У Ковелі вшанували пам'ять жертв голодоморів

23 Листопада 2018, 18:00
У Ковелі вшанували пам'ять жертв голодоморів 2515
У Ковелі вшанували пам'ять жертв голодоморів

У Ковелі до Дня пам’яті жертв голодоморів у Народному домі «Просвіта» відбувся концерт-реквієм за участю камерного оркестру «Квінта», керівниці Тетяни Корнєвої.

Про це повідомляється на сайті Ковельської міської ради. 

Ведуча заходу Наталія Гончар перегорнула трагічні сторінки нашого минулого.

Нікого не залишило байдужим почуте і відтворене за допомогою слова і музики. Ковельчани, схиливши голови у скорботі, вшанували хвилиною мовчання жертв голодоморів.

Після концерту всі вирушили до меморіальної стели «Хрест пам’яті жертвам більшовицького терору», аби у молитві пом’янути тих, хто пішов в небуття.

Панахиду відслужив міський декан УПЦ КП протоієрей Василь Мичко з духовенством.

Учасники мітингу поклали квіти та поставили лампадки до підніжжя меморіальної стели.

 





















Коментарі
23 Листопада 2018, 20:22
Ви про цей голодомор не в курсі? http://nk.org.ua/obshchestvo/v-1932-33-godah-v-galichine-bushevali-golodomor-i-terror-79690
23 Листопада 2018, 22:53
А до чого тут сьогоднішний день ,як офіційно в суботу вшановують жертв голодомору і акція запали свічку теж - завтра! Вже і ліцеїстів для масовки нагнали!
23 Листопада 2018, 23:34
Нема чого мене палити, всі ваші голодомори фуфло і брехня для тупих рагулів.
23 Листопада 2018, 23:46
Ну ти й ідіот.
24 Листопада 2018, 14:40
а чи не є співучасниками злочину ті, хто знаючи, що люди помирають з голоду, топили хліб в болотах, палили, закопували в землю. І тільки тому щоб це не дісталось Солвєцькій владі. А помирали ж то з голоду прості люди. Я вважаю це ще більшим злочином, ніж відібрати хліб у одних і дати іншим.
24 Листопада 2018, 14:45
Єсли человек идиот - то ето на долго!
24 Листопада 2018, 15:42
таких сволоцюг, що нищили хліб ідіотами і не назвеш. Це кати українського народу. І ще трудно сказати, хо більше сприяв голодомору - совєцька влада чи ті хто нищив хліб у болотах.
24 Листопада 2018, 15:47
Ти чучало бояришника кацапського обпилося?
24 Листопада 2018, 15:47
придуркі, шапкі познімайте
24 Листопада 2018, 17:36
сам ти чучало. Нема нічого простіше- пошук в інтернеті. Тим матеріалу про спалене суками вроді тебе зерно навалом. Злочин ніхто не приховує. Але чомусь тільки не всі винні, хто насправді нищив українців. А на волині чого люди жерли кропиву і лушпайки від картоплі? тут же польща була. Так що хто з нас чучало, ще потрібно подумати.
24 Листопада 2018, 18:09
Чмо кацапське тупориле на Волині у 32- 33 роках голоду не було.Аот у тих областях що були під совєтами був геноцид тобто винищення Українців як нації. Іди постав свічку у вікно і закрий свій вонючий писок.
24 Листопада 2018, 19:20
ти є бидло. Читай історію. І не бандерівську, а справжню. Не влаштовує історія, вчи англійську і вивчай світові архіви. Тобі жидомасони вбили в голову дурь, ось ти і страдаєш. Ублюдок
24 Листопада 2018, 20:48
заїбали
24 Листопада 2018, 21:51
Весь світ ,крім кацапів,визнав голодомор в Україні. Почитай історію України хоч би 9 - 10 класу. Для твого козломордого інтелекту цього достатньо. А то в твоїй примороченій бояришником башці тільки жидомасони і бандерівці .Застрілься жертва аборта.
