У громадському транспорті має лунати лише україномовна музика, – Сергій Кошарук

23 Листопада 2018, 12:35
Сергій Кошарук 2934
Сергій Кошарук

Депутат Ковельської міської ради, голова фракції «Солідарність» Сергій Кошарук переконаний, що в громадському транспорті на території міста недостатньо звучить україномовних пісень.

На черговій 44-й сесії, яка відбулася 22 листопада, звернувся до міського голови Олега Кіндера з проханням зрештою впорядкувати дане питання, – інформує ПроКовель.

«Щоби пасажирському транспорту попрацювати таким чином, щоб, або через додаткові умови договорів, або в наступних конкурсах, відображати вимогу дотримуватись україномовного контенту. Або хоча би на зауваження одного пасажира, якщо звучить, або російськомовна музика, або тексти, які не є українсько-патріотичного характеру, щоби можна було їх усунути», – сказав Сергій Кошарук.

У 2014 році з ініціативи влади Ковеля у переддень свята Незалежності України в рамках акції «Слухай українське» місцеві перевізники отримали в подарунок збірки українських пісень. 

Також у червні 2016 року Верховна Рада підтримала закон про квоту української музики в ефірі. Закон, зокрема, передбачає запровадження змін до закону «Про телебачення і радіомовлення», відповідно до яких частка пісень державною мовою має становити не менше від 35% від загального часу звучання пісень, розповсюджуваних протягом доби, а також протягом часових проміжків: від 7:00 до 14:00 і від 15:00 до 22:00.

Крім того, визначено, що при здійсненні радіомовлення телерадіоорганізації, які поширюють музичні твори, серед яких пісні офіційними мовами Європейського союзу, відповідно до умов ліцензії, становлять не менш ніж 60% загального обсягу пісень, розповсюджених протягом доби, мають забезпечувати частку пісень державною мовою не меншу від 25%.

