У Ковелі у пожежі загинула дитина

24 Листопада 2018, 01:12
Пожежа у Ковелі забрала життя дитини 9984
Пожежа у Ковелі забрала життя дитини

Пожежа у Ковелі забрала життя дитини.

Про це повідомляється на сайті ДСНС у Волинській області.

Трагедія трапилася 23 листопада близько 11-ї години у будинку в провулку Шевченка.

Як стверджують очевидці, діти залишалися у помешканні самі.

До приїзду співробітників ДСНС з охопленої вогнем кімнати мати винесла двох своїх дочок віком 4 та 1,5 року. Півторарічна дівчинка померла у кареті швидкої допомоги, старша дитина не постраждала.

Причина пожежі та обставини загибелі дитини встановлюються. За попередніми даними, лихо трапилося внаслідок дитячих пустощів з побутовими електроприладами.

 



Коментарі
24 Листопада 2018, 15:24
оце результат кришування відділом ювенальної превенції та службою у справах дітей безмозглих розведених кур та матерів-одиначок.спалити б тебе гадину саму.
24 Листопада 2018, 20:14
У людей біда - через нещасний випадок загинула маленька дитина. До чого тут розведені кури та всі решта?
24 Листопада 2018, 20:33
Нещасний випадок через недогляд безмозглою куркою,а дитині,яка загинула вже вже всеодно,-їй біди немає.
24 Листопада 2018, 22:04
Як можна залишити таких малих дітей самих? Мати винна однозначно.
24 Листопада 2018, 23:01
А якщо зараз ще раз матір покарати, то зазнає страдань інша дитина.
25 Листопада 2018, 10:25
А в цієї сучки Козій починається істерика,коли їй повідомляють факти недоглчду за дітьми або про злочини матері проти дитини.Колись вона ще отримає по своїй наглій морді прямо всоєму 502-у,дрянь ментівська.
25 Листопада 2018, 16:05
Ми всі, коли в когось чужого стається біда, лементуємо: &quot;Як так? Як вона могла?&quot;. Роздаємо ярлики &quot; винна&quot;, навіть не задумуючись, що горе може спіткати кожного з нас, тільки у різний спосіб. Краще збагніть, ЩО пережила та бідна матір на руках у якої померла власна дитина. Чи може вона зумисно хотіла смерті своєї дитини? Благополучна, повна сім'я, де троє діток, а не розведенка чи одиначка, як тут пишуть. У кожного з нас трапляються ситуації коли слово ТРЕБА переважає всі ризики. Ось і в тої мами так склалось, що потрібно було вийти і залишити діток самих.. не на довго, а лише на декілька хвилин.. А хіба мало випадків коли діти гинуть прямо на очах у рідних? Кого тоді винити? Маму? Міністра? Поліціянтку? Державу? Чи, може, саме дитя винувате, бо гралося і не вбереглося?<br/>Не судіть, бо завтра осудять вас... <br/>Нехай земля буде пухом маленькому янголятку, а батькам сил і терпіння перенести страшну і непоправну втрату..
25 Листопада 2018, 18:14
Ще одна душа стала янголом ...
25 Листопада 2018, 18:53
хто вам право давав судити стаду баранів ?
30 Листопада 2018, 20:56
Клас
30 Листопада 2018, 21:01
Не знаю до написали,Це жах!Отличница Милана Пока.
30 Листопада 2018, 21:01
Не знаю до написали,Це жах!Отличница Милана Пока.
30 Листопада 2018, 21:01
Не знаю до написали,Це жах!Отличница Милана Пока.
30 Листопада 2018, 21:02
Не знаю до написали,Це жах!Отличница Милана Пока.
30 Листопада 2018, 21:03
Не знаю до йкксоррсс,Це жах!Отличница Милана Пока.