День пам'яті жертв голодоморів: як у Ковелі відбулася «Година пам’яті»

25 Листопада 2018, 09:55
День пам'яті жертв голодоморів 3542
День пам'яті жертв голодоморів

У Ковелі вшанували жертв голодоморів.

Про це повідомляється на сторінці Ковельської РДА у Facebook.

Щороку, в останню суботу листопада, український народ відкриває найтрагічніші сторінки книги своєї історії XX століття, згадуючи і вшановуючи пам’ять невинних жертв голодоморів 1921-1923, 1932-1933 та 1946-1947 років. 24 листопада, у День пам’яті жертв Голодоморів в Україні у читальній залі Центральної районної бібліотеки відбувся скорботний тематичний захід.

«Година пам’яті» була присвячена мільйонам українських селян, які загинули мученицькою смертю під час організованих більшовицьким режимом голодоморів. Ведучі зачитували жахаючу статистику, страшні факти про Голодомор, а найбільш гірко й боляче було слухати занотовані спогади очевидців. 

Учасники зібрання похилили голови у тривожній загальнонаціональній хвилині мовчання та приєднались до Всеукраїнської акції «Запали свічку».

Після цього відбулася скорботна хода до меморіальної стели «Хрест пам’яті жертвам більшовицького терору», сюди учасники зібрання принесли свічки, пшеничні колоски і квіти.

 














Коментарі
25 Листопада 2018, 15:22
а де година пам"яті за невинно звалтованою Іваном мазепою дочки Кочубея. Де пам"ять за невинно убієнним Кочубеєм, якого мазепа стратив за те що той вимагав пояснень згвалтування своєї дочки. Де скорбота за невинно убієнними козаками при битві під Берестечком, яких вбили поляки а зрадили кримські татари. Богдан Хмельницький був татарами полонений і переданий за гроші полякам, а військо знищене. Де скорбота за невинно убієнними бандерівськими холуями і німціми євреїв на Баховій горі, в районі Сільмашу, в Бродах. Щось ми якось однобоко відмічаємо скорботні дати. А історія любить правду.
25 Листопада 2018, 17:16
Чучало! Як що ти тупий, то тут мова іде про голодомор! І при чому тут до цієї дати Мазепа і Кочубей?Не говорячи вже про сільмаш і броди. Бо в Києві бузина - а в городі дядько!
25 Листопада 2018, 20:04
а про мазепу, Берестечко та інші епізоди історії і не скажуть нічого. такі події не вписуються в загальну доктрину ворогів україни. Ніхто не задавався питанням- чому в битві під полтавою приймали участь шведи. Хто їх сюди звав і як їх сюди занесло? мабуть не Україну визволяти йшли.
25 Листопада 2018, 20:47
Ну ти вже хворий на всю голову! Приплети сюди грюнвальдську битву і льодове побоїще. Тут про ГОЛОДОМОР!
25 Листопада 2018, 22:13
Горлодомору на олігархів при владі! Хай голодують вальцмани, гройсмани і капітельмани! Слава Україні.
25 Листопада 2018, 22:53
Стоп. Голодоморів стає все більше. Ну якось все можна зрозуміти, що винні комуністи, москалі і Путні особисто. Ця вся херня розрахована на дебілів? Так званийц Голодомор 21-23 років, що за лажа? Тоді ще навіть Союзу не було, а була незалежна Українська республіка. То хто кого голодом морив? Запіз..лись, нацики, щоб вам діти хліба не подали.
25 Листопада 2018, 23:13
Читай вікіпедію набравши - голодомори в Україні, і не показуй свою тупість.
26 Листопада 2018, 00:35
Чийтай Українську вікіпедію, набравши https://uk.wikipedia.org/wiki/Голод_у_СРСР_(1932—1933)<br/> Тобі, такому розумному, не цікаво, чого навіть дані цієї помийки, яку називають українською вікі, різняться? Неузгодили режим брехання власним громадянам?<br/> Не розказуй комусь про тупість, не переконавшись у відсутності своєї. РОЗУМНИКУ, коли утворено СРСР?
26 Листопада 2018, 12:07
Діагноз - критенізм і старческий маразм
26 Листопада 2018, 21:42
КРЕТИНІЗМ, грамотію. Це твій дівгноз.
27 Листопада 2018, 16:50
Ну добре для тупорилого - ідіотизм,божевілля ,це твій діагноз.Так тобі більше подобається?А на рахунок грамотності то для особливо тупих - не&quot; дівгноз&quot;, а - діагноз. Перше ніж когось навчати - навчись сам.
27 Листопада 2018, 22:55
Ти краще навчи філона, як правильно відсмоктувати в старших дядьків. Судячи по твоїй риториці, ти це вмієш добре.
27 Листопада 2018, 23:27
Я давно казав що ця мразь збоченець.Як аргументи закінчуються то починається відсмоктування. Хто чим страждає
27 Листопада 2018, 23:40
Намагались вгодити твоїм смакам. Це ж так по- гэйропейски.
27 Листопада 2018, 23:48
Ну скажи підар куди прийти і ми тебе пєтуха пощипаємо.
27 Листопада 2018, 23:55
Ну що сциш коли страшно?
28 Листопада 2018, 14:04
Приходьте до польського консульства. Або на хату до хачиків, там вас приймуть.
28 Листопада 2018, 14:09
Ну вийди падло в парк до танц.майданчика на 14год. ми тебе там почекаємо
28 Листопада 2018, 14:10
І ми підтягнемось. Бо так хочеться набити писок козлятині.
28 Листопада 2018, 22:54
А ви один одному понабивайте. Заодно погрієтесь.
28 Листопада 2018, 22:58
Та хотілося тобі набити - але ж ти чучало тільки на дивані герой , а по суті - сцикун.