренду земельної ділянки на аукціон, і його &quot;виграти&quot;. А те, що це для Конащука це не так уже і складно, в цьому навіть ніхто не сумнівається. Але ж мешканці знову будуть проти. От і <br/>вирішив, так би мовити, &quot;вибачитись&quot;.
24 Листопада 2018, 01:16
Це перед якими мешканцями він вибачався? По Роксолани, може? Перед нами ніхто не вибачався, їхня сімейка Адамсів тут пробувала нам багато чого поганого зробити, але в них не вийшло і не вийде. Вибачень нам їхніх не потрібно, нехай забирають свій металобрухт і валять з нашого двору, торгувати тут вони НЕ БУДУТЬ!!! Вибачаються нехай один перед одним, вони того варті. Бруднота!!!
24 Листопада 2018, 02:09
Нічого ніхто не прийматиме, плєсєнь! Я нарерід всім це кажу. І ніяка плєсєнь мені не указ. Самі побачите.
24 Листопада 2018, 02:25
28 листопада Кіндер прийме цей ларьок, а плєсєнь йому допоможе. Ги-ги!!!
24 Листопада 2018, 22:17
Ну і що, що вибачився? А павільйон як стояв, так і стоїть. І буде стояти вічно!
24 Листопада 2018, 22:26
Коли Кнопівська худобо забереш свій хлівчик з дитячого майданчику
24 Листопада 2018, 22:27
А МЕНЕ ВЖЕ ЧОРТИ ЗАБРАЛИ НАВІЩО Я ВІРУЮЧИМ МЯЧА ПОРУБАЛА
26 Листопада 2018, 14:14
Саме краще його вибачення це до 29 листопада 2018 року прибрати цей кіоск з нашого двору.
13 Грудня 2018, 18:27
Забери собако свою будку з дитячого майданчику