25 Листопада 2018, 16:08
Спартакіада «Повір у себе» 2003
Спартакіада «Повір у себе»

Вихованці міських закладів освіти взяли участь в обласній спартакіаді «Повір у себе» серед дітей з інвалідністю.

Змагання відбулися у Луцьку, в спортивно-оздоровчому центрі «Адреналін сіті», – повідомляється на сайті Ковельської міської ради.

Продемонструвати свої вміння виявили бажання школярі з усіх районів Волині. Ковель представляли вихованці тренера Валерія Дружиновича: Максим Гелюта (учень 10-го класу вечірньої школи), Богдан Ящук (учень 6-го класу школи №10) та Іван Купрійчук (учень 8-го класу школи №8). Супруводжучим команди було призначено інструктора з фізкультури ДНЗ (ясла-садок) № 11 Олену Бондаренко.

У підсумку Богдан Ящук став переможцем турніру з шахів, обігравши суперників у всіх партіях.

Максим Гелюта двічі піднімався на п’єдестал пошани. Він зайняв перше місце у змаганнях з бадмінтону та друге – з настільного тенісу.

Іван Купрійчук теж не залишився без медалі. Він здобув «срібло» з бадмінтону.

Загалом ковельська команда у складі трьох учасників виборола дві золоті та дві срібні нагороди.