24 Листопада 2018, 22:17
Голод був і на Волині, і в Галичині з Закарпаттям. Тав вверху правильну зсилку скинули, хто не зовсім ще одурів від скакання - почитайте http://nk.org.ua/obshchestvo/v-1932-33-godah-v-galichine-bushevali-golodomor-i-terror-79690 Це український сайт і американські дослідження.<br/> Те що в Союзі більше було загиблих і тяжкі насдіки - свята правда, бо большевики вигрібали для відправки в США на обмін все, що можна. <br/> Тільки от москалів вимерло тоді 7 млн, в Україні - 3,2 млн. А ще був Какзахстан, Не вірите? Українська ВІКІ, хоч помийка, але ніхто не скаже, що сайт ФСБ, от будь-ласка https://uk.wikipedia.org/wiki/Голод_у_СРСР_(1932—1933)<br/>І дослідження проводили й американські, і британські вчені. Вони теж агенти Кремля? Скачіть далі, через десять років нам і голодоморів не треба буде, всі світ за очі повтікають з України, хто ще буде при силах.
24 Листопада 2018, 22:59
Голодомором в Україні1921-1923р , 1932- 1933 р.,1946-1947р було знищено 10мл.300тис. Українців. Іди краще постав свічку може там і десь твій дід замордований, але ж ти жертва...
24 Листопада 2018, 23:08
Ще 25 років назад згадувався лише один Голодомор. За останній рік стало вже цілих три? Що ти куриш, козел? За роки незалежності вже втомились рахувати, скільки разів Конституцію міняли, нічого, ще поміняють.<br/> А ти завтра кричатимеш &quot;Слава российской армии-освободительнице&quot; і ромахуватимеш французьким прапорцем. Такі, як ти, довели країну до початку нового голодомору.
24 Листопада 2018, 23:14
А дійно, що за маячня? Президент на всх каналах був показаний, він чітко сказав, що святкуємо 85-ту річницю Голодомору.. Тобто, 33 рік. То шо ти там мелеш, сепар? Президента брехуном виставляєш? На чий млин воду ллєш? Чемодан-вокзал- Габон. Вали звідси.
24 Листопада 2018, 23:33
Вчи історію придур! Відкрий хоч вікіпедію.Та шкільний підручник відкрий козлятина безмозгла .Те що 85 річниця голодомору 32-33 років відзначається сьогодні - це не означає що більше голодомору на Україні не було.Де ти вчилося чучало?
24 Листопада 2018, 23:42
Так, козломордий, чи як тебе. Ану швидко відповідай:<br/>- чий Крим?<br/>- правда, що Порошенко найкращий предзидент всіх часів і народів?
25 Листопада 2018, 22:58
Я вчився в ЗШ №12. Де ти вчився - скажу, на помийці, де валяються шприци і недокурені косяки. Пропади пропадом, худобина нацистська.
25 Листопада 2018, 23:18
Ой чого ж то ти придур так просрався - дістало. Воно і видно чого тебе ідіота там навчили.
25 Листопада 2018, 23:30
Так ти спитало, я й відповів. Хоч міг худобині й не відповідати, я не зоотехнік.
25 Листопада 2018, 23:36
А тобі не потрібно бути зоотехніком бо ти і так козел.
26 Листопада 2018, 00:30
А ти коза? Все-одно тебе трахають барани.
26 Листопада 2018, 12:04
Діагноз - дибілізм у стані загострення
26 Листопада 2018, 14:43
Собі поставив? досить об'єктивно.
27 Листопада 2018, 16:59
Та ні тобі убогому ідіоту.
27 Листопада 2018, 22:57
Слава козломордин нацикам! Слава військовому стану! Слава заборону євроблях! Нація - понад усе! Хто не з нами - хай виздихають, юкраїні розумні не треба, треба раби!