«Вокар-Ковель» стартував на чемпіонаті Волині з футзалу

25 Листопада 2018, 10:48
«Вокар-Ковель» стартував на чемпіонаті Волині з футзалу 3666

У рамках першого туру Суперліги чемпіонату Волині з футзалу «Вокар-Ковель» на паркеті луцького «Адреналін СІТІ» приймав «Кураж» із Горохова, до речі, який переміг на передсезонному «Agromat Cup».

Про це інформує kovel.tv.

Перша атака ковельчан виявилась результативною, а за декілька хвилин Володимир Хмелярський реалізував чесно «зароблений» пенальті та оформив «дубль».

Два голи в дебюті дещо засмутили «смугастих», а після того, як Хмелярський забив свій третій гол, червоно-жовті спокійно дограли перший тайм.

У другій половині зустрічі «Кураж» виглядав більш активніше, внаслідок чого Юрій Фібіч скоротив відставання в рахунку.

Горохівчани продовжували тиснути на ворота суперника та мали чимало моментів, що конвертувалася у другий забитий гол Юрія Фібіча.

Мінімальний розрив у рахунку відновив інтригу, адже за три хвилини до кінця гри «Вокар-Ковель» отримав п’ятий фол, однак ковельчанам вдалося довести перший матч сезону до переможного рахунку 3:2 і здобути перші три залікові пункти в свою турнірну скарбничку.

Наступну гру в рамках 1/8 кубка Волині «Вокар-Ковель» проведе 24 листопада проти ще однієї горохівської команди «Агропродукт».