Ковельська поліклініка подала Волиньраді амбітний інвестиційний проект

26 Листопада 2018, 16:00
Ковельська поліклініка 6434
Ковельська поліклініка

Автори документу стверджують, що медичний заклад в рік може отримати майже 4 мільйони гривень прибутку.

У розробленому інвестиційному проекті говориться, що поліклініка, яка є комунальної власністю Волинської обласної ради, має усі передумови щодо розвитку фізичної культури, реабілітації, адаптивного спорту, дозвілля, профілактики та боротьби з шкідливими звичками, популяризації здорового способу життя та соціальної активності людей з інвалідністю, адаптації воїнів АТО до мирного життя.

Витрати на ремонтні роботи в поліклініці оцінюються у 2 мільйони 142 тисячі 365 гривень. Згодом, гроші будуть заробляти наявний тут басейн, бальнеологія, кімнати відпочинку та фіточаї, тенісні столи та рекламна площа. Як вказують розробники проекту, орієнтовний загальний прибуток в місяць становитиме 312 тисяч гривень, а в рік – 3 мільйони 744 тисячі гривень.

Читайте також: Ковельським депутатам пообіцяли, що в басейн напустять воду

 








Коментарі
26 Листопада 2018, 18:21
Ви поліклініка. А не спортшкола з бесейном.
26 Листопада 2018, 20:11
Шо ви слухаєте Маковецького. Яка реабілітація ? Які 4 лімона гривень в рік заробітку? Гнати в шию Маковецького, конченого дохтора. Привик на державній апаратурі бабло в карман красти . Злодюга він, злодюга...
26 Листопада 2018, 20:50
потопаючий і за соломинку чіпляється
27 Листопада 2018, 02:03
Заклад має всі шанси встояти<br/>І це буде один з не багатьох якого не зламала наша голодна на гроші влада
27 Листопада 2018, 03:36
Гляньте на свою сутність, перш ніж вивіски характеризувати за бюрократичними принципами СССР! Не дарма кажуть в народі: &quot;Зустрічають по вбранню, <br/>а проважають по результатам діяльності та розуму!&quot;<br/>Перш ніж вивіски аналізувати, почекайте з часом все буде видно хто є хто!
27 Листопада 2018, 06:51
Це те що зараз саме може відволікти нашу молодь не лише від шкідливих звичок а від віртуального світу з ПК і телефонами і зупинити деградацію майбутьнього нашого суспільства
27 Листопада 2018, 11:21
&quot; ... Як вказують розробники проекту, орієнтовний загальний прибуток в місяць становитиме 312 тисяч гривень, а в рік – 3 мільйони 744 тисячі гривень....&quot; Це буде на 100% узаконений заклад по ПОБОРАХ , ( пока напівлегально ) . Призначення для всіх будуть такі , щоб заклад мав прибутки . Це БРЄД на рівні цих ініціаторів ...!!!
27 Листопада 2018, 11:34
З метою збільшення прибутковостіі ПОЛІКЛІНІКИ пропоную : 1) відкрити кабінет по наданні допомоги в подоланні ломки ШИРКОЮ і КОСЯЧКАМИ ; 2) з привокзалки перенести точку розливайок яка знаходиться у м'ясному ряду; 3)відкрити офіс привокзальним мінялам; 4) відкрити реабілітаційний кабінет ігрових автоматів; 5)відкрити кабінет по наданню секс послуг. Якщо це все втілите в життя прибутковість поліклініки збільшиться в рази !!!!!!!!! За свій патент пока плату не беру!!!!!
27 Листопада 2018, 16:10
З/п медсести закладена 3200? Це ж коли такий бізнес-план складався? Та чи підуть за мінімалку туди працювати медперсонал та рятувальники?)))))))))
27 Листопада 2018, 16:27
Басейн 500-700 грн? Та самі туди ходіть!!! У Києві за безлімітну тренажерку та басейн знайома платить 600 грн в місяць якщо купляєш абонемент на рік.
27 Листопада 2018, 16:51
Чотири автори проекту! Розробили 1 листопада 2018 року.
27 Листопада 2018, 21:55
Та що ви хочете взяти з дебіла дохтура маковецького.Нормальні лікарі Ж.Д. лікарні працюють в інших лікарнях Волині.Дебіл маковецький тримається за державну апаратуру УЗІ зубами. Це йому не авто ганяти з за кордону в 90-их роках.
27 Листопада 2018, 22:21
Ну не можна так грубо ображати мед. персонал. Ніхто не винний, що так склалися обставини.А може в них все получиться, і все буде добре. І ті, що ображають - ще й самі прийдудь в поліклініку.Бажаю успіху.
28 Листопада 2018, 00:01
В маковецького свій апарат з Голандії державний на складі списаний так що не нервуйтесь
28 Листопада 2018, 10:53
вже бskmit року заклад бор
28 Листопада 2018, 10:53
вже бskmit року заклад бор
28 Листопада 2018, 11:08
вже більше року заклад бореться за своє існування працівники зарплата яких 1400 грн працюють з ранку до вечора а деколи і до 20:00 і по вихідних заради того щоб зберегти заклад зроблено багато роботи яка не робилась протягом 20 років адже це потрібно людям особливо тим хто цього потребує і кожен хто поливає брудом цей заклад він тим самим показує свою неповагу до тих хто там працює,а працюють вони для вас
29 Листопада 2018, 21:57
А що державний апарат УЗІ пропрацював рік ? За які кошти дохтур купипив в Голандії апарат при зарплаті 5000 грн. Не дуріть людей, красти добре в нас простих. І вішати лапшу на вуха простим громадянам.
02 Грудня 2018, 02:00
Напишіть що у вас вкрали і хто саме та яким чином<br/>Це не в захист маковея а те що потрібно обгрунтовувати свої звинувачення