Коментарі
23 Листопада 2018, 14:55
Дуже актуально! І заборонити оте радио росия...гібрид: кілька слів укаінських. а далі суржик і руские шуткі...
23 Листопада 2018, 15:09
Мурку співати тільки українською.І перекласти Бутирку на українську.Головне ,що газ від цього впаде в ціні у два рази без обіцянок БЮТ.А офшорні рахунки закриються. І ВСІ ВКРАДЕНІ ГРОШІ ТЕПЕРІШНІМИ ВЛАДЦЯМИ ПОВЕРНУТЬСЯ В БЮДЖЕТ...
23 Листопада 2018, 15:16
а Queen.та англ. рок можна7
23 Листопада 2018, 15:32
Спочатру наведіть лад в на маршрутах ! Не можна дочикатись маршрутку на Грушевського
23 Листопада 2018, 15:42
все хай звучить! Крім російськоі попси.
23 Листопада 2018, 15:48
А може в міських маршруках вона взагалі не потрібна ? Там треба почути про зупинки
23 Листопада 2018, 15:50
Дебіл ти Сірожа
23 Листопада 2018, 15:51
а чи не ти запрошував на день міста Лоліту і Поющие сердца? є звичайний ПРИСПОСОБЛЄНЄЦ. Завтра прийдуть комуняти до влади і ти будеш хаяти бандерівців. Ти є 6 66 666
23 Листопада 2018, 16:03
Сірожа ти дійсно дибіл, чи в тебе більш проблем не залишилось? Подивись на ті маршрутки , мотлох на колесах!
23 Листопада 2018, 16:04
Сєрога дуркує. Плєсєнь! Будете слухати шо я скажу.
23 Листопада 2018, 16:10
А що мені робити якщо я люблю Філю Кіркорова?
23 Листопада 2018, 16:10
А що мені робити якщо я люблю Філю Кіркорова?
23 Листопада 2018, 18:08
А в чем виновен певец и песня.. Таких песен, я имею ввиду песен, которых ты помнишь десятки лет, не скоро напишут. Сегодня любой песня состоит из двух слов и говорит её кто то пять минут. Я разговариваю на укр. Языке и на русском. В моё время в Ковеле были укр. Школы.. 1,3,6,7,8,9,10,11. Русских было. 2,4,5.но кто то доказывает, что на Украине не было укр. Школ. Люди, будьте умнее. Читайте, изучайте историю Ковеля и говорите на укр. Слушайте песни на любом языке
23 Листопада 2018, 18:49
шнур у всі маршрутки .чим страшніша маршрутка- тим голосніше вмикай шнура
23 Листопада 2018, 19:35
Читаєш коментарі і диву даєшся , до чого морально падає наш люд. Правильно говорить депутат ,що наші пісні дуже гарні , колоритні, і суть глибока. Так що Ковельчани за те, щоб звучали наші українські пісні у виконанні наших земляків. Світлани Мирводи .
23 Листопада 2018, 19:36
Читаєш коментарі і диву даєшся , до чого морально падає наш люд. Правильно говорить депутат ,що наші пісні дуже гарні , колоритні, і суть глибока. Так що Ковельчани за те, щоб звучали наші українські пісні у виконанні наших земляків. Світлани Мирводи .
23 Листопада 2018, 19:36
Читаєш коментарі і диву даєшся , до чого морально падає наш люд. Правильно говорить депутат ,що наші пісні дуже гарні , колоритні, і суть глибока. Так що Ковельчани за те, щоб звучали наші українські пісні у виконанні наших земляків. Світлани Мирводи .
23 Листопада 2018, 20:08
Підтримую і неодноразово робив зауваження в транспорті щодо музики агресора в час війни.Тут потрібна воля та свідома громадянська позиція тих,хто у владі.
23 Листопада 2018, 20:18
Ваша байдужість і не розуміння проблеми не просто дивує,а вражає моральним падінням .Не забувайте-ця музика-частина гібридної війни агресора.Шануйте своє,українське .Пам"ятайте про тих,хто віддав своє здоров"я і життя за Ваш спокій тут,захищаючи нашу з Вами Вітчизну.
23 Листопада 2018, 21:36
А знаєте,музика піднімає настрій,змінює думки і дуже ріже вуха тюремний шансон,слухайте його вдома,у громадському транспорті ні і ще раз ні !!!!!!! Щось мелодійне ,спокійне ....
23 Листопада 2018, 21:44
я лічно слухаю украінські пісні причому тут наш завод.
23 Листопада 2018, 21:53
Твої думки змінить хіба горілка. А в громадському транспорті взагалі нема чого музику крутити, чи москальську, чи рагульську, чи підарську. Кожен має мобілу, натягни на морду навушники і слухай що хочеш. Ато скільки людей - стільки різних смаків.
23 Листопада 2018, 22:54
Не то реклама ініціативи влади від 2014 року, не то у бпп закінчились ідеї щодо піару. Друзі, ідіть додому.
23 Листопада 2018, 22:54
Не то реклама ініціативи влади від 2014 року, не то у бпп закінчились ідеї щодо піару. Друзі, ідіть додому.
23 Листопада 2018, 23:29
А хтось пробував в Москві в метро включити -Мить-Вакарчука <br/>Що хочу те буду слухати- придурки кончені з вашим Мусі-Пусі<br/>Там би теба ідіота швидко на рельси приладили і правильно зробили б<br/>А маршрутчика скотиняки з завтрішнього дня буду іздити з вилами або краще з оглоблею<br/>Начувайтесь
23 Листопада 2018, 23:33
А ти коли в Москві був останній раз? Включай хоч ще не вмерла, всім тільки прикольно, і аже точно пох...<br/> Щоб ти знав, москалі &quot;Океан Ельзи&quot; нормально сприймають і багато хто любить слухати.<br/> Ти придурок, перш ніж свого соплячого писка розкривати, попитай людей, які там часмто нароботі бувають.
24 Листопада 2018, 01:47
Українці заслужили на тих злодіїв, що їх грабують! Бо слухають злодійську музику, повсюдно злодійська &quot;романтика&quot; і оспівування кримінальних &quot;цінностей&quot;! Отож і не дивно, що обирають собі в керівників людей подібних до оспіваних злодюг і ті злодюги грабують тих лошар - своїх виборців!!!<br/>Слухати кругів та нагавіциних може тільки патологічний мазохіст, який не поважає ні свою державу ні себе... отож він заслужив на ті всі біди, щоб об нього &quot;па панятіях&quot; витирали ноги і дерли три шкури!
24 Листопада 2018, 22:38
А мені подобаЮться пісні віруючих коли співають в маршрутках
24 Листопада 2018, 22:39
Наші пісні кращі-славимо Ієсуса
24 Листопада 2018, 22:41
Пару штундівских придурків не виключають проповіді своїх пасторів в маршрутках цілий день
24 Листопада 2018, 23:03
А от це вже розпаювання ворожнечі за релігійною ознакою. Куди дивиться поліція? Як завжди, вбік.
25 Листопада 2018, 01:39
Чого я маю слухати взагалі що небуть
25 Листопада 2018, 01:45
Музика особливо релігійна взагалі відволікає водія.Чого я маю слухати чийсь бред
25 Листопада 2018, 20:28
Я цілком підтримую тих, хто пропонує взагалі заборонити будь яку музику в громадському транспорті, це ж не дискотека.
25 Листопада 2018, 23:08
А Сірожа в машині слухає шансон